Skocz do zawartości

Wrocław 2023 ZLOT FORUM - koniec sierpnia


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z ukazaniem się info ze na koniec sierpnia we Wrocławiu pojawi się pare głośnych nazwisk z nba nic nie stoi na przeszkodzie aby połączyć event nba z naszym złotem 

 

wszystkich zapraszam serdecznie 

Pod koniec sierpnia Wrocław odwiedzą nie tylko Jeremy Sochan i Gregg Popovich, ale też pojawią się legendy NBA 🤩 Zapowiada się niesamowicie atrakcyjne lato dla kibiców koszykówki, San Antonio Spurs niby z Teksasu, ale takie też trochę już "nasze" :D #plkpl #nbapl #koszkadra

Postaram się ogarnąć Baze noclegowa i jak będą chętni sale do kosza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

świetna lokalizacja nam się trafiła, miasto piękne, no i przede wszystkim tam jeszcze nas nie było, będzie to też okazja aby ściągnąć do Wro całą liczną Śląską kolonie

Byłem we Wrocławiu 2x parę miesięcy temu, nigdy nie miałem okazji pozwiedzać wcześniej bo byłem tylko przejazdem. Przezajebiste miasto.

Możliwe, że in. Fajnie by było w kosza pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem miejscowy więc jeśli mi nic nie wypadnie to na pewno będę. :D 

Pomysł z gierką w kosza kozak! Jak najbardziej jestem za!

Swoją drogą ciekawe co to za legendy NBA. Pewnie ktoś ze Spurs. Może Parker? Ginobli? Byłoby więcej niż genialnie! Ten pierwszy nawet nie miałby tak daleko :P 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

@ignazzA wiadomo już kiedy dokładnie  ten Sochan przyjeżdża ? Jestem w Polsce 9-23 sierpnia, do Wrocławia mam godzinę także chętnie się pojawię, tylko 19-20 sierpnia mam wesele przyjaciela, więc pewnie z terminem nie trafię tak czy siak. 

Jeszcze nie

https://www.mvpmagazyn.pl/artykul/przedstawiciele-ligi-wizytowali-kilka-obiektow-nba-zawita-do-polski-w-sieprniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2023 o 17:13, LeweBiodroSmoka napisał(a):

- wiesz, że Sochan zagra w reprze tego lata? 

A skąd takie info?  Bo  przecież on sam podaje info ,że skupia się na przygotowaniach i nie będzie go na meczach  kadry w Gliwicach. I chyba w ogóle w tym roku nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.