Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Śmieje się tylko z przesadnej troski o Żydów w Niemczech, gdzie oni sami tym grają jako kartą w negocjacjach de facto finansowych.

To dobrze. W przypadku Twojej twierdzącej odpowiedzi miałbym kandydata na NAJ POST w jakimś ATF w 2030 roku.

Moim skromnym zdaniem te przyjazdy izraelskich wycieczek pod zbrojną ochroną to wynik propagandy mającej nasz przedstawiać jako głównych światowych żydożerców, co nie jest prawdą. Co mamy nagrabione to mamy, ale to nie jest topka światowa, a kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień:

https://ciekawostkihistoryczne.pl/2011/10/24/wydala-na-smierc-setki-zydow-wziela-za-to-pieniadze-sama-byla-zydowka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Sylvinho. napisał(a):

Tzw. szarlotka. Mój ulubiony alkohol poszedł wcześniej więc chciałem pojechać trochę nietypowo

To mogłeś dać shota szarlotkę, która dobrze mi się kojarzy z moim kawalerskim, gdzie barmanka robiła najlepsze wariacje szarlotki jakie piłem w życiu, nigdy już później nikt się do tego nie zbliżył :)

A tak to żubrówka biała z trawką to był sztos jak miałem 18 lat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam problem z krajem, bo generalnie są 3 picki do wyboru.
Jeden jest mega zajebisty, ale obawiam się, że ignorancja i rasizm głosujących nie pozwoli go należycie docenić.

2 z kolei wysoko pójdą, bo są obiektywnie pod każdym względem dużo lepsze od Kanad, Szwecji czy nawet Niemców(to solidny pick, po prostu dalej dużo słabszy).

Ale ogólnie kraje chyba najgorzej pickowane, szczególnie ta Nowa Zelandia widziana na zdjęciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ogólnie mam problem z krajem, bo generalnie są 3 picki do wyboru.

Zdaje się, że w realu masz chyba pewien kraj i Jego obszary zamorskie jako cel.

Wydaje mi się, że dość dobry pick byłby.

Z tym, że ja polityki i tego o czym tu się dyskutuje nie biorę pod uwagę.

Mnie niestety język mocno zniechęca i on równoważy te terytoria zamorskie (bo tak byłby przed Włochami, a tak jest zdaje się tuż za).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał(a):

Czy Żubrówka to nie jakaś jedna z tańszych wódek overall?

Tak. Nie licząc marek własnych dla firm, to nawet najtańsza.

Co nie zmienia faktu, że wódka okropna, a za 5-8zł więcej można już się napić czegoś sensownego.

Ale kult żubrówki jest w Polsce silny, chociaż powoli słabnie wg moich obserwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Ale ogólnie kraje chyba najgorzej pickowane, szczególnie ta Nowa Zelandia widziana na zdjęciach

gdybym omylnie nie pojął kategorii tak, że mamy raczej coś komuś polecać to bym NZ nie wybrał

jednak kraj jest wykurwisty i w topce jeśli chodzi o cel emigracji, w dobie street view można sobie bardzo dużo obczaić, a o innych aspektach poczytać

przypierdolka dla przypierdolki level RappaR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Tak. Nie licząc marek własnych dla firm, to nawet najtańsza.

Co nie zmienia faktu, że wódka okropna, a za 5-8zł więcej można już się napić czegoś sensownego.

Ale kult żubrówki jest w Polsce silny, chociaż powoli słabnie wg moich obserwacji.

Ogólnie Polacy odchodzą od wódki bo robią się pedałami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

gdybym omylnie nie pojął kategorii tak, że mamy raczej coś komuś polecać to bym NZ nie wybrał

jednak kraj jest wykurwisty i w topce jeśli chodzi o cel emigracji, w dobie street view można sobie bardzo dużo obczaić, a o innych aspektach poczytać

przypierdolka dla przypierdolki level RappaR

Oczywiscie ze kraj jest mega i zdecydowanie gorna polowka.

