Skocz do zawartości

[2041] Playoffs - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, julekstep napisał(a):

FACHOWE PREDYKCJE ODNOŚNIE PIERWSZEJ RUNDY:

Zachód:

Nuggets (1) - Sonics (2😞 4-1

Jakie szanse ma ekipa, której lider to ofensywny big man w starciu z mutantami z Kolorado? Imho żadnych -> Alonzo pozostaje modlitwa o kontuzje (jakby w G1 Rubi i Giannis wypadli to mielibyśmy całkiem równą serię). W jednym z meczy u siebie pewnie Brook i Goran odpalą i uda im się przepchnąć 1 wina...ale na nic więcej nie będzie ich stać.

Niby freudowska pomyłka, ale dobrze wiedzieć, że komisz ma tak zakodowane, że Dumni SuperSonics to zawsze czołówka Zachodu.

#kulturaorganizacji 💪

Naturalnie z wynikiem się nie zgadzam - oczywiście skopiemy te coloradzkie dupska Mutantom, żeby tanker wiedział gdzie jego miejsce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał(a):

Przecież jak @Krzemo będzie chciał to nawet zaraz po Twoich zmiana mógłby zrobić korekty do swojej taksy....i nic byś się nie dowiedział🤦

Przecież jakby zmienił rotację to bym widział.

Sorki, ale nie jestem owieczką, która się posłusznie podkłada pod nóż Nuggets. Dlatego też planowałem czekać do ostatniej chwili ze zmianami - a parę rzeczy planuję. Jak nie mogę zmienić, to równie dobrze możemy czekać na Julka do niedzieli - bo wolę to niż oczywisty wpierd#l od Nuggets na wyjeździe i 0-2. No bez jaj! - że sparafrazuję Krzema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał(a):

No ja zmieniłem dawno i widzisz te zmiany, czyli to tylko ja mam się Tobie podkładać? Może mam jeszcze zagrać bez Big 3? 😅

Jakbym wiedział, że będa problemy ze zmianą na ostatnią chwilę, to też bym zmienił wcześniej. Be jaj Krzemo.

Bez zbędnego pitolenia Panowie - zmienicie mi, czy czekamy do niedzieli? Jak zmienicie - to dajcie znać, to zaraz skoryguję.

Teraz, julekstep napisał(a):

Nowe

Do niedzieli bez kompa :P

Czyli decyzja Krzema czy gramy dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał(a):

Jakbym wiedział, że będa problemy ze zmianą na ostatnią chwilę, to też bym zmienił wcześniej. Be jaj Krzemo.

Bez zbędnego pitolenia Panowie - zmienicie mi, czy czekamy do niedzieli? Jak zmienicie - to dajcie znać, to zaraz skoryguję.

Czyli decyzja Krzema czy gramy dziś :)

Stary, ale od 2 czy 3 dni masz taką możliwość, jak to sobie wyobrażasz, że napiszę że za 5 min simka i 15 osób zmienia nagle taktykę, ja wklepie, ale zaraz potem jeszcze 10 osób znowu zmienia bo podejrzeli co tam rywal poustawiał. 

Może zrobimy godzinę graniczna i tyle. Np. do 21.00, wszystko co zgłoszone choćby min po wchodzi od meczu. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał(a):

Stary, ale od 2 czy 3 dni masz taką możliwość, jak to sobie wyobrażasz, że napiszę że za 5 min simka i 15 osób zmienia nagle taktykę, ja wklepie, ale zaraz potem jeszcze 10 osób znowu zmienia bo podejrzeli co tam rywal poustawiał. 

Możemy zrobimy godzinę graniczna i tyle. Np. do 21.00, wszystko co zgłoszone choćby min po wchodzi od meczu. 

👍

Nie było info czy dziś gramy - dlatego rano Ciebie dopytywałem. 

To ja zaraz zmieniam i już nie będę nic korygował.

@Krzemo już:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.