Skocz do zawartości

Ligi Roto 2023/24 NOWE zgloszenia


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech sie zapisuja osoby zainteresowane dolaczeniem do wielopoziomowych rozgrywek fantasy NBA w formule Roto + Aukcja, ktore co roku trwaja tyle ile sezon regularny W NBA [zwykle od pazdziernika do polowy kwietnia]. W zeszlym sezonie bylo w sumie 5 lig czyli w praktyce uzupelniasz poziom III w przyjetej drzewkowej strukturze rozgrywek.

Jak ktos ma jakies pytania odnosnie gry czy rozgrywek niech najpierw sprawdzi czy nie ma odpowiedzi w FAQ dla debiutantow [http://www.e-nba.pl/topic/3012-faq-dla-debiutantów-w-fb/] oraz Regulaminie [http://www.e-nba.pl/topic/3015-regulamin-lig-roto/], a jak nie ma to niech bez skrepowania zada pytanie w watku pod tym pierwszym podanym linkiem. Te linki sa o tyle istotne, ze dolaczajac zgadzacie sie na przestrzeganie zasad opisanych w regulaminie.

W ramach zapisow podajcie swoje doswiadczenie w fantasy [pamietajac, ze to mozna sprawdzic na profilu Yahoo i jedyny cel tej informacji to sprawiedliwy podzial na ligi] oraz jesli chcecie grac ze znajomym w jednej lidze to podajcie jego nick na forum [przy czym musi on potwierdzic, ze chce grac z Toba]. Tzn przykladowy zapis powinien wygladac tak: "romek, 1 sezon, tytus i atomek" 😉

Ile powstanie lig zalezy od liczby uczestnikow gdzie docelowa i domyslna wielkosc ligi to 15.

Jak ktos sie zapisze i wiecej tu nie zajrzy pomimo przypomnien PMami to zakladamy, ze zrezygnowal i zastapi go ktos inny.

A tak poza tym, witamy i zyczymy dobrej zabawy 😉

W ostatnich paru latach dolaczalo zwykle 10-30 osob, a jak bedzie w 2023? Lista zapisanych...

Kuba Team;1
Buu;10+
ozzy110;6
Rashaun;5
24kobe8;2
MKA;10+
kfl;6
mrowa1mrowa;3
Raku85;7

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ przypiął/eła ten temat
16 godzin temu, Buu napisał(a):

Siemanko, 

Chętnie wrócę tutaj :) FB since 2002

Nie chciałbyś zagrać w fbx2 również ? ;) szukamy dwóch chętnych, jedna drużyna wybiera z #3 w drafcie rookie i ma dużo roboty do wykonania bo kiepski skład, ale jest tam chociażby Miles Bridges. Druga drużyna jest ciut lepsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2023 o 08:19, RonnieArtestics napisał(a):

Nie chciałbyś zagrać w fbx2 również ? ;) szukamy dwóch chętnych, jedna drużyna wybiera z #3 w drafcie rookie i ma dużo roboty do wykonania bo kiepski skład, ale jest tam chociażby Miles Bridges. Druga drużyna jest ciut lepsza. 

Siemanko - naliczyłem w tym sezonie 7 lig .. chyba znajdzie się miejsce na dodatkową .. szybko przeczytałem regulamin - FPPG - 460 limit - drużyna do bani .. i jeszcze #3 numer i Ball out of the season ;) - chyba lubię wyzwania

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11ULfPlU1kuLe0niPvZ7dUdBzhKzexe6tqWQJaI_w3Bo/edit#gid=1378178717 - to jest oficjalne ?

Edytowane przez Buu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Buu napisał(a):

Siemanko - naliczyłem w tym sezonie 7 lig .. chyba znajdzie się miejsce na dodatkową .. szybko przeczytałem regulamin - FPPG - 460 limit - drużyna do bani .. i jeszcze #3 numer i Ball out of the season ;)

