Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, fluber said:

No nic dziwnego, skoro wcześniej nie miał technicznej możliwości zaistnieć:) 

To weź mi wytłumacz jakim cudem takie " Na wspólnej" w wakacje ma taką samą oglądalność, jak w pozostałych miesiącach roku?:) Albo dlaczego "Zniewolona" robiła w wakacje po 3 miliony per odcinek?:)

No bo skoro telenowele, które są emitowane również w wakacje nie notują spadku oglądalności, to albo zmyślasz, albo znasz jakąś dziwną grupę ludzi:) Tzn. oczywiście, że babcie i ciocie rodosują, ale po południu z radością wracają do domu oglądać telewizor do późnego wieczora:) Przecież w zimie też nie siedzą w tv od rana, nawet jeżeli nie rodosują:)

 

Matko jedyna. Co ten uparty, wałęsowaty fluber każe mi sprawdzać - oglądalność "Na wspólnej". Nie jest taka sama. Bo róznica sięga ponad 400 tysięcy widzów. Przeszacowałeś tylko o jakieś 18%.  Rekordowy odcinek "Na wspólnej" miał oglądalność na poziomie 5 mln widzów (2007 rok)

Z serialem "Zniewolona" to nieźle wypaliłeś. Nie ma jak porównać bo całe dwa sezony były nadawane tylko w okresie wakacyjnym, ostatni odcinek 30 sierpnia bodajże. Nie było tak, że  w pierwszym tygodniu lipca serial miał 3 mln widzów, bo miał 1,2 mln. Z tygodnia na tydzień widzów przybywało. 3 mln osiągnął dopiero pod koniec sierpnia. (Kiepska pogoda w te wakacje była :D)

W Polsce pod koniec 2018 roku Netflix miał prawie 800 tys subskrypcji (choć wiadomo, że z jednej subskrypcji korzysta kilka osób - ponoć jakieś pakiety rodzinne są)

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, DeltaCenter napisał:

W Polsce pod koniec 2019 roku Netflix miał prawie 800 tys subskrypcji (choć wiadomo, że z jednej subskrypcji korzysta kilka osób - ponoć jakieś pakiety rodzinne są)

Nie dość, że są pakiety to nawet niekoniecznie rodzinne. Obcej osobie, na drugim końcu Polski możesz swój pakiet udostępnić. I Netflix tego nie ściga a wręcz się tym szczyci. Przypadek? Nie sądzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Jak widać starsze pokolenie ma problem z takimi banałami jak filtrowanie treści w internecie :( 

No. Jak były stopki, było łatwiej. 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, s02e04 Succession to chyba jedna z najlepszych rzeczy w historii swiata.

Cala sprawa nazisty

Rozmowa nazisty z Tomem, k**** masterpiece

"Attack child"

Greg przymierzajacy sie do szantazu

"Open business relationship"

Mo i "it was a different time"

Mowa na pogrzebie

Phone sex x2

Skislem za kazdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WATAHA S3

❤️ ❤️ ❤️ 

uwielbiam. 

Na swoj sposob jestem dumny, że w PL da sie zrobic tak wygladający serial, tak trzymający w napięciu. 
Oczywiście nie jestem bezkrytyczny, ale mankamenty mogę spokojnie okreslić jako dobne w skali całego serialu.
Zajebiście, że nie popsuli S3. Że utrzymali klimat, ze potrafili z tego co było sklecić fajną fabułę. 

Łuczak ❤️ - kapitalna postać, niby szóstoplanowa, niby przeklinająca co drugie słowo, ale gdzieś w tym wszystkim tak zajebiscie sympatyczna i prawdziwa...   

Wkurwiło mnie tylko, że wpierdolili Szyca, za któym nie przepadam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Julius napisał:

WATAHA S3

❤️ ❤️ ❤️ 

uwielbiam. 

Na swoj sposob jestem dumny, że w PL da sie zrobic tak wygladający serial, tak trzymający w napięciu
Oczywiście nie jestem bezkrytyczny, ale mankamenty mogę spokojnie okreslić jako dobne w skali całego serialu.
Zajebiście, że nie popsuli S3. Że utrzymali klimat, ze potrafili z tego co było sklecić fajną fabułę. 

Łuczak ❤️ - kapitalna postać, niby szóstoplanowa, niby przeklinająca co drugie słowo, ale gdzieś w tym wszystkim tak zajebiscie sympatyczna i prawdziwa...   

Wkurwiło mnie tylko, że wpierdolili Szyca, za któym nie przepadam. 

przecież to ludzie od "gry o tron" zrobili, więc raczej potrafią. utknąłem na 4 odcinku i nie mam weny zeby oglądać dalej, bo nie mam ochoty zrobić to na raz. serial jest tak dobry, że należy poświęcić mu trochę czasu a nie jak teledysk albo mangę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.