Skocz do zawartości

Iverson i Niedźwiadki, czyli spieprzaj dziadu


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

tak jakby Iverson byl glownym sprawca tych finalow... Sixers wygrywali przez to ze outreboundowali przeciwnikow i zajebiscie bronili - obie dziedziny za ktore odpowiedzialny byl Mutombo. na pewno nie wygrywali przez ofensywe tym bardziej ze ich lider rzucal charakterystyczne dla siebie ~39% w tamtych PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoko cenicie A.I. widzę... Brawo.

Jedni cenią inni nie, to że niektórzy są głupi i dają tego wyraz w prawie każdym poście na tym forum to już jest inna sprawa, ale przynajmniej czasem jest się z czego pośmiać. jak AI HoF zostanie to powinieneś się bastillon oflagować i udać w ramach protestu na pieszą wycieczkę do Springfield.

 

Ale najważniejsze życzę AI, właściwie jego córeczce szybkiego powrotu do zdrowia. Plus u mnie, pomimo że go zawsze lubiłem, koleś po tym jak się zachował kiedy przyjechał na eurobasket, ma absolutnie dozgonny szacunek, tym bardziej mu życzę wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jakby Iverson byl glownym sprawca tych finalow...

Kolejny Twoj kwiatek...buahahahaahahahahahahahahahahhaahahaha

 

Sixers wygrywali przez to ze outreboundowali przeciwnikow i zajebiscie bronili - obie dziedziny za ktore odpowiedzialny byl Mutombo

LOL jeden wielki co to ma byc czlowieku , byl czas ze jak sie myslalo nba to zaraz nastepnie Allen Iverson...perdolnoles takiego farfocla ze az zal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers wygrywali przez to ze outreboundowali przeciwnikow i zajebiscie bronili - obie dziedziny za ktore odpowiedzialny byl Mutombo

A czy czasem Mutombo nie przyszedł w połowie RS, kiedy to Sixers byli rewelacją Ligi z krwi i kosci od samego początku? ile to było na początku 10-0?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allen Iverson

 

Virginia State Player of the Year in Football 1993

Virginia State Player of the Year in Basketball 1993

Debiutant Roku 1995 Big East

Debiutant Roku 1995 NCAA

Obrońca Roku Big East (2 razy)

Pierwsza Piątka NCAA 1996

MVP Big East 1996

MVP NBA (2001) - tak to preciez On w tym roku dostal tą nagrode , ale przeciez wg Bastka to nie dlatego byli w finale

MVP All-Star Game (2001, 2005)

MVP Meczu Debiutantów NBA (1996)

Debiutant Miesiąca NBA (2 razy)

Debiutant NBA Roku (1996)

Pierwsza Piątka Debiutantów NBA (1996)

Pierwsza Piątka NBA (1999, 2001, 2005)

Druga Piątka NBA (2000, 2002, 2003)

Występ w All Star Game (9 razy)

Występ na Mistrzostwach Uniwersyteckich w Koszykówce (1995 - złoto)

Występ na Olimpiadzie w Atenach (2004 - brąz)

Król Strzelców NBA (1999, 2001, 2002, 2005)

Zawodnik Miesiąca NBA (4 razy)

Zawodnik Tygodnia NBA (19 razy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philadelphia 76ers President and General Manager Ed Stefanski announced today that guard Allen Iverson will not return to the team for the remainder of the 2009-10 season.

 

"After discussing the situation with Allen, we have come to the conclusion that he will not return to the Sixers for the remainder of the season, as he no longer wishes to be a distraction to the organization and teammates that he loves very deeply," Stefanski said. "It has been very difficult for Allen and the team to maintain any consistency as he tries to balance his career with his personal life."

 

Tak więc nie zobaczymy już AI w tym sezonie,ciekawe co zrobi w następnym?Czy znowu będzie chciał grać jak najwięcej czy w końcu pomyśli o tytule,chociaż po tegorocznych szopkach może już nie mieć okazji wrócić do NBA.Dla Sixers ten angaż nic nie wniósł,bez niego grali nawet lepiej i jego ewentualny powrót w przyszłym roku byłby bezcelowy czas zakończyć historię AI w Philadelphii na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoko cenicie A.I. widzę... Brawo.

