Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

kolega wyjaśnił do przyjaciół podobny :P słowem przyjaciele byli ok, wychowałem się na tym więc mam dodatkowy sentyment, ale himym to zgadzam się z @Maciejem imo straszny kanał, syf jak big bang można nawet czasem obczaić, chociaż tu tez mnie bardzo dziwi że tyle sezonów nakręcili, ale matka jest nie do zniesienia. Ogólnie kiedyś to były wporzo sitcomy raymond; skrzydła itp. obecnie na bieżąco nie jestem ale chyba nic tak fajnego się nie produkuje, ostatni serial na cc który naprawdę mi się podobał to był ten knights of prosperity, o i jeszcze może bogaci bankruci, znamienne że w obecnych czasach nie znalazły tak wielkiego uznania jak produkcje w stylu bb albo himym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowem wd oglądałem pierwszą serię jakiś czas temu na universal chyba, i w sumie nie była najgorsza, ok wstęp przede wszystkim poźniej coraz słabiej ale jakoś to szło, natomiast teraz na 1 jak widziałem 2 serię to poważnie niesamowita sprawa, tak przegadana to chyba nawet moda na sukces nie jest, tragedia totalna plus wątki niektóre jak z jakichś reality show, widać horrory mają wzięcie skoro po tym sezonie jeszcze było wzięcie aby 3 nakręcić.

2 sezon przegadany to prawda, ale 3 to już inna bajka. Serial podniósł się z kolan więc mimo, że 2 sezon cię odrzucił, to polecam ci ściągnać 3. Póki co jest to zdecydowanie najlepszy sezon twd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka dobrych komedii to naprawdę polecam zwłaszcza bogatych bankrutów, w oryginale Arrested Development, ogólnie mierzą mnie ostatnio często gęsto produkowane komedie właściwie wszystko po jedno kopyto. a tak odnośnie seriali to w sumie wolę już takie w którym nie stara się przedstawić jakiegoś jednego wątku przewodniego, bo wiadomo jak to jest jak się spodoba to będą tłuc do zniesmaczenia widza i ostatecznie sam pomysł pogrzebią, zresztą wszystkie te ich techniki z tym trzymaniem w niepewności i inne temu podobne bzdety przez które świat kiedyś obróci się w niwecz są na dłuższą metę irytujące dobrze to poniekąd przedstawili w madtv: [video=youtube;FbVZfgU3eGI]http://www.youtube.com/watch?v=FbVZfgU3eGI

 

ps. Ja diehard fan horrorów jestem więc wd nie omieszkam sprawdzić 3 sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie HIMYM to gówno nawet gorsze od Big Bang Theory czy Two and a Half Men.

Humor w tym serialu jest tak marny, że jak zaczyna lecieć na comedy central to przełączam kanał. Zupełnie nie rozumiem fenomenu tego czegoś.

Ciekawe, że najwięksi przeciwnicy HIMYM to zazwyczaj ci, którzy oglądali ten serial na Comedy Central. ;] To jest serial, który z lektorem jest zwyczajnie nie do oglądania.

 

Jak dla mnie Barney to najlepsza postać w sitcomach od czasu Ala Bundy'ego. Do tego dobry, oryginalny pomysł na fabułę (np. dużo retrospekcji i futorospekcji, cała historia opowiadana po latach itp). No i świetne występy gościnne - pojawili się m.in. aktor grający agenta Coopera z Twin Peaks, Walter z Breaking Bad, czy Ruth z Six Feet Under, a nawet Briney Spears i Kate Perry dały radę.

 

Co do humoru to kto co lubi, ale chyba nie ma sitcomu, który wszystkich by śmieszył. Wystarczy, żeby śmieszył odpowiednio dużo osób. Inna sprawa, że ostatnie 2-3 sezony poza kilkoma odcinkami to żenada i ciągnięcie serialu na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich bez poczucia humoru ;) Modern Family jest ok, a już porównywanie tego parchla do Ala powinno być karalne :P Ja cc miałem w oryginale i też średnio mi się podobało, w sumie chyba najbardziej z wyłączonym dźwiękiem :)

 

ps. A chłopaków z baraków ktoś lubi ??? dla mnie to już jest prawdziwy klasyk :)

 

ps ps Republika Doylów leci teraz na 2, serialu nie oceniam ale fajnie że w tak oryginalnym miejscu jak nowa funlandia to kręcą( jesli faktycznie to tam kręca a nie na obrzeżach toronto które udaje st johns :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wesoly_jamnik

Dokładnie elwariato! Chłopaki z baraków to najlepsza rzecz jaka mi się w życiu przytrafiła! Tylko ostrzegam po obejrzeniu wszystkich sezonów wasze dotychczasowe życie może się całkowicie zmienić (bo jak inaczej nazwać ciągłe chodzenie w czerni z drinkiem?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie HIMYM to gówno nawet gorsze od Big Bang Theory czy Two and a Half Men.

