Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

źródło ? 

http://facet.interia.pl/obyczaje/styl-zycia/news-jak-szef-mafii-zostal-premierem,nId,1057641

 

Radzę zwrócić uwagę na fakt że w USA mają od 25 do 40 % rynku hery. Że kolesie w Kosowie mają mafijne państwo i mają mnóstwo legalnej broni i pieniędzy z UE pompowanych w Kosowo , że kolesie nie negocjują oni od razu rozpierdalają

 

Są artykuły w amerykańskiej czy niemieckiej prasie które swego czasu czytałem o tym jak Albańczycy opanowali większość rynku w Niemczech czy Hiszpanii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Colin Farrell and Vince Vaughn confirmed to star in True Detective Season 2 and Justin Lin is set to direct the first two episodes.

Moim zdaniem będzie im ciężko dobić do poziomu pierwszego sezonu. Szczerze mówiąc wybrana para nie zachęca mnie za mocno. 

 

Zobaczymy jak to poprowadzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że Matthew McConaughey odwalił taką robotę w I sezonie, że teraz kogo by nie wybrali to pewnie będzie gorzej.

 

Mi tam nowy duet względnie odpowiada, żaden nie należy do moich faworytów, ale nie są też na liście nielubianych. Zobaczymy jakie role zostały im nakreślone bo jest zasadniczo kluczowe.

 

Generalnie drugi sezon ma mieć nieco inny, mniej mroczny klimat także to będzie pewnie coś zupełnie innego. O pierwszym sezonie trzeba zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jest bardzo w porządku. Akcje zamuliło trochę w odcinkach 2-4 chyba, ale potem się rozkręciło. Klimat i muzyka pierwsza klasa.

Dzięki...

Dobra, jeszcze nie wystartowałem, więc pytanie... Najlepiej do kogoś kto ogląda obydwa...

The Knick, czy Masters of Sex?

Uwielbiam The Wire, BB, True Blood, a ostatni wciągnął mnie Mad Men i po tygodniu jestem po połowie drugiej serii... Tyle, że żonie nie spasował, więc szukam czegoś wspólneg co mnie nie zanudzi, jak proponowane przez nią :nightmare:  przeciągające się w nieskończoność Revenge, lub Following, albo infantylny Tyrant...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj o więcej niż jeden serial naraz, to Cię od bezrobotnych "zwyzywają"... ;) A co poeta miał na myśli w powyższym poście to się można domyślać, ale pewności mieć nie będziesz... ;)

Koniec końców rzuciłem okiem na kilka pierwszych odcinków tego "Masters of Sex" i nie odrzuciło chociaż... Może wrócę, może nie - ciśnienia nie mam...

Póki co pozostanę przy "Mad Menie"... No chyba, że ktoś poleci jakiś fajny serial, lub miniserial, który kończy się na max kilkunastu odcinkach...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masters of Sex znużyło mnie w połowie 1 sezonu. Peaky Blinders obejrzałem pierwszy odcinek z Hardym w weekend i mózg na ścianie. Pierwszy sezon był kozacki, drugi zapowiada się chyba jeszcze lepiej.

 

Jak ktoś nie widział Fargo to niech zamknie morde, że od filmu nie może być lepsze i obejrzy. Dwa podobne, a jednak całkowicie inne twory. Jeżeli ktoś polubił film, a nie spodoba mu się serial, to chyba k**** z przekory.

 

 

SPOILER k**** - Walking Dead

 

Po pierwszym odcinku mam mieszane uczucia co do nowego sezonu Walking Dead. Ostatni odcinek 4 sezonu to był moment przełomowy, absolutnie kluczowy i historia od 1 odcinka 1 sezonu dążyła nieuchronnie do tego punktu, w którym Rick doznaje "olśnienia". Po dzisiejszym seansie będe wiedział, czy WD jakie znałem i kochałem już nie istnieje i mamy do czynienia z sensacyjną papką w stylu "Lost" i obejrzę tylko z sentymentu czy to nadal ten sam serial o ludziach, Poziom superbohaterstwa i farta w s05e01 był zbyt wysoki, nawet jak na serial o zombie. Było ich około 10-15 osób i nikt nie umarł ?:D Przy takiej zadymie ? Mam wrażenie, że do tej pory jeszcze można było przymknąć oko na niektóre zbiegi okoliczności, to mimo wszystko serial i musi być naciągany. Ale wszystko odbywało się, imo, w granicach rozsądku. Jeżeli drugi odcinek mnie rozczaruje, wpadnę w depresję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.