Skocz do zawartości

Random shit 23/24


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.08.2024 o 18:38, LeweBiodroSmoka napisał(a):

już to robię, niestety ten patent nie działa z telefonu… przynajmniej u mnie 😕

Dokładnie tak jak @P_M napisał. Najpierw sobie przeklejasz link gdzieś do notatnika czy nawet w pasek adresu. Zamieniasz x.com na twitter.com, kopiujesz, wklejasz na forum i voilla oznaczanie działa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lorak napisał(a):

za 50 lat będzie mówione, że to ten moment, który zniszczył koszykówkę.

A myślisz ze Filipiny wyznaczą trend dla całego świata ? Bo mi się wydaje, że nie bardzo.
Jak pykałem na streecie na Filipinach to mi się rzuciło w oczy właśnie że oni grają bez kontaktu fizycznego, wszystko uznają za faul, zero hustle i przepychania się, bez effortu w obronie  tylko takie właśnie wesołe odpalanie jumperkow bez składu i ładu przez wszystkich i widać ze tam wszyscy się wzorują na Currym, wiec nie dziwi mnie jakoś, że akurat tam wpadli na cos takiego. Nie sadze jednak żeby ktoś poszedł w ślady pilipipinos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

A myślisz ze Filipiny wyznaczą trend dla całego świata ? Bo mi się wydaje, że nie bardzo.

zależy jak się to sprawdzi, bo chyba to pierwsza liga, która 4p wprowadziła na stałe (NBA coś tam testowało, ale tylko w turnieju G leauge?). defensywy będą cały czas coraz lepsze, więc zmiany przepisów nadejdą, a mało co może tak otworzyć grę, jak wprowadzenie takiego rzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

generalnie rzuty daleko od linii za 3 są mega nieefektywne, niezależnie czy robi to Curry czy inny Lillard

W poprzednim sezonie średnio zdobywano 1,15 punktu na posiadanie. Trzeba by więc trafiać ze skutecznością 28,75% procenta za 4 żeby uzyskać taką wydajność. Curry, Lillard i Trae Young przewyższają ten współczynnik. A przynajmniej przewyższali rok temu bo nie znalazłem nowszych statsów.

 

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.