Skocz do zawartości

Iverson i Niedźwiadki, czyli spieprzaj dziadu


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

:lol:

 

Nie przepadam za Iversonem, co widać, ale wybrać Walkera przed Iversonem to przykład jak łatwo popada w skrajności Bastillon. Cancer, debil, idol, madafaka - obojętnie za kogo się go uważa, to już jest gruba przesada z wymienianiem Antka obok...

 

W każdym bądź razie jest progres - zaczynaliśmy od Kwame.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo nasz dr Lubiczu. Ja zwyczajnie chce wiedzieć, jak to się stało, ze Grizz z debilami za sterami i na parkiecie, są w stanie wygrywać częsciej niż jak Twój guru był tam figurantem w składzie, wszak wedlug Ciebie tam sie nie dało i dlatego guru spakowało manatki. Powiem ci skrycie, że czasami lukam sobie fragmenty owych meczy i tu muszę rozczarować twą oczytaną świadomośc, gdyż nie widać tego idiotyzmu ani w osobie trenera ani też w tych młodych graczach. dlatego też zdarzają się takie mecze jak z Clips i takie jak z Mavs, przydałby się im twój guru ze swoim doświadczeniem. no ale skoro guru razem z Tobą widział tam bandę idiotów bez szans na wygrywanie to się pytam jak to jest że jednak wygrywać potrafią?

 

 

a bulls?

jak to bulls w listopadzie i grudniu. Lepiej by było gdybś nie robił laski Rose'owi w co drugim poscie bo zwyczjanie pechowy jesteś :wink:

Rok temu tak z Noah miałeś robiłeś mu laskę na forum a chłop się meczył w 5 minut w meczu.

Pisz blogi o swoim guru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Nie przepadam za Iversonem, co widać, ale wybrać Walkera przed Iversonem to przykład jak łatwo popada w skrajności Bastillon. Cancer, debil, idol, madafaka - obojętnie za kogo się go uważa, to już jest gruba przesada z wymienianiem Antka obok...

 

W każdym bądź razie jest progres - zaczynaliśmy od Kwame.

ja dalej wole Kwamego. nie wiem co chcecie od Kwamego, w takim porownaniu akurat tak slabo nie wypada. zbiera lepiej(nawet biorac pod uwage pozycje), nie jest wielka dziura w obronie, nie potrzebuje rzutow w ogole i nie tworzy mismatchy. samo to ze Iverson potrzebuje odpalic ~15-17 cegiel juz powinno byc przewazajacym argumentem za Kwamem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dalej wole Kwamego. nie wiem co chcecie od Kwamego, w takim porownaniu akurat tak slabo nie wypada. zbiera lepiej(nawet biorac pod uwage pozycje), nie jest wielka dziura w obronie, nie potrzebuje rzutow w ogole i nie tworzy mismatchy. samo to ze Iverson potrzebuje odpalic ~15-17 cegiel juz powinno byc przewazajacym argumentem za Kwamem.

Czuję, że to może być dobra zabawa: Szukamy dla Bastka zawodnika gorszego od Iversona. My rzucamy nazwiskiem, a kolega argumentuje. Wchodzisz w to Bast?

 

Moje propozycje to Nate Robinson i Michael Adams.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole Marburego, bo ma swój onlajn szoł, natomiast AI nie wpadl na taki pomysł jeszcze, a przeciez sprawa oczywista jest, ze lepiej miec w skladzie goscia, ktory ma online szoł niz goscia ktory go nie ma cnie ?

 

Snow-Iverson-Harpring-Kwame-Darko vs Snow-Green-Harpring-Kwame-Darko

zagadka dla Batusia - ktora piątka jest lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje to Nate Robinson i Michael Adams.

obu sadzam na lawce i pelnia bardzo mala role. nie moge zrobic tego samego z Iversonem.

 

nasz staaaary znajomy, Stephon Marbury?

online show + nie tworzy mismatchy w druzynie przez co latwiej jest go obudowac jakims sensownym zestawieniem obwodowych zeby nie dochodzilo do absurdow w stylu A.Carter na Kobem.

