Skocz do zawartości

MVP Basketball Magazyn


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

No proszę ciekawą ekipą się panowie zebrali. Jeśli tylko cena będzie przystępna to na pewno nie pożałuje kasy na prenumeratę.

chyba pierwszy numer 8,90 zl za 50 stron

 

P.S. Wie ktoś co się stało z tym magazynem koszykarskim co wychodził w zeszłym sezonie na pdf?

Chyba nie starczyło zapału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę ciekawą ekipą się panowie zebrali. Jeśli tylko cena będzie przystępna to na pewno nie pożałuje kasy na prenumeratę.

chyba pierwszy numer 8,90 zl za 50 stron

 

Jak na obecne ciężkie czasy prasy, całkiem przyzwoicie. Ekipa trzeba przyznać, że chyba najlepsza jaką sie dało skombinować - nie jakieś no-name'y, tylko najsławniejsi polscy koszykarscy publicyści. Layout też wygląda przyzwoicie, patrząc po skanach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warunki przyzwoite

 

tylko

 

w dobie inernetu i duzo szybszego przebiegu informacji niż druk można spytać po co :?:

 

jak mam poczytać o czymś na papierze za tydzień.... zamiast obejrzeć to za darmo na NBa.com od razu lub 6 godzin później ( jak "odeśpię" mecz z nocy) to biznesowo spytam po co to :?: znając realia statystyczne ( ilość fanów kosza, nba, frekwencja na meczach naszej ligii, ilośc uczestników forum) i potencjalny zysk z reklam

 

:?:

 

What the fuck?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warunki przyzwoite

 

tylko

 

w dobie inernetu i duzo szybszego przebiegu informacji niż druk można spytać po co :?:

 

jak mam poczytać o czymś na papierze za tydzień.... zamiast obejrzeć to za darmo na NBa.com od razu lub 6 godzin później ( jak "odeśpię" mecz z nocy) to biznesowo spytam po co to :?: znając realia statystyczne ( ilość fanów kosza, nba, frekwencja na meczach naszej ligii, ilośc uczestników forum) i potencjalny zysk z reklam

 

:?:

 

What the fuck?

No cóż... wiadomo, internet zmienił świat, co nie oznacza, że papierowe pisma nie mają bytu. Wiadomo, że miesięcznik nie będzie sie nastawiał na news, tylko na publicystyke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że internet nigdy nie zastąpi druku. Jest wiele rzeczy o których można pisać. Także jak dla mnie takie czasopismo jest jak najbardziej potrzebne i z checią będę je kupował :D

a ja w empku pewnie je przeczytam za darmo a później odkładając na półkę..

 

nie chodzi tu o moje preferencje tylko raczej o biznesplan, który z góry skazany jest na porażkę

 

BTW mamy w sumie kryzys więc warto oszczedzać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż ja tam wolę czytać wygodnie na moim 'foteliku' i mieć na własność. Natomiast bawienie się w wyrocznie jest bezcelowe. Chyba że przeprowadziłeś badanie rynku w tym zakresie :mrgreen:

nie badałem :wink:

 

ale widziałem róznicę w kibicowaniu na eurobaskcie Polaków Turków Litwinów Hiszpanów Greków Chorwatów i Słoweńców

 

co to ma do gazety spyatcie :?:

 

to ze nasza liga nawet nie ma jakiegoś przyzwoitego sponsora który wymusiłby transmisje basketu w TV

 

 

 

NISZOWY SPORT

 

do mnie to dotarło

 

do wydawcy gazety dotrze niebawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zacytuje admina ze strony magazynu.

Cena magzynu to 8.90 PLN. Pierwszy numer: 56 stron + plakat dwustronny

 

 

ignazz a bierzesz pod uwagę, że nie każda osoba interesująca się NBA kilka godzin dziennie spędza na czytaniu stron internetowych związanych z koszykówką, tym bardziej zagranicznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zacytuje admina ze strony magazynu.

Cena magzynu to 8.90 PLN. Pierwszy numer: 56 stron + plakat dwustronny

 

 

ignazz a bierzesz pod uwagę, że nie każda osoba interesująca się NBA kilka godzin dziennie spędza na czytaniu stron internetowych związanych z koszykówką, tym bardziej zagranicznych?

ja jestem za i tak się droczyłem ale wielu chetnych nie bedzie bo masakrycznie mało ludzi obecnie w ogóle interesuje się koszem...stąd mocny sceptyzm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszem tak, ale ciągle najwięcej osób interesuje się NBA. I poziom koszykówki w Polsce tego nie zmieni, dlatego magazyn tylko o NBA to nie taki zły pomysł.

 

Pamiętaj też, że tak jak było za czasów Magic Basketball itp cześć czytelników to byli dzieciaki, którym rodzice kupowali gazete dla plakatu albo obrazków. Teraz może być podobnie, więc nie przekreślajmy pomysłu za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy rzut oka, tak patrząc na stronę, wygląda to naprawdę bardzo przyjemnie

 

layout na wysokim poziomie

 

arty raczej na luzie, bez ton statystyk i sprawozdań z meczów

 

nazwiska redaktorów robią duże wrażenie

 

będzie dobrze ; )

 

dla tych którzy robią w majty 'kupię czy nie kupię', cytat ze strony :

 

Do kupienia będzie w salonach prasowych i sklepach z wejściem do środka, m.in. w salonach Ruch, Empik, Relay, Inmedio, 1 Minute, Akapit, Eurokiosk, Żabka,Groszek, Koniczynka, Eurocash, Piotr i Paweł, Gryf, stacje Lotos czy Statoil.

także Mar będziesz musiał na Statoil się przejść, bo to pewnie jedyna opcja u Was w Rzeszowie ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samego czasopisma jeszcze nie ocenie, ale dostalem od Panow z magazynu oferte reklamowa, ceny ktore sobie zycza za reklame z tak malym nakled sa oszamiajace, jesli szybko nie zmienia taktyki to dlugo nie pobeda na rynku.

 

A swoja droga rowniez uwazam, ze taki magazyn nie ma obecnie racji bytu, tymbardziej o NBA w Polsce, gdzie kosz sam soba jest zupelnie niepopularny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero przejrzałem topic i linka i zgadzam się z większością forumowiczów - pomysł piękny tylko czy się przyjmie :?: I nie dlatego iggy, że internet, szybkość, informacje, bo w USA są magazyny "on paper" przy wszechobecnym necie i jest ok, ale, że to dyscyplina na której NIKOMU w Polsce nie zależy :roll: Życzę Panom jak najlepiej ale cienko to widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.