Skocz do zawartości

Random shit 23/24


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Życie_to_mem napisał(a):

Ok, to zapytam inaczej - po co Shaqowi zabawa w sprzedaż i promocję taniego obuwia? To trochę tak jakby Zidane został twarzą parówek. 

ale jakie to tanie buty? tanie buty to masz w Walmarcie za $15-$20 i pewnie w PL jakies marketowe nonejmy <100PLN.

on sprzedaje je w "prawie" premium (na okolo 70%-80% takich premium) buty do koszykowki "dostepne cenowo" ale nie nadaja sie do kosza hahaha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Koelner napisał(a):

i zobaczymy czy Shaq po prostu tylko Stanowskiego nie miał w dupie ;]

mój kolega był na tym evencie i bardzo pozytywnie ocenia shaqa, podobno szczególnie miał zajebistą interakcję z dziećmi i nie musiał im mówić o dostępnej cenie 

buahahahahaha to k**** wielki CANAL+ pojechal, skrocik 7minutowy* pociety dla plebiaczkow : )

 

 

 

*w srodku 2h "programu", stnaowski to wygral zycie ze dostal na zywo 20minut od wielkiego arystotelesa

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

7 minut canal plus > 25 minut stana

No Ty “nasz wywiad” a to jakis przyciety zlepek boiler plate pytan hohoho

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

7 minut?

to jest jakoś podzielone w tej transmisji, bo ja slyszałem góra 3 w tym połowę o butach?

O tych DOSTEPNYCH CENOWO butach do koszykowki ktore forumiarze uwazaja ze sie nie nadaja do gry w kosza?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, memento1984 napisał(a):

O tych DOSTEPNYCH CENOWO butach do koszykowki ktore forumiarze uwazaja ze sie nie nadaja do gry w kosza?

o tych samych, a po powrocie do studia tupek mówi 

- nie tak miało, to wyglądać, ale przynajmniej udało się zadać pytania o NBA 

Gruby nas dyma na atencje, ale przynajmniej buty tanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

o tych samych, a po powrocie do studia tupek mówi 

- nie tak miało, to wyglądać, ale przynajmniej udało się zadać pytania o NBA 

Gruby nas dyma na atencje, ale przynajmniej buty tanie

az sprawdzilem, 2min30sec caly material z Szakiem.

jedna rzecz mnie trafila:

"costam costam niektorzy ZADAJA $60-$70 za pare butow!!!!".

i pyk buty do koszykowki w ktorych nie da sie grac w kosza za ktore ZADAJA 269PLN :))))

 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, memento1984 napisał(a):

i pyk buty do koszykowki w ktorych nie da sie grac w kosza za 269PLN :))))

ale tak będąc precyzyjnym, on gdzieś powiedział, że to buty do kosza?

2 minuty temu, memento1984 napisał(a):

az sprawdzilem, 2min30sec caly material z Szakiem

@Koelner mówił, że 7 minut, ciekawa sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wyparlo napisał(a):

a) Widzę, że uparcie go bronisz. Dla mnie to patologia, że wysyła dziennikarza do zrobienia wywiadu z piłkarzem w tygodniu (chociaż raczej szans na ten wywiad nie ma), który tego wywiadu na miejscu odmawia, bo od dawna ma wywalone na Weszło/Stanowskiego i potem w weekend Stanowski ogląda specjalnie jego mecz i ciśnie po nim, a potem przez kilka lat ciągle go ciupie. Byłby wywiad to już piłkarz byłby fajny.

b) 

A tutaj Stanowski akurat przechodził przypadkiem i wpadł do studia. Do 10 kolejnych quizów ETOTO również. Strona Weszło - https://weszlo.com/2019/03/02/etoto-dolacza-weszlackiej-rodziny/

@Kubbas - tym, że takiemu Borkowi płacisz 50 000 złotych miesięcznie, a osoby ważniejsze dla firmy, czyli odpowiadające za wystawienie kursów za 4500-5500 złotych miesięcznie. A tych ambasadorów nabrali masę i bulili na nich 150-200k miesięcznie, gdzie samego produktu/zakładów bukmacherskich na tych wideo praktycznie w ogóle nie promowali. I ja tylko chciałem pokazać tym przykładem, że fajne anegdoty, gadania na nic się zdały. A taki Shaq metodą kamienia łupanego zrobił to o wiele lepiej i dla mnie jednym wywiadem zrobił lepszą reklamę, niż Borek przez 6 lat ETOTO.

I jeszcze pisał do mnie kolega, który odpowiadał dziś za ochronę Shaqa, że ocenia go pozytywnie i O'Neal zachowywał się wg normalnie. Zbił na początku piątkę z nim i Shaq przywitał się. Wczoraj też wyglądało to dobrze z tymi dzieciakami na Legii, więc wynika, że tylko ten wywiad Stanowskiego wielu się nie spodoba, ale tak Shaq zrobił swoje i nie jest jakimś gburem na jakiego został wykreowany przez ekscelencję. 

nadal w zaden sposob nie udowodniles ze to byla - zla reklama i ze to przez nich ten interes upadl

co najwyzej im zle zaplacili, ale nie wierze ze im biznes upadl przez przeplacenie paru influencerow do rozreklamowania firmy gdzie pewnie dysponowali x razy takim kapitalem jak im placili

nie przesadzajmy

to jest bardzo zly przyklad i podporka do twojego punktu widzenia w tej dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.