Skocz do zawartości

Random shit 23/24


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, vero1897 napisał(a):

 Teraz jasne dlaczego go zwolnili przedwcześnie i nie dali mu dokończyć roboty.

Kiedys czytałem ze właściciele GM „zmusili” go do wyboru Jahlil Okafora, a Sam chciał brać Porzingisa. To mógłby być mocny duet podkoszowców, ale pewnie nigdy do końca PO by nie wytrzymali obaj zdrowi tak czy siak 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej opłacani trenerzy w NBA to:

  1. Gregg Popovich, San Antonio Spurs: $16 million. ...
  2. Monty Williams, Detroit Pistons: $13.05 million. ...
  3. Steve Kerr, Golden State Warriors: $9.5 million. ...
  4. Erik Spoelstra, Miami Heat: $8.5 million. ...
  5. Rick Carlisle, Indiana Pacers: $7.25 million.
 
Jak widac pierwsza dwojka mocno odstaje od reszty, gdzie pierwszy trener dostaje dwa razy wiecej niz juz piaty.
Natomiast ow dwojka odstaje tez od reszty w inny sposob.
Otoz najlepiej oplacany coach ma najgorszy (i to ze sporym zapasem)
Point Differential - the numerical gap between points scored and points allowed.
Natomiast drugi najlepiej oplacany coach ma najgorszy bilans w lidze.
 
taka sytuacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, mac napisał(a):

Najlepiej opłacani trenerzy w NBA to:

  1. Gregg Popovich, San Antonio Spurs: $16 million. ...
  2. Monty Williams, Detroit Pistons: $13.05 million. ...
  3. Steve Kerr, Golden State Warriors: $9.5 million. ...
  4. Erik Spoelstra, Miami Heat: $8.5 million. ...
  5. Rick Carlisle, Indiana Pacers: $7.25 million.
 
Jak widac pierwsza dwojka mocno odstaje od reszty, gdzie pierwszy trener dostaje dwa razy wiecej niz juz piaty.
Natomiast ow dwojka odstaje tez od reszty w inny sposob.
Otoz najlepiej oplacany coach ma najgorszy (i to ze sporym zapasem)
Point Differential - the numerical gap between points scored and points allowed.
Natomiast drugi najlepiej oplacany coach ma najgorszy bilans w lidze.
 
taka sytuacja.

Warto też wziąć pod uwagę, kiedy były podpisywane te kontrakty. Otóż, Pop, Monty (oraz Carlisle, ale widać nie miał wygórowanych oczekiwań względem kolegów po fachu) tego lata. Rynek i zarobki rosną jak widać, a to są mocne nazwiska jednak. A Kerr czy Spoelstra pewnie spokojnie więcej, by mieli przy nowych umowach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to DRaymond zawieszony na 5 meczów

Co za końcówka Bulls-Magic. Najpierw sie Banchero obudził , który był słabiutki większość meczu. Potem straty Orlando i Zach trafił dwie trójki delikatnie mówiąc z niczego i był remis ( a cały mecz LaVine był słabiutki). Po czym w ostatniej akcji Paolo  mając na plecach bodajże Caruso trafił rzut na zwycięstwo...

Przy okazji się zdziwiłem ,że Bitadze żyje i nawet świetnie gra a Drummond wciąz jest w tej lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 11 meczach sezonu Banchero trafia 40% trójek przy ponad 3 próbach na mecz. Godne odnotowania biorąc pod uwagę fakt, że po pierwszych 4 meczach miał 22% i wieszczono mu tutaj prawie że koniec kariery. Wiadomo, że tego nie utrzyma, ale można zakładać, że w przyszłości rzut nie będzie problemem, czego tak się obawiano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, spabloo napisał(a):

Banchero trafia 40% trójek przy ponad 3 próbach na mecz. Godne odnotowania biorąc pod uwagę fakt, że po pierwszych 4 meczach miał 22% i wieszczono mu tutaj prawie że koniec kariery.

Oj tam jeden Lorak od zawsze jest jego głónym krytykiem. Ale fakt, że Paolo jest mocno nierówny nawet dziś bo on przez 3 kwarty był 1/9 a w 4 kwarcie zwłaszcza w ostatnich dwóch  minutach utrzymał zwycięstwo dla Magic

A jaką masz opinię na temat Blacka? Ja wiem ,że to dopiero 8 meczów i ja osobiście widziałem go w dwóch ale nie mam wrażenia by dało się z niego zrobić kreaotra i rozgrywającego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał(a):

Oj tam jeden Lorak od zawsze jest jego głónym krytykiem. Ale fakt, że Paolo jest mocno nierówny nawet dziś bo on przez 3 kwarty był 1/9 a w 4 kwarcie zwłaszcza w ostatnich dwóch  minutach utrzymał zwycięstwo dla Magic

A jaką masz opinię na temat Blacka? Ja wiem ,że to dopiero 8 meczów i ja osobiście widziałem go w dwóch ale nie mam wrażenia by dało się z niego zrobić kreaotra i rozgrywającego. 