U nas w fbx2 i 3 limit fppg jest 480, ale jak chcesz się podjąć takiego wyzwania to dawaj do tematu fbx2 i jedziemy, mamy komplet jak się zgłaszasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiLQ czy potencjalnynowy chetny do gry musi być Polakiem? Mam kolegę Holendra, mega maniak fantasy i narzeka że gra już od kilku latw randomowych ligach na Yahoo gdzie ludzie znikają w trakcie sezonu. Chciałby się spróbować w mocnej lidze, gdzie wszyscy są aktywni. Myślałem zeby go dać do fbx ale to jednak bardziej skomplikowany do wytłumaczenia format. Jakbyś chciał takiego gościa to daj znać czy mam go zawołać, żeby się rejestrował na forum. Ja mogę za niego poręczyć że bedzie aktywny i zaangażowany, i że bedzie używał google translatora do przeczytania regulaminu, oczywiście pomogę mu wszystko zrozumieć :D a w samych negocjacjach mysle każdy z graczy zna na tyle angielski żeby się z nim dogadac w sprawie deali. Daj znać czy mamy miejsce dla obcokrajowca. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy powroty @Buu i @ozzy110

W dniu 3.09.2023 o 14:44, RonnieArtestics napisał(a):

@wiLQ czy potencjalnynowy chetny do gry musi być Polakiem?

Wg mnie nie musi byc.

W dniu 3.09.2023 o 14:44, RonnieArtestics napisał(a):

Mam kolegę Holendra, mega maniak fantasy i narzeka że gra już od kilku latw randomowych ligach na Yahoo gdzie ludzie znikają w trakcie sezonu. Chciałby się spróbować w mocnej lidze, gdzie wszyscy są aktywni.

Akurat tego nie mozna obiecac w pierwszej lidze do ktorej sie dolaczy...

W dniu 3.09.2023 o 14:44, RonnieArtestics napisał(a):

Myślałem zeby go dać do fbx ale to jednak bardziej skomplikowany do wytłumaczenia format. Jakbyś chciał takiego gościa to daj znać czy mam go zawołać, żeby się rejestrował na forum. Ja mogę za niego poręczyć że bedzie aktywny i zaangażowany, i że bedzie używał google translatora do przeczytania regulaminu, oczywiście pomogę mu wszystko zrozumieć :D a w samych negocjacjach mysle każdy z graczy zna na tyle angielski żeby się z nim dogadac w sprawie deali. Daj znać czy mamy miejsce dla obcokrajowca. 

Poza ogarnieciem zasad wg mnie najwieksza bariera to ustalanie terminu draftu i pewnie dobrze by bylo bys mu w tym pomogl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do draftu. Dokładnie chodzi mi o czas na nominację gracza i czas na licytację gracza. Jak robicie draft licytację to na standardowych ustawieniach czy na skróconych np. 10 sekund na licytację? Jeśli draft nie jest standardowo mega długi to jestem chętny. Gram od 5 sezonów. Od dwóch lat tworze swoje ligi roto które trwają zwykle dwa miesiące i w drafcie licytacji jest 10 sekund na licytację, dzięki czemu draft przebiega szybko i można się wyspać :D Chętnie zagram w polskiej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2023 o 21:00, Rashaun napisał(a):

Mam pytanie co do draftu. Dokładnie chodzi mi o czas na nominację gracza i czas na licytację gracza. Jak robicie draft licytację to na standardowych ustawieniach czy na skróconych np. 10 sekund na licytację? Jeśli draft nie jest standardowo mega długi to jestem chętny. Gram od 5 sezonów. Od dwóch lat tworze swoje ligi roto które trwają zwykle dwa miesiące i w drafcie licytacji jest 10 sekund na licytację, dzięki czemu draft przebiega szybko i można się wyspać :DChętnie zagram w polskiej lidze.

Roznie z tym bywa, to glownie zalezy od daty rozpoczecia tzn jak draft sie zaczyna pozno to sa skrocone, ale jak ok 21 to standardowo.
Srednio rzecz biorac trzeba zarezerwowac te 2-3 godziny. Draft jest waznym elementem tej gry, wiec jedna nocke warto zarwac by miec fajny sklad ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze wrociliscie @MKA i @mrowa1mrowa

Jak tak dalej pojdzie to z samych powrotow powstanie mocna liga ;-]

W dniu 19.09.2023 o 11:07, kfl napisał(a):

Witam, Rownież bym się pisał. 6 lat w fantasy, ale tylko na fantasy points. W roto to będzie debiut ;)

To czeka Cie mocne przestawienie sie na sposob wyceniania zawodnikow, ale co najwazniejsze to znasz juz ogolna mechanike samej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.