Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, fluber napisał(a):

Ja nie widziałem żadnego filmu wybranego przez The Secret, także jeżeli myślicie że macie braki, to nie macie;)

ja 3 od The Secret nie widziałem (Patton, Mroczne miasto i te północ, południowy zachod czy jakoś tak) no i Dzień Szakala oglądałem gdzieś mając 10 lat bo pewnie leciał na jakiejś 1 albo 2 wiec ciężko byłoby się wypowiedzieć:) 

/

Forrest Gump to pewnie top5 na mojej liście ulubionych filmów, ale no tu wiadomo, kwestia oceny co jest komedia :) 

Ale już widzę ze generalnie @RappaR jak się zgodzisz to chętnie dołączę do zabawy na koniec i sobie wybiorę z niewybranych :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenia tego draftu były takie, żeby kategorie były szerokie, początkowo np. miały westerny iść do "kina akcji", a teraz czytam, że komediodramaty mają nie pasować do kategorii komedii, bo nie są prostymi komediami nastawionymi na ciągłe gagi. Coś tu mi nie gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Żaden z tych filmów to moim zdaniem nie jest komedia.

To jest temat na dyskusje, ja uwazam że DS to napewno nie jest komedia jak chodzi o FG to tu jest duzo dużo bliżej, jak ktoś gdzieś zakwalifikował (wiki, filmweb, imdb, RT etc.) dany film  do jakiejś kategorii to na potrzeby ATF trzeba to zaakceptowac.

P.s. Commando pierwszy film jaki widziałem na VHS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kily napisał(a):

Założenia tego draftu były takie, żeby kategorie były szerokie, początkowo np. miały westerny iść do "kina akcji", a teraz czytam, że komediodramaty mają nie pasować do kategorii komedii, bo nie są prostymi komediami nastawionymi na ciągłe gagi. Coś tu mi nie gra. 

Ale czy ktokolwiek neguje, że Forrest Gump nie pasuje od komedii?

Po prostu jakoś mega śmieszny nie jest, jako film obyczajowy jest całkiem poprawny, ale żadna deklasacja, w innych kategoriach pewnie w top20 by nie szedł :D

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Ale już widzę ze generalnie @RappaR jak się zgodzisz to chętnie dołączę do zabawy na koniec i sobie wybiorę z niewybranych :D 

Nawet możesz nadrabiając pickami :D Ogólnie tutaj jest tak wiele możliwych picków, że ciężko komuś cokolwiek podebrać. Mi chyba tylko 12 Gniewnych Ludzi i LOTRa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):

To jest temat na dyskusje, ja uwazam że DS to napewno nie jest komedia jak chodzi o FG to tu jest duzo dużo bliżej, jak ktoś gdzieś zakwalifikował (wiki, filmweb, imdb, RT etc.) dany film  do jakiejś kategorii to na potrzeby ATF trzeba to zaakceptowac.

Ale DŚ też wszędzie jest klasyfikowany jako m.in. komedia, a tego zaakceptować nie chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Ale czy ktokolwiek neguje, że Forrest Gump nie pasuje od komedii?

Pytanie o co chodzi w tym drafcie. Biorąc pod uwagę założenia z pierwszego postu byłem przekonany, że mamy wybrać najlepsze filmy, a nie najlepiej wpasowujące się w kategorię.

Jeżeli zakładałeś, że westerny mają iść do "kina akcji" (co jest bs), to bez późniejszego rozszerzenia kategorii każdy western byłby krytykowany, bo nie pasuje do kategorii kina akcji? Bez sensu imo.

Dlatego wybrałem po prostu najlepsze filmy, a nie takie, które będą nastawione wyłącznie na bycie komedią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kily napisał(a):

Ale DŚ też wszędzie jest klasyfikowany jako m.in. komedia, a tego zaakceptować nie chcesz.

Napisalem to odnosnie gustow a to bedzie bardzo ale to bardzo biased glosowanie.

W sumie dobra decyzja ze tylko grajacy glosuja, czy mala probka moze byc lepsza od duzej? xD

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.