Ale najważniejsze życzę AI, właściwie jego córeczce szybkiego powrotu do zdrowia. Plus u mnie, pomimo że go zawsze lubiłem, koleś po tym jak się zachował kiedy przyjechał na eurobasket, ma absolutnie dozgonny szacunek, tym bardziej mu życzę wszystkiego dobrego.

możesz rozwinąć ? jestem niezwykle ciekaw !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się zajmie rodziną i jak wszystko będzie ok wróci za sezon być może w niezłej formie, w tym roku i tak niema co się szarpać bo sixers raczej do po nie wejdą, może w następnym sezonie skład się dodatkowo poukłada nie będzie musiał chłopak sie zmagać z dodatkowymi problemami poza boiskowymi i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL jeden wielki co to ma byc czlowieku , byl czas ze jak sie myslalo nba to zaraz nastepnie Allen Iverson...perdolnoles takiego farfocla ze az zal

z czego sie cieszysz ? podaje ci fakty - powodami sukcesu 76ers bylo:

-znakomita gra na deskach, outreboundowanie przeciwnikow

-czolowa defensywa league-wide

 

Iverson byl slabym obronca i jeszcze gorszym zbierajacym. Mutombo byl DPOY, league leading rebounder i shotblocker. to mi mowi, ze Mutombo sie bardziej przyczynil do ich sukcesu niz AI.

 

Iverson byl filarem calkowicie przecietnej ofensywy, mial najwiecej nietrafionych rzutow w lidze i byl w czolowce strat rowniez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Iverson byl slabym obronca i jeszcze gorszym zbierajacym. Mutombo byl DPOY, league leading rebounder i shotblocker. to mi mowi, ze Mutombo sie bardziej przyczynil do ich sukcesu niz AI.

 

 

Iverson był mniej przydatny od Mutombo bo mało zbierał ? Zaczynam się zastanawiać co jest z Tobą nie tak. Wracasz do korzeni, tylko teraz więcej wiesz o statystykach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jak czytam pana B to się zastanawiam skąd on bierze takie mądrości :lol: Daruj sobie tym razem, bo żebyś przytoczył miliard i jeden statystyk to i tak nikt nie łyknie tego kitu, że to nie A.I. poprowadził Philly do finałów. Choć fan A.I. ze mnie żaden.

 

BTW Też sądziłem, że A.I. nie pogra długo w Philly. Zastanawia mnie jednak czy to faktycznie choroba córeczki spowodowała jego odejście[jeśli tak chylę przed nim czoło] czy też to był tylko wygodny argument. Są jakieś spekulacje na ten temat?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL jeden wielki co to ma byc czlowieku , byl czas ze jak sie myslalo nba to zaraz nastepnie Allen Iverson...perdolnoles takiego farfocla ze az zal

z czego sie cieszysz ? podaje ci fakty - powodami sukcesu 76ers bylo:

-znakomita gra na deskach, outreboundowanie przeciwnikow

-czolowa defensywa league-wide

 

Iverson byl slabym obronca i jeszcze gorszym zbierajacym. Mutombo byl DPOY, league leading rebounder i shotblocker. to mi mowi, ze Mutombo sie bardziej przyczynil do ich sukcesu niz AI.

 

Iverson byl filarem calkowicie przecietnej ofensywy, mial najwiecej nietrafionych rzutow w lidze i byl w czolowce strat rowniez.

Misiu, kolejny raz wbijasz w argument pt: Mutombo doszedl w połowie sezonu, kiedy Sixers juz wymiatali, wiec nie pierdol jakim to był głownym filarem sukcesów.

a Twoje "powody sukcesu" wiązały się z tym, ze goscie, ktorzy byli zajebistymi rolesami w D, byli c***owi w ofensywie, stad duzo rzutów AI i sporo strat. Po prostu nikt inny nie byl (z tego składu)w stanie ciągnąć ataku...

Mutombo przyczynil sie do ich sukcesów bardziej niz AI? no ciekawe czemu z Atlantą takich sukcesów nie odnosil, jak byl takim naqurwiachem...

 

Idac Twoim tokiem myslenia w mistrzowskich Heat najwazniejszym graczem był Posey :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.