Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

A pierwsze cztery były dobre?

Najpierw chciałem napisać badum tss, a potem spojrzałem raz jeszcze i zaśmiałem się. Xamel, powiedz mi... starzeję się ?

 

Babilon 5. Warto?

Hmmm... ma swoje zalety. Kiedyś uważałem go za epicki, a potem obejrzałem półtora sezonu po latach i już mnie tak nie wciągnął. To jest spowodowane przede wszystkim formułą ,bo od pewnego czasu jestem śmiertelnie zmęczony proceduralami i "proceduralami". Ambitniejszy Stargate ? Zadaje klasyczne pytania zadawane przez twórców sci-fi, problem w tym że przy tamtych możliwościach w kwestii efektów specjalnych i mocarnie przerysowanych postaciach (obcych wszelkiej maści) często wygląda infantylnie i to trochę zabija przyjemność z oglądania. Generalnie nie jest z tych, którzy wolą przerost formy nad treścią i nadal propsuję Planescape Torment jako arcydzieło w porównaniu z nowoczesnymi produkcjami ale w Babylon nie potrafię już uwierzyć. BG na zawsze.

 

Zdecydowanie warto spróbować, zwłaszcza że masz bardziej otwartą głowę i a nuż chwyci. A nawet jeśli nie, to z pewnością nie będzie to czas zmarnowany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym dodał emotikonke to by zepsuło efekt i obrażało myślącą cześć forum, tak?

Nie starzejesz sie tylko przy takiej ilosci trolli na forum trzeba wszystko dwa razy sprawdzać na ironię i ze 3 na sarkazm. Moze sie okazać, ze autor zna te pojęcia tylko z wykresów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hold the door! Wreszcie coś się zadziało ciekawego w GoT.

 

Dzięki za przypomnienie. Jak z napisami?

 

trzymaj pierwsze dwa w 720p:

 

https://1337x.to/torrent/1586179/Gomorra-S02E01-02-720p-HDTV-x264-DD5-1-Napisy-PL/

 

edit: tamten coś nie działa

 

https://torrentproject.se/7d2cdcac6e61336caa9bf2fa090ed2116618b854/

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chciałem napisać badum tss, a potem spojrzałem raz jeszcze i zaśmiałem się. Xamel, powiedz mi... starzeję się ?

 

Hmmm... ma swoje zalety. Kiedyś uważałem go za epicki, a potem obejrzałem półtora sezonu po latach i już mnie tak nie wciągnął. To jest spowodowane przede wszystkim formułą ,bo od pewnego czasu jestem śmiertelnie zmęczony proceduralami i "proceduralami". Ambitniejszy Stargate ? Zadaje klasyczne pytania zadawane przez twórców sci-fi, problem w tym że przy tamtych możliwościach w kwestii efektów specjalnych i mocarnie przerysowanych postaciach (obcych wszelkiej maści) często wygląda infantylnie i to trochę zabija przyjemność z oglądania. Generalnie nie jest z tych, którzy wolą przerost formy nad treścią i nadal propsuję Planescape Torment jako arcydzieło w porównaniu z nowoczesnymi produkcjami ale w Babylon nie potrafię już uwierzyć. BG na zawsze.

 

Zdecydowanie warto spróbować, zwłaszcza że masz bardziej otwartą głowę i a nuż chwyci. A nawet jeśli nie, to z pewnością nie będzie to czas zmarnowany.

Ale karcianka była lepsza niż serial

 

Choć jakby ktoś zrobiłby serial na bazie karcianki LBS ( ciekawe czy Smoku będzie wiedział że jest plagiatorem) to byłbym zachwycony

 

Najlepsza karcianka w historii i nic nie jest nawet blisko no może pięc kręgów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.11.63 - trzyma poziom. Nie jest zjebane jak inna ekranizacja Kinga "Pod Kopułą". Krótka i zwarta seria ale do książki jej daleko. Dla fanów Kinga...

Jest spoko, ale jak dla mnie wszystko to co robi głowny bohater, robi bez wielkiej motywacji. Skąd nagle pomysł by zostawić całe swoje życie i ruszyć bo ktoś tak powiedział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończone dziś nazego rodzimego serialu o Bodo. Moim zdaniem ciekawa produkcja, całkiem nieźle dobrani aktorzy ( przynajmniej ci do ról innych znanych wówczas aktorów). Fajna gra gostka co grał główną rolę, całkiem fajnie oddał mimikę i styl poruszania się Bodego (przynajmniej porównując z tymi filmami w których grał Bodo i są dostępne). Moim zdaniem godne polecenia fla osób które lubią seriale z dużą ilością śpiewu, postaci i fabuły ( jak na 13 odcinków dużo się działo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W najbliższy poniedziałek rusza drugi sezon Billions.,Podchodzę dosyć emocjonalnie do serialu ,gdyż osobiście dorzuciłem niewielką cegiełkę do  produkcji drugiego sezonu,.

Rozumiem, że mówisz o starcie zdjęć do 2 sezonu? Bo nie chce mi się wierzyć, żę drugi sezon już startuje w TV skoro 2 miesiące temu się pierwszy zakończył. I żadnego info w necie na temat premiery nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.