Skocz do zawartości

Celtics 23/24 va banque


Kubbas

A takie tam  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co osiągną Celtics w nadchodzącym sezonie

    • Zdobędą tytuł
    • Wygrają finał ligi
      0
    • Porzingis się połamie a Brown znowu będzie tracił piłkę kozłując lewą ręką


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ptak napisał(a):

Brown jednak nie jest kasztanem

no, zajebisty mvp - 44% z gry, 23 za 3 i 73 z wolnych,co daje niecale 21 pkt w finalach.

taki mvp dla niewymagajacyh.wrecz smiech na sali te staty.

ostatnim tak miernym statystycznie mvp by chyba iguodala, 10 lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ptak napisał(a):

Fajnie czyta się ten wątek po wygranych finałach. 

Brown jednak nie jest kasztanem, Porzingis napędził kibicom stracha łapiąc kontuzje w PO ale jakoś to wyglądało 

Drobne wzmocnienia i ten skład jest gotowy na przyszły sezon. Stevens odwalił świetną robotę 

Czy To jest już to podsumowanie które obiecałeś i odkopałeś specjalnie temat już kilka dni temu żeby je zapowiedzieć ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale jestem niewyspany. No i nie licz na coś wielkiego.

Godzinę temu, jordan20 napisał(a):

no, zajebisty mvp - 44% z gry, 23 za 3 i 73 z wolnych,co daje niecale 21 pkt w finalach.

taki mvp dla niewymagajacyh.wrecz smiech na sali te staty.

ostatnim tak miernym statystycznie mvp by chyba iguodala, 10 lat temu

Tak szczerze, kogo ten mvp obchodzi? Liczy się tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jordan20 napisał(a):

no, zajebisty mvp - 44% z gry, 23 za 3 i 73 z wolnych,co daje niecale 21 pkt w finalach.

taki mvp dla niewymagajacyh.wrecz smiech na sali te staty.

ostatnim tak miernym statystycznie mvp by chyba iguodala, 10 lat temu

Taki trochę masz ból dupy że w kolejnym temacie o tym piszesz 

Ptak dobrze mówi, kogo obchodzi fmvp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim pójdę spać to krótkie podsumowanie sezonu.

Jak pokazały PO to nie jest liga Tatuma. Tatum to świetny gracz, potrafi poprowadzić zespół do zwycięstwa ale nie daje gwarancji, że tak będzie w każdym meczu. Brown (MVP) to mój ulubiony zawodnik ale uważałem, że nie jest wart takiego kontraktu. Później doszedłem do 2 wniosków. Ktoś i tak by dał mu maksa a na dodatek nie z moich płacą mu pensje. Miłym zaskoczeniem była gra White'a i to jak Porzingis szybko wkomponował się w zespół. Nie byłem fanem Holidaya i denerwował mnie Al czlapiący się po parkiecie. W PO zmieniłem zdanie. Al jak to on w PO grał rewelacyjnie szczególnie w momencie kiedy KP był kontuzjowany, a Holiday pokazał, że też coś potrafi. Ławki nie będę komentować bo w RS dawała radę a w PO już tak fajnie nie było, ale to było wiadome od początku sezonu.

Trzeba przyznać, że Stevens odwalił fajna robotę. Ściągnął White'a, Porzingisa,Holidaya, przedłużył Pritcharda, oddał Smarta (😁) Roba i jakieś bzdety. Okazało się, że Porzingis był zdrowy a Rob i Smart stracili sezon. Brogdin też nic wielkiego nie pokazał.

Mazzulla, którego krytykowali prawie wszyscy w PO dał radę i fajnie ogarnął temat.

Czyli poszło po mojej myśli co mnie cieszy. Nie wiem z czego wynika ta niechęć do Celtics (w ankiecie tylko 4 osoby stwierdziły że wygrają ligę) w PO było jeszcze gorzej. 

Nie będzie napinki bo po co. Od początku wiedziałem jak to się skończy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jordan20 napisał(a):

no, zajebisty mvp - 44% z gry, 23 za 3 i 73 z wolnych,co daje niecale 21 pkt w finalach.

taki mvp dla niewymagajacyh.wrecz smiech na sali te staty.

ostatnim tak miernym statystycznie mvp by chyba iguodala, 10 lat temu

O staty bym się akurat nie sprzeczał. Grał na swoim poziomie :). Za to te 50 baniek to ich zaraz zaboli tym bardziej że Tatum tez nie weźmie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marceli73 napisał(a):

O staty bym się akurat nie sprzeczał. Grał na swoim poziomie :). Za to te 50 baniek to ich zaraz zaboli tym bardziej że Tatum tez nie weźmie mniej.

