Skocz do zawartości

Wężyk two-way 2023


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Tecu napisał(a):

Po tym jak zostało ustalone, że musi podpisać kontrakt jak w realu, absolutnie nikt nawet nie zagadał o jego prawa, nawet nie zapytał się o cenę. Z tego wynika, że nikt nie chciał w ciemno mu dawać takiego kontraktu.

Przecież chciałem kupić prawa do niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał(a):

Tak, odpisałem, że najpierw muszę ustalić jego status by nie wsadzić Cię na minę.

 Po ustaleniu statusu już się nie odezwałeś.

Jaką minę? Hehe. Przecież pytając o niego byłem świadomy, że za minimum go nie można podpisać. Kasę, odpowiedni wyjątek miałem na niego. 

Z tego co pamiętam to pisałeś też, że może go w następnym roku podpiszesz, więc po prostu wybrałeś opcję odroczenia tej sprawy o rok, a potem się zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Jaką minę? Hehe. Przecież pytając o niego byłem świadomy, że za minimum go nie można podpisać. Kasę, odpowiedni wyjątek miałem na niego. 

Z tego co pamiętam to pisałeś też, że może go w następnym roku podpiszesz, więc po prostu wybrałeś opcję odroczenia tej sprawy o rok, a potem się zobaczy :)

Masz naszą dyskusję, możesz sobie ją przeczytać.

Napisałem, że muszę sprawdzić by było uczciwie. Ty odpisałeś - wiadomo.

I koniec rozmowy. Nic nie zaproponowałeś, nie pytałeś się już o niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy legalne jest takie przetrzymywanie gracza na niegwarantowanej umowie jak to robi @Alonzo z Cainem? 

Jeśli nie (proszę innych/Radę o zabranie głosu) to proszę o decyzję od Alonzo czy gwarantuje mu teraz umowę czy go zrzuca. 

Jeśli Cain nie będzie dostępny to do Clippers Trey Jemison. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Czy legalne jest takie przetrzymywanie gracza na niegwarantowanej umowie jak to robi @Alonzo z Cainem? 

Jeśli nie (proszę innych/Radę o zabranie głosu) to proszę o decyzję od Alonzo czy gwarantuje mu teraz umowę czy go zrzuca. 

5.17 w Regulaminie dotyczy umów ung. 

2 lata temu taki sam kontrakt podpisał u mnie Caleb Martin.

Bardzo naturalna rzecz w NBA, gdzie umowy są gwarantowane dopiero bodajże 6 stycznia. Dziwię, się, że nikt inny w BeGM z takiej formy podpisywania graczy nie korzysta. 

5 godzin temu, Reikai napisał(a):

Cain to byl moj two way I chcialem go wlasnie na two wayu drugi rok, ale Alonzo wlasnie przyzydzil jakims bieda kontraktem I zostal sciagniety ;/

Rybeńko - to Ty przecież chciałeś przyżydzić kisząc go drugi rok na 2way, a ode mnie dostał właśnie jakieś gwarantowane $$$$ (1/3 min. kontraktu).

Klasyka retoryki BeGMowej 🙃

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Reikai napisał(a):

Ale z perspektywy zawodnika 559k.

Vet kontrakty tez sie inaczej wliczaja do salary, a liga doplaca i zawodnik swoje zarabia.

.. ale ja pisze realnie ile my płacimy graczowi w BeGM wg naszego salary z którego się rozliczamy.

Czyli ja mu gwarantuję już teraz 600k z 1 800mln$ a Ty mu dawałeś 0,00$ - zatem żydzenie dotyczyło Ciebie nie mnie. Słabe jest to, że muszę pisać już trzeciego posta o tym. Konkluzja jest taka, że to Ty przyżydziłeś nie ja, a mnie o coś takiego posądziłeś.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Alonzo napisał(a):

.. ale ja pisze realnie ile my płacimy graczowi w BeGM wg naszego salary z którego się rozliczamy.

Czyli ja mu gwarantuję już teraz 600k z 1 800mln$ a Ty mu dawałeś 0,00$ - zatem żydzenie dotyczyło Ciebie nie mnie. Słabe jest to, że muszę pisać już trzeciego posta o tym. Konkluzja jest taka, że to Ty przyżydziłeś nie ja, a mnie o coś takiego posądziłeś.;)

A co zawodnika obchodzi czy wyplaca mu klub, liga, czy kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym? Myslisz ze taki zawodnik sobie pomysli "kurde, ale kultura organizacji w tych Magic, daja mi kontrakt do stycznia I wyplacaja to od siebie, maja mnie w salary. Zajebiscie"? Gwatantujesz mu 600k, ja 550k wedlug tego co wrzucil @fluber

Zawodnik dostaje przelew i nie obchodzi go ktora Pani Krysia ksiegowa go realizuje. 

Oczywiscie ze chcialem przyzydzic tak jak RL Heat ktorzy trzymaja go na 2 wayu( chociaz jakbym bym gmem Magic to pisalbym ze zawodnicy to bezmozgie yeti ktorzy nie potrafia dogadac sie z klubem I Cain wiedzac ze jestesmy kilkaset tysiecy od apronu zrozumialby sytuacje i zaakceptowal two way od klubu ktory dal mu szanse, a w trakcie sezonu zrobiloby sie dla niego miejsce, zamiast brac niegwarantowany kontrakt od innego zespolu, ktore tak btw rok temu mialy byc zniesione i myslalem ze zostaly?).

Na szczescie jednak tylko wobec Magic zawodnicy zachowuja sie myslac tylko o sobie :P

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.