Skocz do zawartości

nba awards 2009/2010


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

i Ty pisales, o malo merytorycznej dyskusji chlopakow z ebasketu, a sam zakladasz taki temat ? sorry, hipokryzja wieje z daleka. o czym ty chcesz tu dykutowac ? czy ktos inny powinien to dostac ? bo jesli tak to wypadaloby napisac cos od siebie, a nie jebles tak jedno zdanie w nowym temacie i tyle : :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Ty pisales, o malo merytorycznej dyskusji chlopakow z ebasketu, a sam zakladasz taki temat ? sorry, hipokryzja wieje z daleka. o czym ty chcesz tu dykutowac ? czy ktos inny powinien to dostac ? bo jesli tak to wypadaloby napisac cos od siebie, a nie jebles tak jedno zdanie w nowym temacie i tyle : :shock:

to sobie walnałeś samobója

 

temat był od dawna i co tydzień, miesiąc, sezon pojawiała sie dyskusja

 

fakt pierwszy tydzień nie ma co dyskutować bo kontrkandydatów mało

 

ale zrobiłem to celowo aby to forum bardziej byo podobne do tego jakie było niz jakie Wy chcecie aby było

 

wyjatkowo od razu po ogłoszeniu nagród od razu wrzuciłem temat aby ktoś z Was nie wrzucił na swoja modłe tematu podobnego i nie zaczął zdania od:

 

" był na ebaskecie taki temat więc..."

 

byłna e-nba.pl taki temat to wrzucam......

 

nie zawsze wypada wyskakiwac z takim zarzutem jak hipokryzja jak sie

po pierwsze nie zna tematu jak było na forum wcześniej

jak się nie zna intencji autora

 

teraz znasz więc sobie daruj

 

a do napierdalanki jak POTM dostanie Nash lub LBJ w miesiącu mało wybitnym np. jeszcze dyskusję rozgrzeje

 

o to sie nie martw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sobie walnałeś samobója

w ktorym miejscu ?

 

ale zrobiłem to celowo aby to forum bardziej byo podobne do tego jakie było niz jakie Wy chcecie aby było

 

wyjatkowo od razu po ogłoszeniu nagród od razu wrzuciłem temat aby ktoś z Was nie wrzucił na swoja modłe tematu podobnego i nie zaczął zdania od:

 

" był na ebaskecie taki temat więc..."

 

byłna e-nba.pl taki temat to wrzucam......

czyli co ? wrzuciles sobie jakis temat zeby zrobic ludziom z eb na zlosc czy o co chodzi ? bo sam wiedziales, ze po tygodniu fajnej dyskusji nie bedzie. a ty zrobiles to tak, ze zalozyles temat, napisales jedno zdanie i do widzenia, zero koemntarza od siebie, zero niczego po prostu napisales kto dostal i nie wiem na co liczysz, a jednoczesnie w temacie o zmianach zarzucasz ludziom, ktorzy przyszli tu z eb brak merytorycznej dyskusji, no to sorry, iunaczej niz hipokryzja tego nazwac nie moge. a skoro sam wiedziales, ze ciezko zeby temat poi tygodniu mial sie rozwinac w ciekawa dyskusje to nie mogles poczkeac z nim chociaz miesiaca? to juz by bylo mozna przynajmniej porownac za co ktos co dostal w danym tygodniu nagrode, a inny np nie dostal w innym tygodniu wtedy mozna dyskutowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sobie walnałeś samobója

w ktorym miejscu ?

 

ale zrobiłem to celowo aby to forum bardziej byo podobne do tego jakie było niz jakie Wy chcecie aby było

 

wyjatkowo od razu po ogłoszeniu nagród od razu wrzuciłem temat aby ktoś z Was nie wrzucił na swoja modłe tematu podobnego i nie zaczął zdania od:

 

" był na ebaskecie taki temat więc..."

 

byłna e-nba.pl taki temat to wrzucam......

 

czyli co ? wrzuciles sobie jakis temat zeby zrobic ludziom z eb na zlosc czy o co chodzi ? bo sam wiedziales, ze po tygodniu fajnej dyskusji nie bedzie. a ty zrobiles to tak, ze zalozyles temat, napisales jedno zdanie i do widzenia, zero koemntarza od siebie, zero niczego po prostu napisales kto dostal i nie wiem na co liczysz, a jednoczesnie w temacie o zmianach zarzucasz ludziom, ktorzy przyszli tu z eb brak merytorycznej dyskusji, no to sorry, iunaczej niz hipokryzja tego nazwac nie moge. a skoro sam wiedziales, ze ciezko zeby temat poi tygodniu mial sie rozwinac w ciekawa dyskusje to nie mogles poczkeac z nim chociaz miesiaca? to juz by bylo mozna przynajmniej porownac za co ktos co dostal w danym tygodniu nagrode, a inny np nie dostal w innym tygodniu wtedy mozna dyskutowac.[/quote:1urtk707]

 

nie!

 

zacząlem temat "nie o nagodzie tego tygodnia" tylko jak to było w poprzednim sezonie ( stąd liczba mnoga w szerszym znaczeniuawards) co tydzień najpierw ktos przedstawi wygranych ( nie każdy śledzi nagrody gdzieindziej a tu znajdzie cotygodniowe/comiesięczne wyniki) a jak bedzie o czym to podyskutujemy

 

na złość nie mam powodu zakładać tematu który jest zwykłą kontynuacja conajwyżej chciałem uniknąć kolejnej kalki z ebeja zamiast naszego zwykłego topiku

 

aż tak sobie nie dodawajcie ze bedąc na forum non stop mysle o was jak tam wam robic "na złość" :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zrobiłem to celowo aby to forum bardziej bylo podobne do tego jakie było niz jakie Wy chcecie aby było

bez wyjasnienia, ktore napisales temat jak mialem to odczytac, jak nie tak ?

 

co do nastepnej czesci Twojego postu, to chodzi mi o to, ze ten temat mogles zaczac kolo grudnia, najwczesniej dwa tygodnie po rozpoczecieu sezonu, zeby mozna bylo chociaz probowac porownac kto, co i dlaczego dostal w tym tygodniu a nie dostal w przyszlym, albo napisac jakis komentarz od siebie do tego a nie walnac sucha informacje, bo jak ktos chce sucha informacje to sobie moze wejsc na nba.com, a forum jest chyba od dyskutowania, a w Twoim poscie z czym dyskutowac? thats my point

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zrobiłem to celowo aby to forum bardziej bylo podobne do tego jakie było niz jakie Wy chcecie aby było

bez wyjasnienia, ktore napisales temat jak mialem to odczytac, jak nie tak ?

 

co do nastepnej czesci Twojego postu, to chodzi mi o to, ze ten temat mogles zaczac kolo grudnia, najwczesniej dwa tygodnie po rozpoczecieu sezonu, zeby mozna bylo chociaz probowac porownac kto, co i dlaczego dostal w tym tygodniu a nie dostal w przyszlym, albo napisac jakis komentarz od siebie do tego a nie walnac sucha informacje, bo jak ktos chce sucha informacje to sobie moze wejsc na nba.com, a forum jest chyba od dyskutowania, a w Twoim poscie z czym dyskutowac? thats my point

temat jest juz teraz i juz dyskutujemy :wink:

 

na razie o temacie a nie w temacie ale nie bedę przypominał kto zaczął :wink:

 

a jednym z elementów tematu jest fakt, ze obaj bez echa ale zasłużenie dostali po nagrodzie POTW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.