Skocz do zawartości

[2041] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Koelner napisał(a):

orlando Magic była tankującą ekipą 

no nie

z Tatumem w skladzie ani razu nie tankowali

ja nie Nuggets zeby dostac dwie historycznie mocnr jedynki w drafcie i dalej tankowac :)

KULTURA ORGANIZACJI!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Tank Magic fajny - jak zaczną wchodzić QO, to akurat się skończy kontrakt AK. Na FA szału nie będzie :)

- AK moze zrobic Kobiego zawsze :)

a nawet jak nie zrobi to mam dwoch liderow i kilku graczy z papierami na bycie fajnymi rotacyjniakami + jeszcze kilka pickow do wykorzystania

ja juz grajac pol sezonu w s5 4ema rookies i 1 sofomorem robie PO - wiec niesmialo stwierdzam ze GM z zakontraktowanymi Gayem i Kwame ktory poza tym ma jednego b.fajnego mlodzika (ktory sufit i tak ma duuuzo nizej niz Tatum czy Ingram) i jednego ok nie powinien martwic sie o przyszlosc mojej ekipy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał(a):

- AK moze zrobic Kobiego zawsze :)

a nawet jak nie zrobi to mam dwoch liderow i kilku graczy z papierami na bycie fajnymi rotacyjniakami + jeszcze kilka pickow do wykorzystania

ja juz grajac pol sezonu w s5 4ema rookies i 1 sofomorem robie PO - wiec niesmialo stwierdzam ze GM z zakontraktowanymi Gayem i Kwame ktory poza tym ma jednego b.fajnego mlodzika (ktory sufit i tak ma duuuzo nizej niz Tatum czy Ingram) i jednego ok nie powinien martwic sie o przyszlosc mojej ekipy xD

:)

1. Jak skończą się umowy Gaya, Browna i AK, to będziesz mieć dwóch gości na QO, ja jednego. Będę miał więcej kasy do wydania na FA. Będziemy wtedy plus - minus w tym samym miejscu. Z tym, że ja nie nurkowałem w ekskrementach tanku :)

2. Nie wkładaj Ingrama do jednego worka z Paytonem i Tatumem.

3. Na swoich umowach para Kwame-Rudy daje jakieś 2x większy impakt niż Ruski (jego potencjał - auć).

4. I przestań pisać o tym PO na Wschodzie jak tam pół konferencji tankuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

:)

1. Jak skończą się umowy Gaya, Browna i AK, to będziesz mieć dwóch gości na QO, ja jednego. Będę miał więcej kasy do wydania na FA. Będziemy wtedy plus - minus w tym samym miejscu. Z tym, że ja nie nurkowałem w ekskrementach tanku :)

powodzenia na FA! 

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

2. Nie wkładaj Ingrama do jednego worka z Paytonem i Tatumem.

bron Boze!

jak Ingram i Tatum nie zawala campow to beda grali w innej lidze niz Fidek (legit superstarzy vs borderline all-star)

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

3. Na swoich umowach para Kwame-Rudy daje jakieś 2x większy impakt niż Ruski (jego potencjał - auć).

oczywiscie! dokladnie widac to po wynikach ekip (AK z mlodzieza krecacy lepszy wynik niz Gay/Kwame z lepszym 'na teraz' supportem)

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

4. I przestań pisać o tym PO na Wschodzie jak tam pół konferencji tankuje.

a przypadkiem w ostatniej kolejce nie przegrales z jednym z tych tankerow? xD

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 (jego potencjał - auć).

potencjal reszty ekipy mi to z nawiazka rekompensuje :)

i czy 3 lata mlodszy Gay nie ma przypadkiem dosc podobnego potencjalu? Szkoda ze tak zjechal bo pare lat temu zapowiadal sie na kozaka a ledwo sie rozkrecil i juz sie skonczyl :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

powodzenia na FA! 

bron Boze!

jak Ingram i Tatum nie zawala campow to beda grali w innej lidze niz Fidek (legit superstarzy vs borderline all-star)

oczywiscie! dokladnie widac to po wynikach ekip (AK z mlodzieza krecacy lepszy wynik niz Gay/Kwame z lepszym 'na teraz' supportem)

a przypadkiem w ostatniej kolejce nie przegrales z jednym z tych tankerow? xD

Piszę Ci, że pół wschodu tankuje, a Ty mi piszesz, że masz wyniki lepsze :) LOL :) Myślisz, że każda ekipa gra z każdą po 3x w sezonie? Czy jak?

Campy to loteria. Jak Pójdą, to ingr wskoczy na tier Elfrida, ale mogą nie pójść.

I zdradzę Ci sekret - każdy tanker sprzedaje assety za picki i spadajce, żeby mieć spoko gości na rookie scalę i dotankowac na FA. Ale Ty masz AK :) I jeszcze jak podkreślasz, że Ci nie przeszkadza. No k**** - wcale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Piszę Ci, że pół wschodu tankuje, a Ty mi piszesz, że masz wyniki lepsze :) LOL :) Myślisz, że każda ekipa gra z każdą po 3x w sezonie? Czy jak?

Campy to loteria. Jak Pójdą, to ingr wskoczy na tier Elfrida, ale mogą nie pójść.

I zdradzę Ci sekret - każdy tanker sprzedaje assety za picki i spadajce, żeby mieć spoko gości na rookie scalę i dotankowac na FA. Ale Ty masz AK :) I jeszcze jak podkreślasz, że Ci nie przeszkadza. No k**** - wcale :)

a w czym mi przeszkadza? w tym ze nie poszaleje na kiepskim FA (z tego co sondowalem to nie zapowiada sie zbyt dobrze)? Jakos przezyje!

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Campy to loteria. Jak Pójdą, to ingr wskoczy na tier Elfrida, ale mogą nie pójść.

komus wciskasz Fida ze takie bzdury probujesz tu sprzedac? xD

Ingram i Tatum to juz sa gracze na poziomie Paytona

a powinni byc sporo lepsi za rok-dwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

a w czym mi przeszkadza? w tym ze nie poszaleje na kiepskim FA (z tego co sondowalem to nie zapowiada sie zbyt dobrze)? Jakos przezyje!

komus wciskasz Fida ze takie bzdury probujesz tu sprzedac? xD

Ingram i Tatum to juz sa gracze na poziomie Paytona

a powinni byc sporo lepsi za rok-dwa :)

No zobaczymy :) Ingram jest średniakiem. Przeżyjesz bez wzmocnien na FA? No, cały Ty :) PG podpiszesz sobie za MLE, a Bradley już w następnym sezonie przeskoczy Kwame, a Boucher będzie drugim Willim. Tak jest Kasztanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Pablo81 napisał(a):

No zobaczymy :) Ingram jest średniakiem. Przeżyjesz bez wzmocnien na FA? No, cały Ty :) PG podpiszesz sobie za MLE, a Bradley już w następnym sezonie przeskoczy Kwame, a Boucher będzie drugim Willim. Tak jest Kasztanie!

to mile ze sie tak o mnie martwisz nawet jak mam arguably najbardziej perspektywiczna druzyne w lidze ❤️

jestes prawdziwym przyjacielem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.