Skocz do zawartości

Sezon 2023/24 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Lew napisał(a):

Jeżeli to nie kłopot to bardzo chętnie ponownie spróbuje sił.  

Nie ma problemu - rozszerzam do 19 ekip, ale data draftu już jest oficjalna - 23.10, 21:15.

@Lew zostalś dodany do grupy, tam znajdziesz link z zaproszeniem.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tutaj 4 sezony i już wtedy z aktywnością nie było różowo, ale teraz to aż chce się zacytować słowa niezbyt głębokiego utworu:

"Jaki tu spokój,
Na na na
Nic się nie dzieje,
Na na na na
Nikt się nie bawi,
Na na na na
Wszyscy się nudzą,
Na na na na"

...więc zacznę z krótkim podsumowaniem draftu w moim wykonaniu🤣

Nie był on udany. Nie mogąc się doczekać pierwszego budżetowego draftu, popijałem browarka (długo czekałem). Po 30 min od rozpoczęcia wyjeb..em się z dolców. Później jak czekałem godzinę aż ceny zbliżą się do moich możliwości (kilka per łepek) to orange postanowiło mi neta odłączyć. Zadzwoniłem do Maksa (robot od Orangu co telefony odbiera) i po kilkunastominutowej rozmowie odzyskałem internet...pewnie przypadek bo rozmowa z Maksem nie przebiegała dobrze😂 No i było po grzybach, chociaż jakieś farty wpadły z automatu i z FA też coś wyhaczę.

Do meritum. Skład mam ubogi i raczej o zwycięstwo walczyć nie będę. Z drugiej strony spaść nie spadnę:) W połowie sezonu będę patrzał rozmienić jednego z moich liderów na drobne bo będę sporo meczy w plecy. Jak nadrobię zaległości w tym kto dobry, a kto słaby to będę rozsyłał oferty. Możecie już próbować mnie wytrejdować bo poważnie uwsteczniłem się w NBA dość mocno. Miłej zabawy i oby któryś z Was był gorszy niż ja!😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.