Skocz do zawartości

[2041] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, SlaKB napisał(a):

Nie no Trae jako topowy kreator to przesada,

O co chodzi z tym Trae? Gość, jeśli idzie o asysty od lat nie wypada z TOP3.

Biorąc pod uwagę jak zmieniła się liga i jak mało jest PG z passingiem, obcinanie gościa z topu uważam za błąd.

Swoją drogą żaden z Was nie zrobił ani jednej simki z tych graczy, ja zrobiłem kilkanaście i powiem jedno. Nawet Doncic nie ma podjazdu do tego jakimi potworami są Westbrook czy Harden. A mówimy o postaci na prawdę wybitnej w historii koszykówki już w tym momencie. Pogarszanie ich jest słabe.

7 minut temu, SlaKB napisał(a):

teraz tworzysz graczy w prime, trzeba mocniej ich obcinać.. w przypadku graczy którzy skończyli karierę ich średnie z kariery są inne, bo dochodzą ich sezony past prime. 

Przyjmuje się, że prime sportowca jest w wieku 26-28 lat, także każdy z Nich jest przed prime. Więc oni nie korzystają, bo podejrzewam że większość z tych graczy może być lepsza.

3 minuty temu, elwariato napisał(a):

nie no tez chyba idzie z tego jakies obiektywne wnioski wyciągnąć, szczegolnie jak ktos ma argumenty, bo takie pierdololo że ten ogolnie za mocny, ten za slaby to zawsze byly i co z tego

Tylko, że ja nie widzę żadnych argumentów, nie może ich być, skoro nikt po za mną nie robił symulacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Swoją drogą żaden z Was nie zrobił ani jednej simki z tych graczy, ja zrobiłem kilkanaście i powiem jedno. Nawet Doncic nie ma podjazdu do tego jakimi potworami są Westbrook czy Harden. A mówimy o postaci na prawdę wybitnej w historii koszykówki już w tym momencie. Pogarszanie ich jest słabe.

Harden/Westbrook/Curry to pokłosie niedopracowanego przepisu :) 

 

a i tak żaden z nich nie ma podjazdu do Shaqa!

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Tylko, że ja nie widzę żadnych argumentów, nie może ich być, skoro nikt po za mną nie robił symulacji. 

a wiesz że w wielu 'symulacjach' 'all-stara Elfirida' nie było po 5ciu sezonach w lidze? :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

O co chodzi z tym Trae? Gość, jeśli idzie o asysty od lat nie wypada z TOP3.

Biorąc pod uwagę jak zmieniła się liga i jak mało jest PG z passingiem, obcinanie gościa z topu uważam za błąd.

Swoją drogą żaden z Was nie zrobił ani jednej simki z tych graczy, ja zrobiłem kilkanaście i powiem jedno. Nawet Doncic nie ma podjazdu do tego jakimi potworami są Westbrook czy Harden. A mówimy o postaci na prawdę wybitnej w historii koszykówki już w tym momencie. Pogarszanie ich jest słabe.

Przyjmuje się, że prime sportowca jest w wieku 26-28 lat, także każdy z Nich jest przed prime. Więc oni nie korzystają, bo podejrzewam że większość z tych graczy może być lepsza.

Tylko, że ja nie widzę żadnych argumentów, nie może ich być, skoro nikt po za mną nie robił symulacji. 

oki ja sie nie znam, nie wiem, patrze na cyferki i tutaj pierwsze co zwrocilo moja uwagę to doncic skaczacy wyzej od diviczenzo, co jest absurdalne samo w sobie, no ale jak mówię to jest kwestia cyferek a nie simowania, przy czym troche z d. argument bo skile dla tego i tego grajka nie sa przeciez brane z sufitu, a to ze dalsze losy grajka to juz troche loteria to inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał(a):

oki ja sie nie znam, nie wiem, patrze na cyferki i tutaj pierwsze co zwrocilo moja uwagę to doncic skaczacy wyzej od diviczenzo, co jest absurdalne samo w sobie, no ale jak mówię to jest kwestia cyferek a nie simowania, przy czym troche z d. argument bo skile dla tego i tego grajka nie sa przeciez brane z sufitu, a to ze dalsze losy grajka to juz troche loteria to inna sprawa

Ale ty zdajesz sobie sprawę, że ja tych cyferek sam nie wymyślam? 

Ja rozumiem Twój punkt widzenia, ale simka to tylko algorytm tworzony na podstawie danych. I ona tak "widzi" Doncica. 

Sam też często przecieram oczy ze zdumienia z tego co wychodzi. 

Swoje stanowisko przedstawiłem, trzy drafty zrobiłem w oparciu o jeden stały system. Jeśli Julek widzi to inaczej to zostawiam już decyzję jemu i czekam na poprawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Julek szkoda, że nie odniosłeś się do najważniejszego.

Zasady tworzenia draftu powinny być stałym schematem opartym o generator simki :)

Rób jak uważasz, czekamy na poprawiony draft.

Marcus,

Dobra robota! 👍

jednak jak możesz popraw Highsmithowi PostD DriveD i PerimeterD, czy Strength - bo to jest zwierz defensywny ze słabym rzutem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

A Brandon Ingram jakiego jest zdania? :P

Jest wdzieczny zarzadowi Orlando Magic ze w pierwszych latach kariery moze trenowac z arguably najwybitniejszym SFem w historii ligi.

Z optymizmem patrzy tez w przyszlosc widzac jak dobra robote robi zarzad.

W wywiadach podkresla ze chce tu zostac do konca kariery i razem z Jaysonem wspoltworzyc najwieksza dynastie od czasow 76ers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał(a):

czemu?

w calej karierze ani razu nie gral w tankujacej ekipie

fakty nie opinie

orlando Magic była tankującą ekipą 

8 minut temu, julekstep napisał(a):

Jest wdzieczny zarzadowi Orlando Magic ze w pierwszych latach kariery moze trenowac z arguably najwybitniejszym SFem w historii ligi.

Z optymizmem patrzy tez w przyszlosc widzac jak dobra robote robi zarzad.

W wywiadach podkresla ze chce tu zostac do konca kariery i razem z Jaysonem wspoltworzyc najwieksza dynastie od czasow 76ers!

Ingram zawsze wyglądał na przejaranego

1627742.png

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.