 

Snow-Iverson-Harpring-Kwame-Darko vs Snow-Green-Harpring-Kwame-Darko

zagadka dla Batusia - ktora piątka jest lepsza?

lepsza jest piatka z Iversonem, ale nie mowilem ze AI przy kazdych teammates bedzie lepszy. fajnie ze sobie dobrales idealny sklad dla Iversona, widac musiales to zrobic by uzasadnic wyzszosc AI. sprobuj z bardziej ofensywnym skladem i bez PG bedacego w stanie bronic SG rywali. piatka zaproponowana przez ciebie nie jest nawet realna w NBA, przeciez nikt by takim skladem nie gral.

 

natomiast gdybym budowal zespol to moge ograniczyc role Greena do wchodzenia z lawki przez pare minut i jako zabezpieczenie w razie kontuzji. nie da sie tego samego zrobic z Iversonem. musze nim grac w s5 i musze nim grac bardzo dlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się gdzieś wyzyć.

Mianowicie, właśnie Grizz zatańczyli sobie z Lebronem.

Wiecie kto zdobył zwycięskie punkty wykorzystując fakt że Shaq to nieruchawa bulba?

Ulubień ai3, M.Conley.

A Rudy Gey nie dał sie zdominować Lebronowi i dzieki niemu była sobie dogryweczka.

Ależ głupi ten Iverson zrejterował w takim momencie :D

ai3 napisz coś ale coś związnego z Grizz. Co tam mogło nastąpic?

cudowne uzdrowienie chorych zidiociałych umysłów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się gdzieś wyzyć.

Mianowicie, właśnie Grizz zatańczyli sobie z Lebronem.

Wiecie kto zdobył zwycięskie punkty wykorzystując fakt że Shaq to nieruchawa bulba?

Ulubień ai3, M.Conley.

A Rudy Gey nie dał sie zdominować Lebronowi i dzieki niemu była sobie dogryweczka.

Ależ głupi ten Iverson zrejterował w takim momencie :D

ai3 napisz coś ale coś związnego z Grizz. Co tam mogło nastąpic?

cudowne uzdrowienie chorych zidiociałych umysłów?

Wira zapomniałeś dodać, że chemia się poprawiła i Zach zaliczył w nocy nie panienki ale 2 asssysty

z resztą jego 32/14/2 i 4 przechwyty na 10/19 i 11/11FT robi niezłe wrażenie i to on wygrał po cichu mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale chcesz prowadzic sensowna dyskusje ? czy bedziesz sie tylko pojawial po porazkach Bulls lub i po porazkach sixers lub i po wygranych Memphis i pisal jaki Iverson jest zidiocialy ?

mnie to nie boli, nie uwiera nie doskwiera ani nie przeszkadza

 

zaczeli od 7 porazek z rzedu w tym mieli 5 w 7 w tym 2back2back w tym wszystkie 5 na wyjezdzie, quite a roadtrip

wygladali fatalnie, szczegolnie Conley, zreszta po to sciagneli Tinselya bo Conley wygladal fatalnie wiec nie wiem po co sie pytasz jak tam conely, jak ktos wyglada zle, gra zle, zespol zaczyna 1-8 no to praktycznie nie wiem o czym mowa

 

z czasem przyszlo zgranie, latwiejszy grafik, Conley niby wyzdrowial i zaczal grac lepiej , stad 7-5- meczu jeszcze nie widzialem

 

inna sprawa ze jakosc zwyciestw nie powala - Sixers w losing streaku, Clippers w losing streaku, Blazers problemy wewnetrzne, Kings u siebie, Wolves 1-18 u siebie, Wolves na ywjezdzie i Dallas u siebie z chwilowym dolkiem

nie dyskredytuje ich ale nie widze tam zadnych jakosciowych zwyciestw, to nie sa Hornets ktorzy mieli ciezki grafik plus kontuzje i powinni byc zadowleni ze im narazie tak idzie bo moglo byc o wiele gorzej, to sa Grizzles ktorzy trafili na pare bad breakow i rozjebali po OT buca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty znasz termin "prowadzić dyskusję"?

