Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, julekstep napisał(a):

można teoretyzować że ogólnie w życiu wszystko opiera się na szczęściu

 

ale w niewielu dziedzinach jest to tak bezczelnie widoczne jak w skokach (temu wiatr wieje dobrze, temu źle i elo)

O ile chodzi o pojedyncze konkursy to częściowo masz rację, że warunki mają wpływ, ale zwycięzcami kryształowych kul zawsze jest zdecydowanie najlepszy skoczek w sezonie i tu już nie można mówić o szczęściu (chyba, że mamy dwóch zawodników idących Łeb w łeb, wtedy jeden konkurs może decydować o wszystkim i rzeczywiście szczęście może mieć wpływ, ale takie sytuacje, że rywale przez cały sezon są tak blisko siebie punktowo zdarza się niezwykle rzadko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam skoków nie obserwuję od baaardzo dawna, ale czy nie jest bardziej prawdopodobna historia typu Dania/Grecja na Mistrzostwach Europy w kopaną niż choćby głupi Turniej Czterech Skoczni wygrany przez kogoś z dupy? Właśnie ze względu na losowość w ramach danej dyscypliny sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał(a):

W ostatnich latach mianem 'sensacji' można określać zwycięstwo Dietharta w TCS, poza tym ten turniej oraz Puchar Świata zazwyczaj wygrywają najlepsi sportowo. Inna sytuacja jest z MS/IO, bo to tylko jeden konurs, co prawda medale zazwyczaj zdobywają faworyci lub Ci którzy w danym momencie przygotowali najwyższą formę, ale co jakiś czas wyskoczy jakis *****, **** czy !!!!!!! ;) ale tak patrząc po wynikach to zdarza się to bardzo rzadko 

Stosunek spoilerow do komentarzy w tym ATFie jest zdecydowanie najwyzszy ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kily napisał(a):

Ja tam skoków nie obserwuję od baaardzo dawna, ale czy nie jest bardziej prawdopodobna historia typu Dania/Grecja na Mistrzostwach Europy w kopaną niż choćby głupi Turniej Czterech Skoczni wygrany przez kogoś z dupy? Właśnie ze względu na losowość w ramach danej dyscypliny sportu.

pytanie jak się do tego zabrać.

Turniej 4 skoczni w tym wypadku sie takowy wydaje, bo są aż 4 turnieje, stąd niespodziewany zwycięzca musi trafić z formą jak Amman na IO, niż liczyć że dostanie 8 razy super wiatr.

Natomiast jeden jakiś turniej typu wspomniane IO, czy MŚ w skokach to już może być bardziej prawdopodobne niż historie Grecja/Dania.

 

Dodatkowo mimo wszystko warto się wrócić do argumentacji chyba @BMF odnośnie podziału na niespodziankę i comeback.

Bo np wygrania meczu z mojej "najładniejszej akcji" Djokovicia nad Federerem to nie była niespodzianka przed meczem (Novak miał monster sezon).

Ale ciakwe jaki był/byłby kurs na Jego wygraną przy 15-40 i dwóch piłkach meczowych Federera. Całkiem możliwe, że niższy niż ten Liverpoolu z Milanem. Wygrane w tym momencie (jak i nawet wcześniej jak przegrywał 0-2 w setach) to już mogła być niespodzianka..

 

Inne też co mnie w tej kategorii zastanawia to wybieranie finałów.

Imo wygrana Grecji była większą niespodzianką w kontekście całego turnieju, niż już jej zwycięstwo w samym finale z portugalią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):

Chcesz mi powoedziec ze forum bedzie najblizej do Twoich preferencji ?  .... Chyba poprosze o autobana wtedy xD

chcę tylko powiedzieć, że jest sporo mega c***owych wyborów które są  pod publiczkę, a w praktyce zupełnie z pizdy- o ile w atf z wiedzą (jakich kilka było w ostatnim czasie)  rozumiem sugerowanie się jakimiś rankingami (by nie wyjść na idiote- czy tez, by nie być jak idiota odbieranym) o tyle tutaj jest tak dużo wyborów z pizdy że aż wstyd xd 

No i, co godne odnotowania, BMF zajebal swój najgorszy post na forum, którego nie powstydziłby się Rappar, czyli ten o ravioli w połączeniu z nowozelandzkim SB z żabki za 35 zł i seksem - mocny sleeper w kwestii najgorszego postu na forum (chociaż ja mam wyżej ten swój gdy pisałem że Jokic będzie one season wonder xd (ten gdzie pisałem że Hulliburton nie potrafi rzucać mam na równi xd) 

Generalnie- zajebisyy ATF i żałuję że nie wziąłem w nim udziału xd 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

chcę tylko powiedzieć, że jest sporo mega c***owych wyborów które są  pod publiczkę, a w praktyce zupełnie z pizdy- o ile w atf z wiedzą (jakich kilka było w ostatnim czasie)  rozumiem sugerowanie się jakimiś rankingami (by nie wyjść na idiote- czy tez, by nie być jak idiota odbieranym) o tyle tutaj jest tak dużo wyborów z pizdy że aż wstyd xd 

No i, co godne odnotowania, BMF zajebal swój najgorszy post na forum, którego nie powstydziłby się Rappar, czyli ten o ravioli w połączeniu z nowozelandzkim SB z żabki za 35 zł i seksem - mocny sleeper w kwestii najgorszego postu na forum (chociaż ja mam wyżej ten swój gdy pisałem że Jokic będzie one season wonder xd (ten gdzie pisałem że Hulliburton nie potrafi rzucać mam na równi xd) 

Generalnie- zajebisyy ATF i żałuję że nie wziąłem w nim udziału xd 

 

Ja bym go dopuscil (po skonczeniu draftu) bo inaczej nigdy nie poznamy odpowiedzi na te wszystkie pytania xD

Oczywiscie @Qcin_69 musi tez glosowac bez tego nie ma wybierania.

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

chcę tylko powiedzieć, że jest sporo mega c***owych wyborów które są  pod publiczkę,

a mi sie wydaje, ze jest wlasnie malo pickow pod publiczke, a zdecydowana wiekszosc wedle uznania.

Skad tez przeswiadczenie u kogos kto nie wybieral, ze moze dopaczyc i wybierac najlepiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Ja bym go dopuscil (po skonczeniu draftu) bo inaczej nigdy nie poznamy odpowiedzi na te wszystkie pytania xD

Oczywiscie @Qcin_69 musi tez glosowac bez tego nie ma wybierania.

 

Za!

Skoro w trakcie tego atfa @Qcin_69 obejrzal Ben Hura to moze w trakcie kolejnego by sprpbowal swoja 'ulubiona' zupe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.