Skocz do zawartości

Wężyk two-way 2023


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Reikai napisał(a):

A co zawodnika obchodzi czy wyplaca mu klub, liga, czy kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym? Myslisz ze taki zawodnik sobie pomysli "kurde, ale kultura organizacji w tych Magic, daja mi kontrakt do stycznia I wyplacaja to od siebie, maja mnie w salary. Zajebiscie"? Gwatantujesz mu 600k, ja 550k wedlug tego co wrzucil @fluber

Zawodnik dostaje przelew i nie obchodzi go ktora Pani Krysia ksiegowa go realizuje. 

Oczywiscie ze chcialem przyzydzic tak jak RL Heat ktorzy trzymaja go na 2 wayu( chociaz jakbym bym gmem Magic to pisalbym ze zawodnicy to bezmozgie yeti ktorzy nie potrafia dogadac sie z klubem I Cain wiedzac ze jestesmy kilkaset tysiecy od apronu zrozumialby sytuacje i zaakceptowal two way od klubu ktory dal mu szanse, a w trakcie sezonu zrobiloby sie dla niego miejsce, zamiast brac niegwarantowany kontrakt od innego zespolu, ktore tak btw rok temu mialy byc zniesione i myslalem ze zostaly?).

Na szczescie jednak tylko wobec Magic zawodnicy zachowuja sie myslac tylko o sobie :P

I to jest właśnie ta bezsensowna gadka Reikai, która do niczego nie prowadzi.

Napisałeś:

11 godzin temu, Reikai napisał(a):

Cain to byl moj two way I chcialem go wlasnie na two wayu drugi rok, ale Alonzo wlasnie przyzydzil jakims bieda kontraktem I zostal sciagniety ;/

Więc przestań rozmywać temat i przyznaj że napisałeś bzdurę.

Posądziłeś mnie o coś co zwyczajnie sam zrobiłeś. Natomiast ze mną podpisał właśnie dlatego że  Ty przyżydziłeś, a ja mu dałem kontrakt.

ja mu dałem ze swojego salary (z pełnymi finansowymi konsekwencjami dla klubu) a Ty chciałeś przyżydzić z nie swoich (kasy ligi nieujetej w Twoim salary) i kisić go na 2way żebyś dalej mu nie musiał płacić.

eot ode mnie bo poza jakimiś niepotrzebnymi prowokacjami emocjonalnymi masz argumentację matematyczną godną wczesnej podstawówki.;)

ja - 600k

Ty - 0k

To są właściwe liczby.

.. odnośnie żydzenia które mi zarzuciłeś:)

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał(a):

I to jest właśnie ta bezsensowna gadka Reikai, która do niczego nie prowadzi.

Napisałeś:

Więc przestań rozmywać temat i przyznaj że napisałeś bzdurę.

Posądziłeś mnie o coś co zwyczajnie sam zrobiłeś. Natomiast ze mną podpisał właśnie dlatego że  Ty przyżydziłeś, a ja mu dałem kontrakt.

ja mu dałem ze swojego salary (z pełnymi finansowymi konsekwencjami dla klubu) a Ty chciałeś przyżydzić z nie swoich (kasy ligi nieujetej w Twoim salary) i kisić go na 2way żebyś dalej mu nie musiał płacić.

eot ode mnie bo poza jakimiś niepotrzebnymi prowokacjami emocjonalnymi masz argumentację matematyczną godną wczesnej podstawówki.;)

ja - 600k

Ty - 0k

To są właściwe liczby.

.. odnośnie żydzenia które mi zarzuciłeś:)

Faktycznie eot, bo trzeci raz pomijasz co sie do Ciebie mowi czy ja, czy Fluber I Kłamiesz na temat liczb

Ty 600k

Ja 559k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Faktycznie eot, bo trzeci raz pomijasz co sie do Ciebie mowi czy ja, czy Fluber I Kłamiesz na temat liczb

Ty 600k

Ja 559k

Udajesz, że nie umiesz liczyć, czy naprawdę tak słabo u Ciebie z matmą?

Pokaż mi kasę z 2way wliczaną u nas do salary BeGM

Nie ma?

czyli :

ja - 600k

Ty - 0k

Pisanie ile zarabia gracz to jedno (tego nie kwestionuję, ale nie ma to znaczenia odnośnie kwestii żydzenia - jak to ująłeś), a żydzenie na niego to te liczby, które wrzuciłem.

