Skocz do zawartości

[2041] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Alonzo napisał(a):

Piękny debiut Perka! 👌

Knicks to moi faworyci na Wschodzie.

edit. qrde.. mogłem brać w drafcie tego Hartensteina, a nie upierać się przy pg i brać Smitha :P 

Dla mnie Hartenstein to od początku było TOP10, a po campach to już w ogóle kozak. Ten słaby jumping martwi i zabierze mu sufit na coś więcej, ale będzie mocnym klockiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Dla mnie Hartenstein to od początku było TOP10, a po campach to już w ogóle kozak. Ten słaby jumping martwi i zabierze mu sufit na coś więcej, ale będzie mocnym klockiem. 

ja od początku wahałem się - czy center, czy pg. Ostatecznie przy braku picków w moim przypadku oraz fakcie, że moje core ma juz około 30 lat śr. uznałem że perspektywiczny pg ma wyższy upside (Smitha miałem przed Fultzem jbc), ale Smith nie poprawił na swoich pierwszych najważniejszych campach tych skilli na których mi najbardziej zależało, czyli - 3P, Passing i PerD tracąc w nich jeszcze, fajnie że Handling i Stealing konkretnie do przodu, ale obaczymy dopiero w kolejnych campach, czy jeszcze się mocniej poprawi tam gdzie mi zależy najbardziej.

Hartenstein pozamiatał - do tego mu jeszcze Potencjał podskoczył po campach do 100, więc ma zadatki na idealnego centra. Brak rzutu u centra raczej nie przeszkadza. Pasowałby mi do Brooka, ale jak będzie wchodził w swój prime, to Brook juz będzie raczej na równi pochyłej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 2 (na pierwszym miejscu goscie)

Magic 98 - Cavaliers 97
play-by-play

Celtics 95 - Hornets 96
play-by-play

Nets 81 - Mavericks 116
play-by-play

Clippers 118 - Timberwolves 111
play-by-play

Suns 110 - Jazz 136
play-by-play

Raptors 102 - Pacers 127
play-by-play

Trailblazers 104 - Sonics 109
play-by-play

Bucks 106 - Heat 105
play-by-play

Spurs 109 - Rockets 106
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

@LAF @Pablo81 trejd wklepany - taktyki do zmiany

 

i btw znoszę okres ochronny dla LAFa - skoro sam nie daje się chronić, to nie ma co na siłę robić dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał(a):

Teraz myśle , że skład jest taki jaki bym chciał i raczej nic nie będę zmieniał i pozostało dobrać taktykę i ruszyć. 

Pamiętaj, aby ustawić wszystkie 3 sloty z rotacji, jednym z 2 rezerwowych nie powinien być starter z innej pozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 10min

Dzień 3 (na pierwszym miejscu goscie)

Pacers 115 - Hawks 110
play-by-play

Cavaliers 110 - Celtics 116
play-by-play

Knicks 118 - Hornets 96
play-by-play

Clippers 123 - Rockets 132
play-by-play

76ers 112 - Bucks 121
play-by-play

Spurs 110 - Timberwolves 104
play-by-play

Nuggets 163 - Trailblazers 168
play-by-play

Pistons 114 - Bulls 123
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Al Jefferson - Pistons - 3 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.