Nie każdy zawodnik nazywa się Tim Duncan żeby schodzić z sałaty 

Te czasy minęły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marceli73 napisał(a):

O staty bym się akurat nie sprzeczał. Grał na swoim poziomie :). Za to te 50 baniek to ich zaraz zaboli tym bardziej że Tatum tez nie weźmie mniej.

Uwierz, że właściciele nie mają z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon za nami. Po tylu latach kręcenia się gdzieś przy tym mistrzostwie w tym roku udaję się je zdobyć.

RS za bardzo nie będę komentował, bardziej skupie się na PO.

Ciężko wróżyć co by było gdyby: w Heat nie połamał się Butler, w Pacers Haliburton, w Cavs Mitchell, a Porzi byłby zdrowy i grał całe PO. W drużynach przeciwnych wypadli liderzy drużyn, co ułatwiło dojście do finałów. Wiadomo Porzi też był ważnym ogniwem Celtics ale to nie ta skala. Z Heat i Cavs, Celci wtopili po meczu - Heat miało historyczny mecz za 3 i byli nie do zatrzymania. Z Cavs po prostu zagrali słaby mecz i czasami tak się zdarza. W każdym razie kontrolowali serię.

Serię z Pacers można zaliczyć do klasyki jeśli chodzi o to jak bardzo wynik nie oddaje tego jak wyglądała seria. Mimo absencji Haliburtona po G1, nie schowali głowy w piasek i stawili się Celtics. Gdzieś w tych 4 kwartach brakowało im paliwa+ dochodziły błędy w końcówkach, które Celtics wykorzystywali. Z mojej perspektywy najciekawsza i zarazem najtrudniejsza seria w tych PO.

W finałach Celci grali swoje pomimo sprytnego wbicia szpili w ego Tatuma po G1 przez Kidda. Tutaj trochę się obawiałem że Tatum na siłe będzie starał się zdobyć jak najwięcej punktów nawet kosztem zwycięstwa. Nie dał się sprowokować i mimo że rzutowo nie zachwycał to brał na siebie obronę i kreował grę rozdając piłkę do kolegów na czystych pozycjach. Gra zespołowa i twarda obrona były kluczem do zwycięstwa serii.

Opinie są różne i moja może też nie będzie zbyt popularna ale Doncic nie był najlepszym graczem w serii. Był najlepszym zawodnikiem w ataku, ale sporo oddawał w obronie co też Celci wykorzystywali. Moim zdaniem najlepszym zawodnikiem bez podziału był Brown - może nie zachwycał jak Luka w ataku ale w obronie to była zdecydowana różnica klas.

Tytułem końca - Celtics od początku sezonu mieli jeden konkretny cel - mistrzostwo NBA. Nie liczyły się indywidualne statystyki, a skuteczna gra drużynowa, dzięki której udało im się ten cel osiągnąć.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A jak Panowie oceniacie decyzje o zastąpieniu Lonarda Whitem zamiast kasztana pomimo faktu ze w Team USA było już 3ch PG a tylko 2ch SG. Brown jako zamienny SG/SF bardziej pasował za Leonarda i pomimo tego go nie chciano.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
15 godzin temu, Kubbas napisał(a):

Bezos podobno chce kupic Celtics

Niezła opcja, tym bardziej że Grousbeck nie jest właścicielem TD Garden. Idealnie by było jakby Bezos kupił team bez hali i przeniósł w pizdu do Seattle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi -do trzech razy sztuka. Bezos próbował kupić Knicks, później Commanders, teraz może mu się wreszcie uda z Celtics .Najlepsza opcja jakby kupił i przeniósł do Seattle, w takim wypadku przy najbliższej ekspansji NBA powstaje dwa nowe teamy w Vegas i Mexico City. Dodatkowo zamiast budować nowe SuperSonics od zera w Seattle mieli by gotową dobrze naoliwioną maszynę do wygrywania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przenosi się klubu Boston do miasta z mniejszym potencjałem o tradycjach nie wspominając. Już drugi raz piszesz to samo.  Ma to jakieś podłoże? Gość chce zaszokować cały świat likwidacja Celtics? Przez kontrowersje do zasięgów i subskrybcji czy o co chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.