Skocz do zawartości

PLAYOFFS JAZDA JAZDA - LIVECHAT 2024


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Franz Wagner właśnie rozkurwia Donovana Mitchella w drobny mak? :o 

 

widzieliscie jak mu bezczelnie pokazał po punktach że teraz on coś ma zagrać? :D Dobre to było w c***.
 

A Wcześniej Mo Wagner krzyczał chyba  „I got one. I love that matchup! ” jak rzucał osobistego 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, joe dumars napisał(a):

ten mecz jest antyreklama koszykowski. zero kreatywnosci po obu stronach. klepia gale po obwodzie, ew., ktorys jebnie '3' (a nuz sie uda), bo czemu nie?! dno!...

Najgorsza seria, Cavs sa oficjalnie najwiekszym koszykarskim kalem w tym elitarnym gronie. 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Swoją drogą, dlaczego Morris nie dostaje normalnych minut? Charakterny, doświadczony gracz, ja bym mu dał szansę kosztem którejś z tych pizd

Nie rozumiem jak mozna grac takie minuty c***owym Niangiem i nie dac wiecej czasu brzydszemu Morrisowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak rozwinal sie Dort w jeden sezon, czy tez jedno lato.

Rok temu byl niezlym, ale przecenianym obronca, do tego czolowym ceglarzem ligi, a ten sam Ingram robil mu dziecko w playin I dostawal sie gdzie chce.

Dzis? Swietny shooter I clinic D. Najbardziej imponujace jest jednak to, jak bardzo nie maja dla niego znaczenia zaslony. I to Jonasa. Chlop sobie przechodzi jakby nie bylo zadnej zaslony.

11 minut temu, karpik napisał(a):

Pels na razie bez żadnych zmian. Same cegły, CJ 0-7 FG. Nie tak dawno pisałem, że gdyby w Pels grał DLO zamiast McColluma, to na jedno by wyszło, i w sumie się nie pomyliłem, tylko miałem na myśli co innego :)

Ten CJ to zabawna historia w meczach o stawke Pels. Rok temu zawalil playiny, teraz tez kompromitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szulim napisał(a):

Still, 5-14 na teoretycznie gwieździe Pels to świetny wynik

+ wiele pracy w D aby w ogóle nie mógł rzucić 

Tego nie neguję.

Kompletnie nie rozumiem gameplanu Greena dzisiaj i tego, że Herb w 2Q praktycznie nie kryje SGA. Jak można się było spodziewać - plan działa raczej średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio to mało powiedziane :D 

 

1 minutę temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Ci Pels bez Ziona naprawdę ciężcy do oglądania, tam k**** nie ma pół gracza zdolnego zrobić coś ekstra. 

Liczyłem, że kimś takim może być Ingram, ale chyba się przeliczyłem 

Mccolllum miał być takim side-kickiem i nawet końcówkę RS miał całkiem zacną, ale teraz jest totalnie wyłączony przez agresywny D oklahomy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pels maja body language goscia, ktory jest zamykany w D tak bardzo, ze chce juz isc do domu.

Niesamowicie OKC gra w D.

Teraz, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Niech on idzie podcast nagrać. Zresztą wszystkie te podcast boye c***a grają w PO. LeBron, PG, Bev, CJ... Ktoś jeszcze tam nagrywa? Bo teraz nie mogę sobie przypomnieć 

Dlo :]

Draymond.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.