Skocz do zawartości

Piłka na sale


blackmagic

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam piłki do grania na hali - parkiet.

w zeszłym roku wróciłem do grania i kupiłem na szybko jakaś piłkę z tarmaka ale odbija się jak gowno wiec chce kupić coś porządniejszego.

budżet sam nie wiem 100-300 pln choć jak za 400 jest coś lepszego to tez może być. Prośba o pomoc

btw. @Borys nie masz jakiś większych rozmiarów obuwia? Patrzyłem na stronie to 46-47 jest jedna para?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2023 o 20:51, Pepis21 napisał(a):

Wilson Evo NXT. Obecnie zbiera chyba najlepsze recenzje z kompozytów, sam też miałem okazję grać i lepiej się czuje niż TF-1000 (halowy klasyk).

A dla mnie wrecz przeciwnie, strasznie mnie ten WIlson denerwuje. Nie jest najgorszy, mieli gorsze modele, ale ciezko moim zdaniem o lepsze pilki do grania niz spaldingi, calej reszcie cos dolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witem, że mocno po czasie, ale jakoś przeoczyłem, a może komuś się przyda informacja:

Jak gram z ekipą raz na tydzień to od pół roku gramy właśnie Wilson Evo NXT i nikt nie narzeka, a raczej piłki były często zmieniamy, albo żonglowaliśmy raz jedna, raz druga, bo każdy ma inny model. Od teraz jest spokój, jeśli ktoś lubi TF-1000 to ta Wilson NXT będzie idealna, moim zdaniem ulepszona wersja TF-1000:

https://sklepkoszykarski.pl/meczowa-pilka-do-koszykowki-na-hale-wilson-evo-nxt

 

Jest miękka, ma bardzo głębokie zaglębienia. Natomiast jeśli ktoś lubi twardsze piłki, to mu się nie spodoba, to wtedy polecam Molten (mi osobiście w ogóle nie leżą).

Jeśli ma być trochę taniej to jej wersja Indoor/Outdoor, która też ma głębokie kanały, jest trochę twardsza, ale cena jakość bezkonkurencyjna:

Repliki piłki NCAA EVO NXT:

https://sklepkoszykarski.pl/pilka-do-koszykowki-wilson-ncaa-replika-evo-nxt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.