Skocz do zawartości

Mamy kogos z NYC?


Wujek Wójcik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Potrzebuje skontaktować się  zjedną kliniką, w której pracuje lekarz specjalizujący sie w rzadkim typie raka z jakim walczy moja Mama. Nie mogę się do nich dodzwonić, pisałem wiadomość do tej doktor na Linkedin Premium bo innego namiaru nie moglem zdobyć. Jeśli jest ktoś w NYC i smiga biegle po angielsku to muszę wiedzieć czy miała wczesniej pacjenta po transplantacji serca, wiem, że w takich przypadkach jedna z bardzo skutecznych metod leczenia odpada ale może w sytuacji kiedy nie ma już innej opcji na ratunek jednak ją stosowała. Jeśli jest ktoś na miejscu i ma możliwość zadzwonienia prawdopodobnie to bedzie jakas ich sekretarka w tej klinice czy cos i zadania tego pytania to proszę o info na priv. Mam zapisane po angielsku co i jak. 

Pozdrowki

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mieszkam w NYC od prawie 4 lat.,Jeśli chodzi o kwalifikacje do leczenia to nie jest sprawa na telefon, tylko trzeba napisać maila do szpitala.,Jeżeli wiesz w którym szpitalu i w jakiej dywizji czy departamencie ta doktor pracuje to są dane kontaktowe do recepcji i tam trzeba napisać., Pewnie będą wymagać jakiegoś tłumaczenia z historii choroby i dokumentacji medycznej, wtedy mogą wyznaczyć termin i warunki finansowe konsultacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tez myslalem, lekarze bardzo unikaja takich nawet szczatkowych konsultacji i kontaktu do siebie co nie dziwi, taki biznes. Z tym, ze zebym wiedzial, ze jest sens na konsultacje musze wiedziec, czy byly takie przypadki wczesniej. Postaram sie porzadnie jeszcze raz przejzec ich strone bo procz numeru nic nie moglem ogarnac, ale dzieki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wujek Wójcik napisał(a):

Tak tez myslalem, lekarze bardzo unikaja takich nawet szczatkowych konsultacji i kontaktu do siebie co nie dziwi, taki biznes. Z tym, ze zebym wiedzial, ze jest sens na konsultacje musze wiedziec, czy byly takie przypadki wczesniej. Postaram sie porzadnie jeszcze raz przejzec ich strone bo procz numeru nic nie moglem ogarnac, ale dzieki. 

Tam nie ma zwyczaju żeby lekarz podawał numer telefonu, pacjent podaje swój numer recepcji i to lekarz dzwoni wtedy kiedy może,.Na stronie może też nie są dostępne adresy e-mail tylko numery do recepcji różnych dywizji , żeby się skontaktować przez email trzeba napisać na portal pacjenta .,Musisz też że w US pojęcie Klinika -Clinic oznacza zupełnie co innego niż w Polsce.,Tam Clinic to jest to samo co u nas przychodnia-poradnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2023 o 10:23, Wujek Wójcik napisał(a):

Tak tez myslalem, lekarze bardzo unikaja takich nawet szczatkowych konsultacji i kontaktu do siebie co nie dziwi, taki biznes. Z tym, ze zebym wiedzial, ze jest sens na konsultacje musze wiedziec, czy byly takie przypadki wczesniej. Postaram sie porzadnie jeszcze raz przejzec ich strone bo procz numeru nic nie moglem ogarnac, ale dzieki. 

Tak podpowiem od siebie - sprawdź jaka jest główna jednostka zajmująca się takimi przypadkami w Polsce - możesz spróbować złapać jakiś kontakt z profesor Raciborską z IMIDu - ona nie zajmuje się dorosłymi i zajmuje się głównie guzami kości, ale może dać Ci jakiś namiar na osobę, która zajmuje się takimi przypadkami u nas. Oni bardzo często rzadkie przypadki konsultują z zagranicznymi jednostkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.