Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze dodam, bo teraz drugi raz oglądałem z narzeczoną. 

 

Trochę za szybko to wszystko się działo, nawet w tym ostatnim odcinku. Szkoda, że dostali kasę tylko na 8 w tym sezonie. Ale historia ogólnie zamknięta ładną klamrą. Przynajmniej wiemy, na czym stoimy, nie zostało urwane nagle, jak np. The Borgias, których do tej pory żałuję. 

 

Świetna scena Ala z synem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brooklyn 9-9 ktoś oglądał?

Nowy, drugi sezon niedawno miał premierę za oceanem. Wie ktoś kiedy u nas?

Mam nadzieję, że nie z takim opóźnieniem jak pierwszy.

Nie mam pojęcia czy to miało dobra oglądalność w C+, ale w moje gusta trafił idealnie. Na tyle, że każdy odcinek oglądałem ponownie na vod.

 

Aha - na AXN spin nadają From Dusk till Dawn, oczywiście zrobiony przez Rodrigueza. Na razie niestety nagrywam bo nie mam kiedy oglądać ale jeśli to jest choć trochę tak dobre jak film to łykam bez nutelli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś ruszyło do przodu w ostatnich dwóch odcinkach? Jutro może nadrobię. 

 

Szczerze mówiąc, na ten moment, tylko Quinn ma potencjał w tym sezonie, żeby nadal utrzymać serial wysoko w moich oczach. 

 

Ale nie mogę zaprzeczyć, Homeland od początku zrobił na mnie wrażenie. Lubię taki klimat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powstał w końcu serial tak dobry jak "the wire":

HOMELAND (zamiast plakatu)

Lorak, od tej pory masz kategoryczny zakaz porównywania czegokolwiek do czegokolwiek. A już pisania o "The Wire" to absolutnie. Mam tylko nadzieję, że zanim dojedziesz do swojej mety zrozumiesz jak strasznie zbluźniłeś i jak wiele potrzeba, by to naprawić ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś ruszyło do przodu w ostatnich dwóch odcinkach?

naprawdę mam ci spoilerować? ;]

 

 

Szczerze mówiąc, na ten moment, tylko Quinn ma potencjał w tym sezonie, żeby nadal utrzymać serial wysoko w moich oczach.

wiesz, "the wire" też miało swoje gorsze momenty (na czele z całym sezonem o związkowcach), ale jako całość się broni i tak samo jest póki co z "homeland".

 

Ale nie mogę zaprzeczyć, Homeland od początku zrobił na mnie wrażenie. Lubię taki klimat.

nie do końca dokładnie takie same klimaty, ale polecam "generation kill". zdecydowanie jeden z najlepszych filmów wojennych all time ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę mam ci spoilerować? ;]

Racja, wytrzymam do jutra i nadrobię. 

 

 

 

jako całość się broni i tak samo jest póki co z "homeland".
Ale ja temu nie przeczę. Po prostu dwa pierwsze sezony w moich oczach były do przodu przed późniejszymi. 
 

nie do końca dokładnie takie same klimaty, ale polecam "generation kill". zdecydowanie jeden z najlepszych filmów wojennych all time ;]

Mam na liście, ale musi poczekać aż znajdę na niego trochę więcej czasu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda robi się zimowa, więc zaczynam nadrabiać zaległości. Obejrzałem cztery pierwsze odcinki "House of Cards" i jestem nieco rozczarowany. Zwłaszcza pierwsze dwa (które liczyłem, że będą wybitne ze względu na osobę rezysera) przynudzały i sprawiały wrażenie bardzo teatralnych. Jakby wszystko było aż za dobrze napisane, jakieś takie hermetyczne i nijakie. Dwa kolejne odcinki już sporo lepsze, ale za całokształt póki co tylko 7/10. Nie mam chęci i czasu oglądac seriali 7/10, tylko dziweiątki albo dziesiątki :P

 

Czy to się rozkręci? Nie mam na myśli pośigów i wybuchów ;) tylko czy będzie więcej dramatyzmu, emocji, empatii? Czy postacie rozwiną od strony psychologicznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda robi się zimowa, więc zaczynam nadrabiać zaległości. Obejrzałem cztery pierwsze odcinki "House of Cards" i jestem nieco rozczarowany. Zwłaszcza pierwsze dwa (które liczyłem, że będą wybitne ze względu na osobę rezysera) przynudzały i sprawiały wrażenie bardzo teatralnych. Jakby wszystko było aż za dobrze napisane, jakieś takie hermetyczne i nijakie. Dwa kolejne odcinki już sporo lepsze, ale za całokształt póki co tylko 7/10. Nie mam chęci i czasu oglądac seriali 7/10, tylko dziweiątki albo dziesiątki :tongue:

 

Czy to się rozkręci? Nie mam na myśli pośigów i wybuchów ;) tylko czy będzie więcej dramatyzmu, emocji, empatii? Czy postacie rozwiną od strony psychologicznej?

... pierwszy sezon jest świetny, drugi sezon to arcydzieło

 

Rozwiną ale nie jestem pewien czy tak, jak się tego spodziewasz

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda robi się zimowa, więc zaczynam nadrabiać zaległości. Obejrzałem cztery pierwsze odcinki "House of Cards" i jestem nieco rozczarowany. Zwłaszcza pierwsze dwa (które liczyłem, że będą wybitne ze względu na osobę rezysera) przynudzały i sprawiały wrażenie bardzo teatralnych. Jakby wszystko było aż za dobrze napisane, jakieś takie hermetyczne i nijakie. Dwa kolejne odcinki już sporo lepsze, ale za całokształt póki co tylko 7/10. Nie mam chęci i czasu oglądac seriali 7/10, tylko dziweiątki albo dziesiątki :tongue:

 

Czy to się rozkręci? Nie mam na myśli pośigów i wybuchów ;) tylko czy będzie więcej dramatyzmu, emocji, empatii? Czy postacie rozwiną od strony psychologicznej?

 

Rozkręci się, trzeba niestety trochę przeboleć rozterki Claire, ale potem jest już tylko lepiej. 2 sezon od samego początku jest juz konretny.

 

Wersje OG z Anglii ktoś oglądał, bo nie wiem czy sie zabierać?

 

A co do SoA to dobrze, że to ostatni sezon, bo obecnie mozna to już oglądać tylko dla beki.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.