Na razie nie pokazuje potencjału jako kreator, ale też nie jest ustawiany w takiej roli. Możemy ewentualnie wrócić do tego co było w college'u, tylko że nie ma co zaklinać rzeczywistości, bo tam też nie było jakoś wybitnie. Raczej przebłyski. Ale z przebłysków można coś sensownego stworzyć, co przerabialiśmy już w historii wielokrotnie. Najważniejsze w jego przypadku jest to, że ma super boiskowe IQ. Świetnie broni, jest skuteczny, nawet coś za 3 trafia. Wśród fanów dość szybko zapomniano, że jest jeszcze ktoś taki jak Fultz.

 

42 minuty temu, lorak napisał(a):

40% za 3 wyglądała ładnie, ale to wynik przy niewielkiej liczbie prób. overall on ciągle ma zarówno TS jak i eFG poniżej średniej ligowej + robi mnóstwo strat, więc nadal #niemojroty

Młodych oceniasz tylko po statystykach? Jak w wieku 20 lat (21 skończone ze 2 dni temu) nie kręci statsów LeBrona, to jest śmieciem? Lepiej dopasowane otoczenie i będzie miał wyższy TS i mniej strat. Tylko to nie ma na tą chwilę większego znaczenia, bo to etap developmentu a nie contendowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spabloo napisał(a):

Jak w wieku 20 lat (21 skończone ze 2 dni temu) nie kręci statsów LeBrona, to jest śmieciem?

on nie napisal, ze jest smieciem tylko ze nie jest jego roty.

Czyli ze np woli Murraya z Sacto od niego czy Jalena Williamsa z OKC.

Nie wiem czy Chet sie liczy, ale jak tak to mysle ze wielu go ma przed Banchero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał(a):

on nie napisal, ze jest smieciem tylko ze nie jest jego roty.

Czyli ze np woli Murraya z Sacto od niego czy Jalena Williamsa z OKC.

Nie wiem czy Chet sie liczy, ale jak tak to mysle ze wielu go ma przed Banchero.

Nie pamiętam dokładnie co i kto napisał. Ale zdaje się że lorak też był jednym z prześmiewców słabego wejścia w sezon Banchero. Jak masz ochotę być jego adwokatem, to przeczesz sobie ten temat :). A to czy nazwał go bustem, słabym czy fatalnym jest w zasadzie synonimem śmiecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spabloo napisał(a):

A to czy nazwał go bustem, słabym czy fatalnym jest w zasadzie synonimem śmiecia

już bez przesady. gdyby np. nr 1 draftu miał karierę Steva Kerra, to byłby bustem, ale w żadnym razie śmieciem.

krytykuję Banchero głównie za to, że niezasłużenie dostał ROTY (IMO był na poziomie 2nd rookie team tamtego rocznika), plus teraz nie bardzo zrobił jakieś postępy, szczególnie jako scorer, a to miała być jego najmocniejsza strona. za to bardzo fajnie wygląda jako playmaker.

PS

wiadomo, że mała próbka, ale skoro chwalimy za 3P%, to pochylmy się też nad zdecydowanie najgorszym w magic on/off na poziomie -18 ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, lorak napisał(a):

krytykuję Banchero głównie za to, że niezasłużenie dostał ROTY

Tak tak, przerabialiśmy to. Dostał 98 głosów na 1 miejscu na 100. Wszystkie niezasłużenie. @ely3 - co tam Larsen pisał po ostatnim popisie w SLC i zwycięskim rzucie trafionym w dodatku lewą ręką? Ukontentowany był 😀?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, spabloo napisał(a):

Tak tak, przerabialiśmy to. Dostał 98 głosów na 1 miejscu na 100. Wszystkie niezasłużenie. @ely3 - co tam Larsen pisał po ostatnim popisie w SLC i zwycięskim rzucie trafionym w dodatku lewą ręką? Ukontentowany był 😀?

On się zajmuje Jazz więc jako tako martwi się mentalem Kesslera bo jak na razie to go coś przytłacza ale nie do końca wiadomo co. 

No i jeśli pamiętasz to ja akurat rok temu pisałem ,że nie można porównywać zaawansowanych statystyk dla zadaniowca i lidera bo to może być mega mylące

Ty to zamiast się czepiać byś lepiej temat o Magic załozył. Na Isaacu to ja już kreskę położył a tu się okazal ,że jednak wygrzebał się z tej trumny w której go położyłem. Choć tak po prawdzie to jest co najwyżej zadaniowcem od obrony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.