czy tylko wpadasz przedstawiasz swoje wydumane tezy, potem wpadniesz jeszcze raz znów coś pobredzisz a na koniec napiszesz ze kto uwaza inaczej to debil i idiota tak jak kiedyś pisałeś gdy byłeś na etapie Dwyane WadeDwyane WadeDwyane WadeDwyane WadeDwyane Wade i wieściłeś jak Heat i Wade z Shaqiem wórcą i bedą robić sieczkeą a kto uważa inczej ten debil.

Więc jak wrócisz do domu usiądz uposkój się i przypomnij sobie znaczenie słów "prowadzić dyskusję".

A twoje wyliczenia jak grizz nagle jakimś psim swędem trafiają na same drużyny w dołkach wzbudza tylko szerokim uśmiech. Szkoda, że Cavs tez nie wyminiełeś mozwe mają dołek, bo pewnie im sie teraz zaczął tak się Lebron swoim pudłami w crunch time przejął.

A Tinsleya ściagneli bo Twój guru się na nich wypiął i trzeba było im zwyczajnie doświadczonego gracza z ławki, który by po prowadził grę, czyli coś czego Twój Hero dać nie chciał nie umiał. Bo ani ławka ani prowadzenie gry mu nie w głowie jest.

JA tylko zwyczajnie wróciłem od tematu gdy ty uważałeś że z tym zespołem nic nie da sie zrobic bo trener nie ma pojęcia o prowadzeniu gry Conley nie nadje sie do niczego a reszta to też jakaś zbieranina i pożeganie Iversona jest zupełnie normalne bo on chce wygrywać. a tu sie nie da.

A widzisz się da, nie patrzył w grafik biedny i nie przewidział że Grizz trafią na same drużyny z problemami i bucem za lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaczalem i ja mam wydumane tezy

to ciekawe

napisze jeszcze raz bo widze rzeczowej dyskusji przeprowadzic w temacie o Iversonie nie mozna

argument ''przeciw'' jest jeden i nie powtarzalny Iverson to debil i ceglarz i najwiekszy z cancerow i jedyny taki w lidze obecnie jak i w historii, przed nim i po nim nie bylo takiego hujowego tak naburmuszonego i tak egocentrycznego koszykarza

jesli dla was to jest takie proste, to dla mnie to jest najprostsze

dyskusja jak z pania doktor od toksykologii

ja : ''prosze pani a co mowia badania przeprowadzone na ludziach bioracych marihuane? czy wplywa na psychozy ? nieplodnosc ? i jaki jest jej dlugoterminowy efekt ? ''

pani : ''marihuana jest zla''

 

bawcie sie dobrze, pi****le tego Iversona, pi****le ten temat, kazdy uwaza swoje, jesli wy nie chcecie przyjac do uwagi moich argumentow nie wiem dlaczego ja mialbym przyjac do uwagi wasze argumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałes się chłopak wyluzować i wtedy napisać. NIe pisałem w tym tygodniu że Iverson to ceglarz i debil, zresztą kochane słóweczka Debil i idota oddaje w Twoje władanie. JA tylko ciekaw byłem co masz do powiedzenia w temacie o Grizz i ich ostatnim wyczynach, wszak dośc szybko oceniłeś ich grę oraz trenera więc tak tylko pytam czasami czy zdania nie zmieniłeś. Bo jakoś ta niemota na stołku trenerskim łatwo nie miał, Zach Iverson w składzie banda młodych niespełnionych ten chce udowodnic tego wysoko wybrali ten o nową umowę się stara. Nie było tak kolorowo ale jakoś niemota daje radę. NIe uważasz że Guru zabrakło cierpliwosci? NIe wydaje Ci się że to jednak w Memphis to lepiej się układa niz w Phili? no chyba że o miejsce w piątce tylko chodzi, wtedy faktycznie w sixers raj na ziemi.

Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.