Skocz do zawartości

Random shit 23/24


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lorak napisał(a):

^ pierwszy raz włączyłem coś z kanału zero, ale już wystarczy. 

no niestety tak jak juz pisalem, dlatego typka nie lubie, najwiekszy farmazon w lidze

Stanowski fajne glebokie pytania zadaje ale co z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał(a):

SHAQ ❤️

piekny to byl wywiad nie zapomne go nigdy

co ci sie najbardziej podobalo?

Cytat


Deckard Cain
Straszny wywiad

Marcin Pawlowski
wywiad roku

Fix'n'Fit
jak się już zesraliscie to nie zapomnijcie się podetrzeć

Broniewski
malo o butach bylo. gdzie je dostac?

w S
wielki chłop ale pusty ten bęben

 

Cytat

szkoda ze o CCC nie wspomniał

 

co ten w koszuli teraz dojebal ze jak byl maly to sie skapnal ze rzut z polowy nie liczy sie do statystyk jako rzut za 3?xddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, memento1984 napisał(a):

ale to byla c***nia, jeeesuu, "wszystko jest fajnie a ludzie z CCC sa zajebisci", "moje nowe biznesy i super ze ludzie kupia moje buty w CCC" i tak w pizdu wkolo hahaahahah Z

geniusz. sam wszedłem pierwszy raz w życiu na stronę  CCC i faktycznie tanie buty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał(a):

geniusz. sam wszedłem pierwszy raz w życiu na stronę  CCC i faktycznie tanie buty 

niby tak, z drugiej strony bylem ostatnio w okolicy Aldi to sobie zajrzalem do discount dept store w okolicy, trey youngi 3 za $29.99 + 6% VAT. Ogolnie teraz jak oni tych butow wydaja pierdyliard tj kilka modeli na sezon (to poza Lebronami, bo tych jeszcze nigdy nie widzialem) to "stare" modele mozna kupic za $30-$40.

Wiec te k**** Shaq'i z CCC za 269PLN (~$70) to w c*** hahahaha to byla marka ktora mial Walmart nie tak dawno i byly wtedy po $15-$20.

Wielki dobrodzieju Shaq'u, dziekujemy ze przyjechal Pan na prowincje sprzedac swoje tanie buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nom, słabizna ten cały program, 85k viewsów to też c*** nie wynik jak na taką pompę,tak jak słusznie pisał @BMF Janusz jest jaki jest, ale jest lubiany przez randomów, a z tego co MG pisze na tt, nie dostał żadnej propozycji nawet

juz 127 tys 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.