Skocz do zawartości

Celtics 23/24 va banque


Kubbas

A takie tam  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co osiągną Celtics w nadchodzącym sezonie

    • Zdobędą tytuł
    • Wygrają finał ligi
      0
    • Porzingis się połamie a Brown znowu będzie tracił piłkę kozłując lewą ręką


Rekomendowane odpowiedzi

Skład Celtic w nocy dość nietypowy, ale 3 centrów pauzowało. Początek był słaby ale w pewnym momencie Celtics stwierdzili, że ile można przegrywać z Magic i zabawa się skończyła. Porzingis pozwolił wskoczyć Celtom na wyższy poziom, bardzo szybko wkomponował się w zespół ale na takie zespoły jak Magic (bez obrazy bo fajnie grają) Queta wystarczy. Reszta drużyny nadrobi jego braki. Fajny mecz Pritcharda, on najwięcej na oddaniu Brogdona zyskał. A Holiday mnie denerwuje, przejął rolę Smarta w drużynie.

W przyszłym tygodniu wycieczka do Kalifornii, ciekawi mnie jaki będzie bilans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest bardziej wkurzające. Al, który nadaje się na maks 20 minut i czasami gra jakby był zawodnikiem PLK, czy trener który co najwyżej może prowadzić żeńska drużynę koszykówki w liceum a nie topowy klub NBA. Tatum zagrał słaby mecz i leżymy i kwiczym😡

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyc latwe zwyciestwo w LA. Fajnie ze dosyc spokojnie dowiezione mimo slabszej skutecznosci 3pt od rywala.

Nie bedzie objawieniem stwierdzenie ze kluczem dla Cs bedzie zdrowie. Topowy seed plus KP i DW obecni na play offy to wlasciwie gwarant finalow.

Zgadzam sie z glosami ze Tatum nie jest closerem, znika w decydujacych momentach i ogolnie slabo rozgrywa finalowe minuty stykowych meczow ale sila jest tutaj w druzynie ktora pozwala na spokojnie wygrac 7meczowa serie z kazdym w tej lidze.

BTW tak ogladajac KP w Cs - dlaczego mu nie wyszlo w Dallas z Luka? Chyba nie bylo az tak zle z kontuzjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luke Kornet 😁 wiadomo, że on i Queta nadają się do grzania krzesła Porzingisowi, ale potrafią pozytywnie zaskoczyć. Ta bostońska ławka nie jest taka najgorsza. pod koniec RS będzie można dać odpocząć gwiazdom przed PO. Jestem ciekaw co Stevens wymyśli przed TD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Porzingisa któremu chciano wydłubać oko, z niepełnosprawnym Whitem, przy skuteczności z linii na poziomie 50% i 17 stratach udało się dowieźć zwycięstwo. Fajnie jak ławka rzuca ponad 30 punktów. Tatum to żaden kandydat do mvp, ale jak na pęta to potrafi pociągnąć zespół kiedy mu nie idzie.

p.s. meczu z Utah nie będę komentować bo i po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale ten mecz finalnie był roczarowujący. 3 i pół kwarty to była porządna koszykówka. Dobra obrona. Świetny mecz duety Jamal Jokić. Ale ostatnie 5 minut meczu to dramat niegodny spotkania dwóch najlepszych ekip

boston przez ostatnie 5 minut meczu trafił do kosza raz. Tatum zgubił piłkę w koźle przez co spudłował prosty layup .. Na 17 sekund nie lepiej. Ale Denver też nie grało kosmicznie bo w ostatnich 3 minutach trafili raz tzn Gordon z rzutu wolnego na 17 sekund do końca bo go faulowali. jakby nie to to pewnie też mieliby zero w ostatnie 3 minuty gry. Pudła z czystych pozycji. Jokić nie rzucał. Kreował ale koledzy kompletnie się pogubili.

Nie wiem czy to presja meczu czy coś innego ale naprawdę te ostatnie 5 minut to nie była piękna koszykówka. Boston ma pierwszą porażkę domową

Wygrał zespół lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W sumie praktycznie mają 1 seed zaklepany. Awans jako 1 drużyna w lidze też zaklepany już jakiś czas temu. Teraz czekać na PO i obserwowaniem kogo dostaną.

Teraz, MA23 napisał(a):

W sumie teoretycznie mają 1 seed zaklepany. Awans jako 1 drużyna w lidze też zaklepany już jakiś czas temu. Teraz czekać na PO i obserwowaniem kogo dostaną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Holiday podpisał przedłużenie kontraktu z Celtics - 135m$/4 lata. 

Pewnie w idealnym(z perspektywy Bostonu) świecie to byłby deal dwuletni, ale z drugiej strony nie ma co wybrzydzać, mają kilkuletnie okienko na zdobycie tytułu, wchodzą all-in, Holiday jako 5. opcja w ataku może skupić się hustle plays, obronie i trójkach z rogu - btw ostatnio przeczytałem że w tym roku rzuca je najlepiej w lidze, na skutecznośći ponad 60%. Nie chcę wiedzieć ile podatku zapłaci właściciel, ale skoro go stać... kto bogatemu zabroni.

Edytowane przez Domin0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.