Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

swoja droga obejrzał ktos Herosów albo 4400 do konca? oplaca sie ogladac jak jestem w polowie?

Ja obejrzałem obydwa do końca i 4400 ogólnie wydaje się ciut lepszy. Jednak tak na prawdę to oba te seriale są słabe, ja oglądałem je do końca tylko dlatego, że jak już coś zaczynam, to raczej staram się skończyć. Jeśli jednak uważasz, że Twój czas jest zbyt cenny, to podaruj sobie oglądanie tych szmir, bo jest masa milion razy lepszych seriali.

 

Oglądał ktoś tutaj Oz? Stary serial od HBO. Bardzo polecam, przewija się dużo aktorów z przeróżnych seriali, od The wire po Dexa. A sam serial jest o więzieniu o zaostrzonym rygorze gdzie siedzą na prawdę bardzo popieer... ludzie. Oz jest brutalny i momentami tak dobijający jak Six feet under.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyobraź sobie, że dwie pierwsze serie są znacznie lepsze niż następne ;/

W tej opinii to raczej jesteś odosobniony, bo czwarty sezon ma jeden z najlepszych cliffhangerów wśród seriali + świetna postać Trinity (być może najlepszy bad guy serialowy ever).

 

No, ale potem równia pochyła niestety...

 

Ciekawe, że np. Pitbull czy Glina skończyły się jak trzymały dość wysoki poziom, bez zbędnego przedłużania, a Amerykańce kręcą te swoje seriale na siłę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli serial policyjny to tylko The Shield.Black Mirror ktoś widział ?

Nie widziałem jeszcze The shield(niedługo nadrobię, bo z tego co czytam, to powinien być świetny), ale według mnie, jeśli serial policyjny to tylko The wire :P. Chociaż Wire, to w sumie bardziej serial po prostu o Baltimore(miejsce akcji).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoczałem ostatnio polecane tutaj angielskie produkcje: "Luther" i "The Take". Powiem krótko: nie zawiodłem się...

Dodatkowo widziałem "Mildred Pierce" - obyczaj, ale ciekawy. Dodatkowe plusy to niezła obsada i tylko 5 części. Z polskich, to zaryzykowałem z tym Vegą sprzed dwóch lat z Danutą, co Stenka. "Instynkt" się to zwało i opinie kiepskie miało, ale fajnie mi się oglądało. Aż żałuję, że drugiego sezonu nie nakręcono, bo po pierwsze ten sezon finale pewnie nie byłby taki skompresowany, a po drugie pole do popisu dla scenarzystów całkiem spore zostało...

Jeśli chodzi o ojczyste seriale, to łocza ktoś "Głęboką Wodę". Intryguje mnie to. Dajcie znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie oglądałem w ogóle, to rozumiem że warto nadrobić?

To zależy jakie seriale lubisz. Jesli dużo akcji, szybkie tempo itd, to coś co lubisz, to 24 powinno Ci się spodobać. Mi się bardzo serial podobał poza 6 sezonem, który jest najgorszy ze wszystkich, reszta trzyma poziom(mniej więcej). Zdecydowanie polecam.

 

Widziałem, że ktoś tu coś wspomniał o Lutherze. 3 seria zbliża się wielkimi krokami:

http://hatak.pl/artykuly/luther-powraca-promocyjne-zdjecia-z-3-sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 wiadomo jak każdy serial ciągnięty popularnością tracił na wartości ale pierwsze sezony to było coś, szczególnie że to raczej początki "serialomanii", ogólnie dobra akcja, tempo, zawsze jakieś twisty i niespodzianki (ale w ostatnich sezonach już do przewidzenia, no może poza nukiem w LA :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.