Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

obczajcie sobie Homelanda, pierwsza seria moze przynudnawa, ale druga dla mnie jest jak na razie najlepszym serialem tej jesieni

 

Sonsi z tego co juz obejrzalem, dalej mnie nie przekonuja specjalnie, ale moze jestem uprzedzony do pedalkowatego Jaxa

druga seria Homelanda jest lepsza? ostatnie odcinki są głupawym romansidłem i biadoleniem córusi.... masakra

 

Sonsi to już tak zjechali na dno że nie wiem nawet czy będę ogądał kolejny sezon a 1-2 sezon były genialne

 

zresztą ogólnie seriale się psują coraz bardziej, z nowości prawie nic ciekawego się nie da znaleźć, z tych co od zawsze to Dexter się rozmył, Fringe położyli zupełnie, jedynie Justified mogę po 2x każdy odcinek oglądać dla samego akcentu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga seria Homelanda jest lepsza? ostatnie odcinki są głupawym romansidłem i biadoleniem córusi.... masakra

ja na razie jestem na 8 odcinku tej serii, wiec mam troche zaleglosci...

 

Co do Justified to pełna zgoda;]

 

Dexa jeszcze za bardzo nie ogladalem w tym sezonie, wiec trudno mi cos powiedziec, bowiem zaczalem na nowo ogladac The Wire (GOAT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead w 3 sezonie to jest mistrzostwo. Ale przebrniecie przez 2 sezon nie nalezalo do latwych.

 

Polecam The Killing. Fajny klimat Seattle i dwojka policjantow tropiacych zabojce nastolatki. Akcja zamyka sie w dwoch sezonach, wszystko powyjasniane itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądam Sonsów od kiedy wyszli i prawie nabierząco - co prawda tego sezonu jeszcze nie skończyłem, jestem gdzieś w połowie ale dlaczego uważacie, że są tak słabi? rozumiem, że komuś się może nie podobać ale jak już ogląda to nie znam nikogo kto by przestał po 1,2 sezonie

no może czasami przesadzają i z adużo się dzieje ale jak porównasz z innymi serialami (patrz Mentalista) to wolę tak niż w drugą stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The walking dead szczegolnie ostatni odcinek był bardzo słaby , nie bede robil spoilerow ale wygladalo to jak Counter Strike mniej wiecej ... Homeland faktycznie moze do tego 8 odcinka bylo ok ale pozniej tak jak kolega zauwazyl romansidlo sie zobilo ... jakbym chcial ogladac romansidlo to mode na sukces bym wlaczyl ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądam Sonsów od kiedy wyszli i prawie nabierząco - co prawda tego sezonu jeszcze nie skończyłem, jestem gdzieś w połowie ale dlaczego uważacie, że są tak słabi? rozumiem, że komuś się może nie podobać ale jak już ogląda to nie znam nikogo kto by przestał po 1,2 sezonie

no może czasami przesadzają i z adużo się dzieje ale jak porównasz z innymi serialami (patrz Mentalista) to wolę tak niż w drugą stronę

dowiem się czemu oni tacy słabi są wg was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

słowem wd oglądałem pierwszą serię jakiś czas temu na universal chyba, i w sumie nie była najgorsza, ok wstęp przede wszystkim poźniej coraz słabiej ale jakoś to szło, natomiast teraz na 1 jak widziałem 2 serię to poważnie niesamowita sprawa, tak przegadana to chyba nawet moda na sukces nie jest, tragedia totalna plus wątki niektóre jak z jakichś reality show, widać horrory mają wzięcie skoro po tym sezonie jeszcze było wzięcie aby 3 nakręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.