Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Flash & Arrow

 

A ja polecam trochę luźniejszy klimat Arrow rozkręcał się powoli 1 sezon był bardzo siermierżny ale już 2 był bardzo ciekawy zwłaszcza po dołączeniu jednej z moich ulubionych aktorek serialowych - Summer Glue

Teraz zaczął się sezon 3 i ciekawą rzecz zaproponowali twórcy serialu budując ten wątek już od połowy 2 sezonu Arrowa. 

 

Stworzyli jedno Uniwersum dla 2 seriali. W jednym jak i drugim serialu bohaterzy spotykają się od czasu do czasu. Na razie przyjemnie się ogląda zwłaszcza dla fanów komiksów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do SoA to dobrze, że to ostatni sezon, bo obecnie mozna to już oglądać tylko dla beki.

chyba zawsze tak było. tzn. opieram swoje zdanie tylko na pierwszym sezonie, ale więcej po prostu nie dałem rady obejrzeć, bo to największy gniot spośród tych z dobrymi opiniami. a nie, jeszcze był LOST, to jest nr 1.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zawsze tak było. tzn. opieram swoje zdanie tylko na pierwszym sezonie, ale więcej po prostu nie dałem rady obejrzeć, bo to największy gniot spośród tych z dobrymi opiniami. a nie, jeszcze był LOST, to jest nr 1.

Bardzo podobał mi się klimat na początku i byłem bardziej wytrwały ale po 4 sezonie miałem taką awersję że już nie dałem rady kontynuować. Akurat w tym przypadku szkoda że nie skończył się wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zawsze tak było. tzn. opieram swoje zdanie tylko na pierwszym sezonie, ale więcej po prostu nie dałem rady obejrzeć, bo to największy gniot spośród tych z dobrymi opiniami. a nie, jeszcze był LOST, to jest nr 1.

Akuart bardzo sceptycznie podchodziłem do tego serialu, ale za namową drugiej połowki zmusilem sie - jak masz do wyboru na wspolne ogladanie porzadnych bialych OG na motorach a jakies  pseudo wampiry z True Blood, to wiadomo co wybierzesz ;] Po pierwszym sezonie tez juz chcialem odpuscic, ale sie potem troche rozkrecilo(sezon irlandzki etc.). Zaluj, ze nie widziales jak z kartelami wojują, to juz bylo sci-fi z wyzszej polki (moze nie takiej jak Żołnierze kosmosu, but still ;]

 

Justified sobie zobacz; malo jest seriali ktore utrzymuja wysoki poziom przez kilka sezonow, a ten sie na pewno lapie. Underrated ;]

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem szansę Frankowi Underwoodowi i dzięki Wam obejrzałem 2 kolejne odcinki, ktore okazały się już sporo lepsze, a od 6 odcinka już dużo wyższy poziom. Intrygi się zawiązały, bohaterowie wreszcie z krwi i kości, więcej "fucków" i seksu ;) dzisiaj skończę sezon pierwszy, a w przyszłym tygodniu oglądam drugi. Warto było przejść przez te pierwsze zamulajace odcinki.

 

Teri_Bauer.jpg

 

Mnie najbardziej wkurzała żona Jacka Bauera w "24" więc byłem bardzo zadowlony z finału pierwszego sezonu :tongue:

Edytowane przez Monty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wszyscy widzą w tych suits to ja nie rozumiem.

 

Przecież można by ten serial nazwać brodzikiem intelektualnym bo głębi tam nie ma za grosz. Zwykły, badziewny procedural.

 

Już pomijam, że to w zasadzie ciut zmieniony Dr. House, tylko w innym otoczeniu i z delikatnymi zmianami. Nawet k**** postacie podobne

 

Cody-Jessica 

Wilson- Mike

 

Jedynie Louis jest czymś innym ale to mizeria ogólnie. Wielki, genialny prawnik, który wygrywa w 99% sprawach, ma swojego oddanego pachołka, wymagającą ale mającą do niego słabość szefową i problemy z życiem w związku. Dajcie spokój, dobre dla ludzi, którzy żyją z minimalnej pensji i lubią sobie popatrzeć na dostatnie życie i fajne dupy (wyjątkowo nie na redtubie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.