Humor w tym serialu jest tak marny, że jak zaczyna lecieć na comedy central to przełączam kanał. Zupełnie nie rozumiem fenomenu tego czegoś.

Ja nie wiem czemu ludzie oglądają Two and a Half Men bo to jest dopiero straszne gówno. HIMYM jest bardzo dobre, The big bang theory podchodziłem bardzo sceptycznie i na początku wyglądało na takie sobie, ale później okazało się równie dobre jak HIMYM. Friendsów i tak nic nie przebije a szkoda bo przydało by się coś nowego bo tak to chyba zacznę 4 raz Przyjaciół oglądać.

 

Zna ktoś może jakiś dobry komediowy serial?

p.s. ale taki który leci aktualnie albo się niedawno skończył... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu ludzie oglądają Two and a Half Men bo to jest dopiero straszne gówno. HIMYM jest bardzo dobre, The big bang theory podchodziłem bardzo sceptycznie i na początku wyglądało na takie sobie, ale później okazało się równie dobre jak HIMYM. Friendsów i tak nic nie przebije a szkoda bo przydało by się coś nowego bo tak to chyba zacznę 4 raz Przyjaciół oglądać.

 

Zna ktoś może jakiś dobry komediowy serial?

p.s. ale taki który leci aktualnie albo się niedawno skończył... :)

Polecam Scrubs (polski tytuł: Hoży Doktorzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Scrubs (polski tytuł: Hoży Doktorzy).

Widziałem kilak odcinków może zacznę od początku oglądać.

Ktoś tu wspominał o "Chłopakach z baraków" więc łyknąłem 2 odcinki i mam pytanie, czy do końca to będzie takie denne? Sam pomysł może i nie głupi ale zanudzić się idzie oglądając to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilak odcinków może zacznę od początku oglądać.

Ktoś tu wspominał o "Chłopakach z baraków" więc łyknąłem 2 odcinki i mam pytanie, czy do końca to będzie takie denne? Sam pomysł może i nie głupi ale zanudzić się idzie oglądając to...

ta, przebrnałem przez sezon bo mi kiedyś ziomeg polecił i kazdy odcinek na forwardzie.

 

gatunek komediowy wsród seriali to straszna żenada, jedynie modern family daje jakos rade i kreskówki co poniektóre, chociaz w sp juz dawno sie pogubilem w sezonach.

comedy pociska nadal raymonda i king of queens i to chyba jedyne takie przy, ktorych mozna sie zasmiac, acz stare i z lektorem jest nie do ogladania.

podobnie jest z That '70s Show ale chyba kazdy zna klasyka onego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który Sherlock lepszy z tych najnowszych seriali? Widzę, że ten brytyjski ma lepsze recenzje, ale ten amerykański ma bardziej intrygującą obsadę (koleś z "Dextera" jako Sherlock i Lucy Liu jako damska wersja dr Watsona ;]).

 

No i bym sobie obejrzał coś nie anglosaskiego, ale chyba nic ciekawego się nie przebiło do mainstreamu (Niemcy w muzyce rockowej wymiatają, Francuzi, Włosi i Hiszpanie kręcą niezłe filmy a żaden z tych krajów nie robi dobrego serialu, znanego na świecie?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bym sobie obejrzał coś nie anglosaskiego, ale chyba nic ciekawego się nie przebiło do mainstreamu (Niemcy w muzyce rockowej wymiatają, Francuzi, Włosi i Hiszpanie kręcą niezłe filmy a żaden z tych krajów nie robi dobrego serialu, znanego na świecie?).

z tych co kojarze to hiszpańskiej produkcji El Barco i francuskiej Metal hurlant chronicles ale ten to z dziesiątego roku bodaj za to z niezłą obsadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.