Skocz do zawartości

nhlw.pl


Szabla

Rekomendowane odpowiedzi

Tak... reklama, ale nie mam w tym żadnego interesu poza chęcią podzielenia się fajnym portalem.

Powiem Wam, że długo broniłem się przed wykupieniem subskrypcji na tym portalu, ale nie żałuję. 19 pln miesięcznie, to jak kupienie grubego miesięcznika za 19 pln. Lub paczka fajek. Codziennie artykuły i zajebiscie ciekawe historyczne... historie. Pisane dość  luźnym, czasami potocznym językiem, jednak nie na tyle luźnym by uznać to za dziecinadę.

A najlepsze są tłumaczenia od czasu do czasu z jakiś mediów piszących o NHL.

Pisze tam kilka znanych twarzy jak Ruszel czy Kowal.

Jak takie polecenie (zaznaczam, polecenie, nic z tego nie mam) jest zabronione, to przepraszam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Pewnie i tak mało kto stąd interesuje się tym portalem,ale tak na moje oko to źle się tam zaczyna dziać.

Po pierwsze spada jakość publikowanej treści (szczególnie widoczne w ostatnim Skarbie Fana),po drugie kolejny raz upadł projekt związany z wydaniem publikacji o NHL.O ile jestem w stanie zrozumieć taką sytuację,to absolutnie nie akceptuję olewania ludzi,którzy zapłacili za kwartalnik,a od miesiąca nie mają żadnej informacji co dalej.Nawet biorąc pod uwagę problemy rodzinne Ruszela,to takie podejście jest nie do przyjęcia.Wystarczyłaby jasna informacja - nie wydamy kwartalnika,zrobimy podsumowanie sezonu i tyle.Nie spodziewałem się,aż takiego pokpienia sprawy.Zapewne z czasem wszystko zostanie wyprostowane,ale nie tak to powinno wyglądać.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Rozumiem, że nie wyszło, przekombinowali, zbyt optymistycznie podeszli do tematu, ale tak jak piszesz. Jakieś info; może jak rozliczyć się z tymi, co zapłacili itp. A tu... blokada komentarzy w tej kwestii. 

Choć nie powiem. U mnie mają mimo wszystko spory kredyt zaufania. Może na wyrost, nie wiem, zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.