 

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

Ogólnie Polacy odchodzą od wódki bo robią się pedałami 

W tym ATF same twarde alco, nie powiem jestem pozytywnie zaskoczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koelner napisał(a):

Ogólnie Polacy odchodzą od wódki bo robią się pedałami 

A gdzie tam

Eksperci BIG InfoMonitor powołali się na dane z raportu "Zwrot w modelach konsumpcji. 2. edycja raportu alkohol w Polsce" przedstawionego przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej (PRP), z którego wynika, że na naszym rynku widać zmianę stylu picia – zamiast napojów niskoprocentowych znów coraz częściej wybierane są mocne alkohole. W rezultacie napoje spirytusowe zyskały największy od ponad 20 lat, (ponad 39-proc.) udział w strukturze spożycia napojów alkoholowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

A gdzie tam

Eksperci BIG InfoMonitor powołali się na dane z raportu "Zwrot w modelach konsumpcji. 2. edycja raportu alkohol w Polsce" przedstawionego przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej (PRP), z którego wynika, że na naszym rynku widać zmianę stylu picia – zamiast napojów niskoprocentowych znów coraz częściej wybierane są mocne alkohole. W rezultacie napoje spirytusowe zyskały największy od ponad 20 lat, (ponad 39-proc.) udział w strukturze spożycia napojów alkoholowych.

Przynajmniej w czymś PiS zaskoczył mnie pozytywnie 

10 minut temu, RappaR napisał(a):

Bardziej bo się robią skandynawscy bardziej.

Miasta pustoszeją

A piwo i wino lepiej się nadaje do oglądania na kanapie netflix bingie od wódki.

 

Znowu pierdolniesz jakaś wymyśloną przez siebie teorie z dupy bez pokrycia https://www.nettavisen.no/oversatt/sprzeda-alkoholu-w-gwa-townie-ro-nie-nigdy-wcze-niej-nie-by-a-w-norwegii-tak-wysoka/s/12-95-3424254023 4% w górę mocne alkohole 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

A gdzie tam

Eksperci BIG InfoMonitor powołali się na dane z raportu "Zwrot w modelach konsumpcji. 2. edycja raportu alkohol w Polsce" przedstawionego przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej (PRP), z którego wynika, że na naszym rynku widać zmianę stylu picia – zamiast napojów niskoprocentowych znów coraz częściej wybierane są mocne alkohole. W rezultacie napoje spirytusowe zyskały największy od ponad 20 lat, (ponad 39-proc.) udział w strukturze spożycia napojów alkoholowych.

A mnie z kolei negatywnie, im większe spożycie słabszych procentowo alkoholi tym lepiej im więcej mocnych tym gorzej - imo.Jestem ciekaw na ile wyniki badań mają wpływ Ukraińcy bo jednak wydawało się że idziemy w stronę tego pierwszego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał(a):

A gdzie tam

Eksperci BIG InfoMonitor powołali się na dane z raportu "Zwrot w modelach konsumpcji. 2. edycja raportu alkohol w Polsce" przedstawionego przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej (PRP), z którego wynika, że na naszym rynku widać zmianę stylu picia – zamiast napojów niskoprocentowych znów coraz częściej wybierane są mocne alkohole. W rezultacie napoje spirytusowe zyskały największy od ponad 20 lat, (ponad 39-proc.) udział w strukturze spożycia napojów alkoholowych.

Ale w sumie jest podział na płcie? możliwe że wyzwolenie kobiet to na wpłynęło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Koelner napisał(a):

Znowu pierdolniesz jakaś wymyśloną przez siebie teorie z dupy bez pokrycia https://www.nettavisen.no/oversatt/sprzeda-alkoholu-w-gwa-townie-ro-nie-nigdy-wcze-niej-nie-by-a-w-norwegii-tak-wysoka/s/12-95-3424254023 4% w górę mocne alkohole 

Moje tezy - robią się bardziej skandynawscy, piją co raz więcej piwa i wina

Twój artykuł - w Norwegii alkohole mocne stanowią ~3% sprzedawanego alkoholu, gdy wino i piwo 97%.

97/3 ~32  32 razy więcej sprzedawanego jest piwa i wina od alkoholi mocny w litrażu 

Jak Ci się chce liczyć, możesz przeliczyć na ilość etanolu i dać znać która wartość jest większa(ja mam pewne silne podejrzenia)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.