Skocz do zawartości

Random shit 23/24


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, rw30 napisał(a):

bo ani jeden ani drugi (Kenyon & Kidd) nie mieli rzutu (Kidd to w ogóle, tak na dzisiejsze standardy, to miał długo bardzo niewiele w ataku, Martin niewiele więcej), więc można sobie było dropować all the way i chooi z takiego pnr?  nie wiem, strzelam, nie interesowałem się wtedy takimi niuansami

ja to wiem, ale still mozna bylo wykreowac latwiejszy rzut, mismatch, jakiegokolwiek switcha, swing dla kogos innego cokolwiek

nawet bez rzutu ktoregokolwiek z nich, albo nawet wyciagnac troche Duncana z painta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę wchodzić w takie szczegóły bo mało tamtych meczy widziałem ani nie pamiętam, ale tak na chłopski rozum to jak tam jest dwóch ludzi bez rzutu to wysoki dropuje, niski pod zasłono i niech se Kenyon stawia te zasłony gdzie chce, po chooi to komu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rw30 napisał(a):

nie chcę wchodzić w takie szczegóły bo mało tamtych meczy widziałem ani nie pamiętam, ale tak na chłopski rozum to jak tam jest dwóch ludzi bez rzutu to wysoki dropuje, niski pod zasłono i niech se Kenyon stawia te zasłony gdzie chce, po chooi to komu

no wiadomo

ale kreujesz z tego jakikolwiek ruch, lepsze sto razy niz to co robili

48 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

tak

kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Kwiatkowski czy Górny chociażby, ja nie rozumiem dlaczego ludzie w pl uważają, że o koszu można rozmawiać tylko na bazie tego co powiedzą w US, dziwne, że przy okazji okupują te forum skoro wszystko jest gdzie indziej w pigułce.

nie wiem ktory to ten bartosiak

ale wlaczylem na chwile typ w zielono bialej koszuli akurat zdazyl powiedziec ze Nuggets robia drill na shooting i 45 minut nikt nie pudluje

takze no ten tego


ja tam nie uwazam ze kazdy w Polsce jest c***owy, po prostu uwazam ze jak znam jezyk to biore ze zrodla informacje, proste

tak jak nigdy nie ogladalem PLK bo po co skoro NBA jest x poziomow wyzej i moge ogladac cos lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----- edit

a to wlasnie ten Bartosiak to powiedzial

patrzac po miniaturce

Teraz, Reikai napisał(a):

Nom, ale mowil o Perkinsie w kontekscie Shaqa. Ale to przypierdolka na sile, bo ogolnie mocno na plus, ten w koszuli kraciastej najgorszy.

no to wlasnie ten Bartosiak co LBS powiedzial ze spoko xd

chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marceli73 napisał(a):

A co tam Bartosiak robi w składzie wspominającym  O'Neala? zaraz się dowiemy.

No i proszę Bartosiak może z sensem a nie tylko pi****lenie razem z Panem Bredziszem jak nam Rosja zaraz wjedzie do Polski.

Bartosiak podobno widzial Perkinsa w latach 80'tych gdzies na "jakis miszczostwach swiata czy olimpiadzie"! 

k**** !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał(a):

----- edit

a to wlasnie ten Bartosiak to powiedzial

patrzac po miniaturce

no to wlasnie ten Bartosiak co LBS powiedzial ze spoko xd

chyba?

No on jest i tak najlepszy, bo chociaz umie sie wyslowic, a zaprosili go z czapy jako geopolityka fana Shaqa. Ten w kraciastej koszuli jest niby jakims ekspertem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.