Skocz do zawartości

[2041] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, LAF napisał:

Według mnie swapu nie będzie 

LAF nie pitol, tylko wybieraj tego Bama, czy kogo tam planujesz., bo bez sensu wstrzymujecie. Przecież te parę picków w okolicy swojego idzie ogarnąć jakie są możliwości wyboru..

ojp jak ciapate tu przyjdą, to nie będzie czego zbierać z tej zepsutej przez socjalizm cywilizacji.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał:

ojp jak ciapate tu przyjdą, to nie będzie czego zbierać z tej zepsutej przez socjalizm cywilizacji..

🤔 Simka to czy dział inne? 

Skąd przyjdą, jak przyjdą, po co przyjdą i dlaczego ciapate 🤔 I co ma socjalizm do wyborów w wirtualnej grze z lat 90tych?

Tyle pytań a to tylko Simka 😉

Nie na moją głowę to chyba 🤷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

🤔 Simka to czy dział inne? 

Skąd przyjdą, jak przyjdą, po co przyjdą i dlaczego ciapate 🤔 I co ma socjalizm do wyborów w wirtualnej grze z lat 90tych?

Tyle pytań a to tylko Simka 😉

Nie na moją głowę to chyba 🤷

@Alonzo prowokuje bo @LAF pije piwo z Mentzenem 🤣

@LAF chyba nie jesteś z Włocławka! Max Fabianki albo Modzerowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

17 kwietnia ruszył sezon czyli draft prawie trwa 1/3 sezonu - zajebiste proporcje 🤣

Jakby @julekstep simował w takim tempie jak ludzie wybierają to sezon by trwał dłużej niż w RL NBA.

Ech, co sezon to samo. Dać trzeba 12H na wybór, bo niektórzy to już walą w c***a po całości, śmiem twierdzić że nawet po złości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Koelner napisał:

i wybrał oczywisty wybór czyli autopick 😀

czy ja wiem czy taki oczywisty? u mnie Lonzo był 8/9 w tym drafcie, spodziewałem się ze spadnie do 8 i wtedy bym go brał, a tak wiem ze co najmniej 1 z tych graczy których chciałem będzie dostępny z 8 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Qcin_69 napisał:

czy ja wiem czy taki oczywisty? u mnie Lonzo był 8/9 w tym drafcie, spodziewałem się ze spadnie do 8 i wtedy bym go brał, a tak wiem ze co najmniej 1 z tych graczy których chciałem będzie dostępny z 8 :D 

Khmmm Tadek……to nie ta sprawa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.