Ty mu ani centa nie zaproponowałeś.. a jaką gimnastykę merytoryczną przy tym będziesz stosował nie ma dla mnie znaczenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał(a):

Udajesz, że nie umiesz liczyć, czy naprawdę tak słabo u Ciebie z matmą?

Pokaż mi kasę z 2way wliczaną u nas do salary BeGM

Nie ma?

czyli :

ja - 600k

Ty - 0k

Pisanie ile zarabia gracz to jedno (tego nie kwestionuję, ale nie ma to znaczenia odnośnie kwestii żydzenia - jak to ująłeś), a żydzenie na niego to te liczby, które wrzuciłem.

Ty mu ani centa nie zaproponowałeś.. a jaką gimnastykę merytoryczną przy tym będziesz stosował nie ma dla mnie znaczenia.

 

Juz ci mowilem ze Cain ma wyjebane kto mu wykonuje przelew, licza sie liczby. Ksiegowosc nie obchodzi zawodnika, takze dalej klamiesz ze nic by u mnie nie zarobił. 

U mnie i tak by nie pogral przy moich skrzydlowych, takze decyzja dla niego pewnie lepsza bo u Ciebie ma szanse na minuty. Po prostu nie pisz, ze u mnie dostalby 0 bo to nie jest prawda :P I to nie jest krwatywna ksiegowosc tylko fakty rodem z CBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Juz ci mowilem ze Cain ma wyjebane kto mu wykonuje przelew, licza sie liczby. Ksiegowosc nie obchodzi zawodnika, takze dalej klamiesz ze nic by u mnie nie zarobił. 

U mnie i tak by nie pogral przy moich skrzydlowych, takze decyzja dla niego pewnie lepsza bo u Ciebie ma szanse na minuty. Po prostu nie pisz, ze u mnie dostalby 0 bo to nie jest prawda :P I to nie jest krwatywna ksiegowosc tylko fakty rodem z CBA.

Niepotrzebnie mi zarzucasz kłamstwo Reikai, bo kompletnie nie masz racji.

Kasa z 2way to jedno, a możliwość gry na nawet częściowo gwarantowanym kontrakcie ZAWSZE BĘDZIE LEPSZA dla gracza. Widzisz różnicę?

To że gracz dostałby porównywalną (choć mniejszą ) kasę na 2way nie ma znaczenia. Zresztą ta kwota 2way jest za cały sezon, a przecież gracza na 2way w dowolnym momencie można zwolnić i wtedy dostaje jakieś grosze.

U mnie juz za sam 1T ma więcej gwarantowanej kasy niż u Ciebie na całym roku gry na 2way. A dochodzi fakt gry na normalnym kontrakcie oraz perspektywa zarobienia kolejnych 1,2mln$ i możliwość gry w playoffs.

Jak by na to nie patrzeć moja propozycja dla gracza jest pod każdym względem lepsza.

 

A żydzenie:

Dotyczy tego, który z nas faktycznie na graczu chciał oszczędzić w BeGM - stąd moje  gwarantowane 600k w salary BeGM > od Twojego 0k w salary :) Cain jest u mnie dlatego, że wyłozyłem to 600k + opcja klubu gwarantowania umowy dalej.

Jednak doceniam Twój bardzo dobry scouting młodych graczy z poprzedniego sezonu - Cain, Swider i Alondes Williams (szkoda, że Heat nie mieli jak go zachować, bo to tez jest fajny gracz).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Faktycznie eot, bo trzeci raz pomijasz co sie do Ciebie mowi czy ja, czy Fluber I Kłamiesz na temat liczb

Ty 600k

Ja 559k

Tak gwoli ścisłości, to on by zarobił 559, gdyby dotrwał do końca sezonu, a że wszystkie 2waye są niegwarantowane, to jest żaden pewny piniondz. A nawet jak go Magic zwolnią po T1, to on wciąż może podpisać wtedy jakiegoś 2waya i wtedy zarobi prawie milion. Także z której strony by nie patrzeć, to lepiej dla niego dostać te gwarantowane 600k i zobaczyć co będzie dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.