Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

No to zeby was przekonać uwierzcie ze ja polece raczej serio znanymi tytułami, może jedna perełkę mam jak narazie mniej znana. Żaden ze mnie ernie, bo jego listę to muszę chyba całą obejrzeć. 

Skoro tak, to biorąc pod uwagę, że już chwilka minęła i głosy przychylne lub milczące, to chyba możesz w dowolnym momencie się podłączyć ze swoimi wyborami. Chyba możesz wszystko oprócz jednego wrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał(a):

haha zdawało mi się że to ktoś inny wybrał Bękarty Wojny i tak czytam że @Qcin_69 propsuje ten pick i się  zastanawiam

 

double check i jednak to on sam wybrał tego gniota i znów propsuje własne picki

nihil novi!

po tym jak wybrałeś Chinatown w jakiejkolwiek kategorii nie masz moralnego prawa pisać o jakimkolwiek filmie ze jest gniotem :) 

Ale to się przekonasz dopiero jak obejrzysz swój wybór xd Na razie żyj opisami z wikipedii xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

po tym jak wybrałeś Chinatown w jakiejkolwiek kategorii nie masz moralnego prawa pisać o jakimkolwiek filmie ze jest gniotem :) 

Ale to się przekonasz dopiero jak obejrzysz swój wybór xd Na razie żyj opisami z wikipedii xd

japa noobie

Ty lepiej już teraz zacznij oglądać te filmy co ci mac pickuje

11 minut temu, P_M napisał(a):

Ja nie robiłem tranzycji mordko:) 

JESZCZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, P_M napisał(a):

Jeżeli nikt nie ma problemu z Bękartami jako film wojenny to przy Liście Schindlera nawet nie powinien się zająknąć.

mnie to dziwi ze w ogóle „listę” można traktować jako film niewojenny. to ze jest bardziej dramatem niż komedia (jak „bękarty”) nie zmienia wojennego charakteru, bo po prostu przedstawia jedna ze stron wojny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakuje mnie ze ktoś nie widział Bękartów… ale to nic. Jak można nie widzieć wielu kultowych filmów będąc uczestnikiem rozrywki z wyboru czyli niejako mając siebie za znawcę tematu kina. 
Nie chodzi mi o to ze randomowy osobnik nie widział tylko uczestnik z naszego forum gdzie bardzo wysoko cenie userow na tle internetu ogólnie. 

Zaskakuje mnie ten ATF. A wybór filmu którego się nie widziało epickie. 

Propsowac Nikosia Dyzmę z cipka przybylskiej nie widząc Nikodema vel Romana to tez Himalaje kinomana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.