Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, mam swój własny temat na forum :D

Czy tylko mnie irytuje jak Murdock sobie robi free running? Ja wiem, że daleko to od największych absurdów z seriali o superbohaterach, ale jakoś mi przeszkadza. że na ślepo robi rzeczy, których nijak nie jest w stanie poczuć innymi zmysłami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez free running? Słuch nietoperzowo sonarowy. Siła i gibkość xtra ludzka. 

Nie ma sonaru akurat. Wtedy to bym zaakceptował, To znaczy dalej nie miałoby to sensu, ale i tak żaden serial o superbohaterach nie ma, ale przynajmniej byłoby wyjaśnienie. A i wiem, że serial miał być w założeniu mroczny, ale nienawidzę tych ciągłych ciemnych scenerii, nic w nich nie widać :/ Z punktu widzenia artystycznego rzecz jasna dobre, ale to taki artyzm, który przeszkadza w odbiorze. 

Dlatego właśnie Utopia mi się tak podobała - o ile sam surrealizm uwielbiam, to też dzięki tym jaskrawym barwom wszystko było doskonale widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ciemnym szajsem to się zgadzam. Przez takie pseudo mroczne zagrywki filmy z założenia oglądalne robią się nędznymi. Battlefield, Cloverfield, jakikolwiek field, Pacific Rim. Autor myśli ciemno= dobrze.

Dobrze, że japońskie Godzille po części za dnia się działy przynajmniej

A jak odbierasz serial całościowo w kontekście dotychczasowych produkcji serialowo-filmowych o superbohaterach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ciemnym szajsem to się zgadzam. Przez takie pseudo mroczne zagrywki filmy z założenia oglądalne robią się nędznymi. Battlefield, Cloverfield, jakikolwiek field, Pacific Rim. Autor myśli ciemno= dobrze.

Dobrze, że japońskie Godzille po części za dnia się działy przynajmniej

A jak odbierasz serial całościowo w kontekście dotychczasowych produkcji serialowo-filmowych o superbohaterach?

Jest dobrze, 8 na filmwebie dostał, ale w kontekście superbohaterów? Mało dynamiczna fabuła jeśli chodzi o zwroty akcji, wspomniane oświetlenie, jednak preferuję w tym kontekście ostatnie wyczyny CW i ABC(może z wyjątkiem Cartera, ale to miniseria).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kombinują w 3 sezonie Wikingów

 

Patrząc na oglądalność to ciekawe czy po 4 nie skończą.

 

Scenariusz już tak się gubi że połączył założycieli Księstwa Normandzkiego Rollo z Ragnarem a ten pierwszy urodził się po śmierci tego drugiego

 

Sceny seksu BDSM - dżisus już naprawdę nie wiedzą jak walczyć o widza

Tak czy siak sezon 3 lepszy niż drugi ale do poziomu pierwszego to nie zbliżyli sie ani przez chwilę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukradly

House of Cards odpuszczam, kolejna po Wilku opowieść o zagrywkach na wysokim szczeblu, dążeniu po trupach etc. Miałem to przez 7 lat, mało pasjonujące ;)

True Detective za to - jest wątek, przewrotni herosi, obsada i granie. Jest smaczne intro z dobrą muzyką. Odcinek po odcinku, na spokojnie by zasmakować jak najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.