Skocz do zawartości

[2042] Power Rankingi itp


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, julekstep napisał(a):

masz 4 graczy w top15

i 1 gracza w top10 (na 10tym miejscu)

nie masz ani legitnego lidera (od wielkiej biedy Payton) ani legitnej pierwszej opcji (Gay to ~2ga opcja, Payton to ~3cia opcja).....ale dobrze by tam siadł taki Eric Gordon 🙃

już o tym że poza tą czwórką masz sam szrot z przyzwoitości nie wspomnę (serio ci dwaj 2nd rounderzy po fajnych campach to być może gracze nr. 5 i 6 w Spurs na ten moment xD)

Tak na oko to na zachodzie jest 6 pewniaków do PO (Nuggets, Warriors, Blazers, Lakers, Rockets, Jazz - kolejność nieprzypadkowa!), więc zostaną 2 miejsca w PO i z 5 ekip o nie się bijących (Grizz, Spurs, Mavs, Suns, Clippers), gdzie Grizz na papierze odstają (ale im nie można ufać w tej kwestii)....oj będzie to ciężki sezon

Jaja sobie robię :) Wiadomo, że pozanizane pozycję moich, a taki Cuz z wiecznego przegrywa urósł do fajnego gracza i to słabych campach. No ale zmienił Ind na Utah. To wystarczyło. Widziałem jak na discordzie pierwszą rzeczą po kliku było sprawdzenie Gaya, a nie swoich graczy :) W dodatku jako pewniaków do PO widzisz Lakers, gdzie tam w twoim top15 jest 8 Baron, 9 Green i 15 Bogut. No ale tam campy nie zasiały spustoszenia u takiego Boguta, Denga, Barona :)

Zartowalem :)

A i zapomniałeś o Valu jako opcji -95 insSc i 59 +90 skocznosc i siła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Jaja sobie robię :) Wiadomo, że pozanizane pozycję moich, a taki Cuz z wiecznego przegrywa urósł do fajnego gracza i to słabych campach. No ale zmienił Ind na Utah. To wystarczyło. Widziałem jak na discordzie pierwszą rzeczą po kliku było sprawdzenie Gaya, a nie swoich graczy :) 

Zartowalem :)

wiadomka, SPISEG anty-Spurs (i ich klub kokosa) wiecznie żywy!

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

W dodatku jako pewniaków do PO widzisz Lakers, gdzie tam w twoim top15 jest 8 Baron, 9 Green i 15 Bogut. No ale tam campy nie zasiały spustoszenia u takiego Boguta, Denga, Barona :)

Lakers mają z 10ciu grywalnych graczy a nie 4ech

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

A i zapomniałeś o Valu jako opcji -95 insSc i 59 +90 skocznosc i siła.

true, Val może być jako 3cia opcja

więc dalej nie masz żadnej pierwszej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał(a):

wiadomka, SPISEG anty-Spurs (i ich klub kokosa) wiecznie żywy!

Lakers mają z 10ciu grywalnych graczy a nie 4ech

true, Val może być jako 3cia opcja

więc dalej nie masz żadnej pierwszej opcji

Przecież Gordon rzadko grał jako pierwsza opcja w poprzednim sezonie, a często jako trzecia. Bo nie dawał impaktu :)

Val obecnie jest dużo lepszy w tej materii, a tacy Mills, Ezeli czy Jevon i Mcloughlin po campach są legit rolesami.

W pewien sposób mi to schlebia, jak po clicku campów idziesz od razu Gaya sprawdzać :) Nie swoich, tylko Gaya :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Przecież Gordon rzadko grał jako pierwsza opcja w poprzednim sezonie, a często jako trzecia. Bo nie dawał impaktu :)

skoro RIP zdobył misia jako 1sza opcja tzn. że się da

Gordon nie ma dawać impaktu superstara tylko 20+ ppg na świetnych procentach przy ~1 stracie na mecz

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

a tacy Mills, Ezeli czy Jevon i Mcloughlin po campach są legit rolesami.

nie no, zajebiści są xD

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

W pewien sposób mi to schlebia, jak po clicku campów idziesz od razu Gaya sprawdzać :) Nie swoich, tylko Gaya :)

to u mnie Gay wszedł na poziom superstara

Ty go zepsułeś

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Wiadomo, że gracz A jest legit pierwsza opcją, bo gracz B nią byl. :)

jeśli gracz A jest niemalże identyczny jak gracz B to można tak założyć

7 minut temu, Pablo81 napisał(a):

No są :) Ale excela nie oglądałeś :(

no mega, tak idealnie pod 10-11 miejsce w rotacji -> u Ciebie jeden z tych orłów będzie starterem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał(a):

jeśli gracz A jest niemalże identyczny jak gracz B to można tak założyć

no mega, tak idealnie pod 10-11 miejsce w rotacji -> u Ciebie jeden z tych orłów będzie starterem

Przecież Mills to typowy roles jako SG. Ezeli mógłby być spokojnie starterem. Piszesz "orłów", bo nawet nie zajrzałes do excela. 

Bo sęk w tym, że Rip i Gordon nie są jakoś super podobni. Takie trochę to bzdury.

No i wiadomo, że Grizzlies będą mocniejsi z Monroe niż z Howardem, Rockets mają super rotację z Fariedem jako starterem , a w Suns oprócz PG i Noela najlepszym kolejnym graczem jest kto? Brunson czy resztki z Melo? Kto w Dallas ma chociaż pół bloku i będzie chciał bronić?

Bardzo bym Cię prosił o ranking excelowy :) Bo ten bajkopisarski, za duże pole sympatiom zostawia :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Przecież Mills to typowy roles jako SG. Ezeli mógłby być spokojnie starterem. Piszesz "orłów", bo nawet nie zajrzałes do excela. 

nie no zajebiści są - przecież pisałem

wariat może uwierzy xD

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Bo sęk w tym, że Rip i Gordon nie są jakoś super podobni. Takie trochę to bzdury.

1.png

faktycznie, zupełnie inni gracze!

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

No i wiadomo, że Grizzlies będą mocniejsi z Monroe niż z Howardem, Rockets mają super rotację z Fariedem jako starterem , a w Suns oprócz PG i Noela najlepszym kolejnym graczem jest kto? Brunson czy resztki z Melo? Kto w Dallas ma chociaż pół bloku i będzie chciał bronić?

tak -> zachód się osłabił, pisano już o tym w trakcie FA

ale co to ma do czego?

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Bardzo bym Cię prosił o ranking excelowy :) Bo ten bajkopisarski, za duże pole sympatiom zostawia :)

prawdopodobnie nie będzie rankingu excelowego -> nie chcę Wam zabijać immersji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Świetnie tabelka pokazuje, jak innymi graczami sa Gordon i RiP :)

Jak ktoś z 275 scoringu był dobra pierwsza opcja, to ten z 249 też nią bedzie. To jest bardzo logiczne :)

Ale samobój :)

 

ale wiesz że playmaking (szczególnie handling) i cechy fizyczne to też są atrybuty ważne dla 1szej opcji?

3 minuty temu, Koelner napisał(a):

zrób im instrukcję jak zrobić kopiuj-wklej w formuły 😀

już robiłem, nawet dostali gotowy szablon :) 

ale wiesz jak to jest z Pablem, jjemu trzeba na PMach pisać jaką ma grać taksą itp -> wtedy jest content, miły i nawet mistrzostwa zdobywa!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

ale wiesz że playmaking (szczególnie handling) i cechy fizyczne to też są atrybuty ważne dla 1szej opcji?

już robiłem, nawet dostali gotowy szablon :) 

Ale piszesz, że są podobni, a różnica w scoringu wynosi 26, a wtedy ty zaczynasz coś pisać o Handlingu, gdzie też są różni :)

To co, sumę ofensywnych skilli mają podobną i są przez to podbni? :)

 

A ranking dobrze by było, jakbyś sam wrzucił, bo pięknie sam siebie wyjaśnisz :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Ale piszesz, że są podobni, a różnica w scoringu wynosi 26, a wtedy ty zaczynasz coś pisać o Handlingu, gdzie też są różni :)

gdzie na 20 z tych 26 punktów różnicy to inside na który duży wpływ mają staty fizyczne, które Gordon ma dużo lepsze -> połącz kropki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Połączyłem -> mieli sumę skilli ofensywnych podobna więc byli podobni :) Ale same skille mieli dość różne.

nom

nie byli identyczni 1 do 1

dlatego napisałem 'podobny typ grajka' (SG bazujący na jumpshocie i trójce, który jest elitarny w ofensywie, ale z jakiegoś powodu* nie wejdzie na poziom superstara, chociaż dalej może być świetną 'pierwszą opcją') a nie 'identyczny grajek' 

* słaby atletyzm w przypadku Ripa, średni inside w przypadku Gordona

przykładowy Middleton też jest do nich podobny (tylko on jest sporo lepszy w D od obu)

geez

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał(a):

najpierw sam zrób i go wypunktuj. będziesz wyglądał na zawodowca i profesjonalistę a nie hejtera :)

Julek w rozmowie ze mną nie podaje danych z rankingu i nie jest hejterem, prawda? To dlaczego ja nim jestem?

 

 

Teraz, julekstep napisał(a):

nom

nie byli identyczni 1 do 1

dlatego napisałem 'podobny typ grajka' a nie 'identyczny grajek'

 

geez

Ale to nie jest podobny typ grajka :) Sam napisałeś, że mieli różne insSc, handling, fizyczność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Julek w rozmowie ze mną nie podaje danych z rankingu i nie jest hejterem, prawda? To dlaczego ja nim jestem?

lol

idź tam do tematu pijany kącik może

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Ale to nie jest podobny typ grajka :) Sam napisałeś, że mieli różne insSc, handling, fizyczność :)

 

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

dlatego napisałem 'podobny typ grajka' (SG bazujący na jumpshocie i trójce, który jest elitarny w ofensywie, ale z jakiegoś powodu* nie wejdzie na poziom superstara, chociaż dalej może być świetną 'pierwszą opcją') a nie 'identyczny grajek' 

* słaby atletyzm w przypadku Ripa, średni inside w przypadku Gordona

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.