Skocz do zawartości

Hornets 2023/2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podobało to, że jako jedyny w Hornets na boisku myslal, robił te extra passy itd. Bo Bouknighty i Smith Jry były okropne, królowie napierdalania midrange ISO przez łapy.

No i ta obrona Millera jest bardzo obiecująca, może być na prawdę elitarny pod tym względem co pokazywał już w collegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zniose w jednej druzynie Bouknighta i Smitha Jr. Ujemne basketball IQ. Jesli dodamy do tego Roziera i jakis cien szansy ze Lamelo bedzie oddawal takie same rzuty jak w zeszlym sezonie, to bedziemy mieli zespol z najgorszym shot selection w historii NBA.

Hornets pewnie odpuszcza sobie niedlugo tego Bouknighta, bo jest niesamowicie fatalny jak na trzeci sezon w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Nie zniose w jednej druzynie Bouknighta i Smitha Jr. Ujemne basketball IQ. Jesli dodamy do tego Roziera i jakis cien szansy ze Lamelo bedzie oddawal takie same rzuty jak w zeszlym sezonie, to bedziemy mieli zespol z najgorszym shot selection w historii NBA.

Hornets pewnie odpuszcza sobie niedlugo tego Bouknighta, bo jest niesamowicie fatalny jak na trzeci sezon w lidze.

Smith już na Brooklynie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NSJ chyba zapewnil dzis Bouknightowi bilet do Chin. Oby omijaly go kontuzje, bo on jeszcze rok temu byl w top10 tego draftu w mockach. Do tego wydaje sie bronic, wiec pomoze przykryc troche Lamelo w tej kwestii.

A co do Millera - jesli bedzie konczyl z taka agresja pod koszem jak dzis, to jego problemy z procentami spod obreczy znikaja. Swietny mecz tej dwojki.
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Frank Nikitina wzmacnia potezne Szerszenie. Szkoda mi tego DSJ strasznie, niesamowity byl w obronie w zeszlym sezonie. Troche gorzej jak trzeba bylo trafic pilka do kosza. Swoja droga, on wchodzac do draftu mial byc nowym Lillardem, wydawalo sie ze nie brakuje mu niczego, a tu taki wafel sie z niego zrobil, ktory rok temu prawie gral w hokeja zamiast kosza przed kontratem Hornets. Eh, te przed draftowe hypeowanie gracza.

Dalej nie wiadomo co z PJ, dalej nie wiadomo czy Bouknight spakowany juz do Chin. Nie pozostalo nic innego, jak powzdychac nad poteznym Markiem i jaranie sie core Lamelo-NSJ- Miller- Bridges - Mark.  W nadchodzacym sezonie play in minimum, jesli bedzie zdrowie - mark my words.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

Frank Nikitina wzmacnia potezne Szerszenie. Szkoda mi tego DSJ strasznie, niesamowity byl w obronie w zeszlym sezonie. Troche gorzej jak trzeba bylo trafic pilka do kosza. Swoja droga, on wchodzac do draftu mial byc nowym Lillardem, wydawalo sie ze nie brakuje mu niczego, a tu taki wafel sie z niego zrobil, ktory rok temu prawie gral w hokeja zamiast kosza przed kontratem Hornets. Eh, te przed draftowe hypeowanie gracza.

Dalej nie wiadomo co z PJ, dalej nie wiadomo czy Bouknight spakowany juz do Chin. Nie pozostalo nic innego, jak powzdychac nad poteznym Markiem i jaranie sie core Lamelo-NSJ- Miller- Bridges - Mark.  W nadchodzacym sezonie play in minimum, jesli bedzie zdrowie - mark my words.
 

 

A kiedy lamelo był zdrowy? 

Bez niego horneta są tak samo miałcy jak Bulls bez starszego brata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

A kiedy lamelo był zdrowy? 

Bez niego horneta są tak samo miałcy jak Bulls bez starszego brata 

I tak i nie. Rok temu po ASB Hornets byli dosc legitni, mimo ze Lamelo zagral 4 mecze i teoretycznie tankowali. Zrobili 0.500, mieli zajebista obrone grajac typami typu Mykhaliuk, DSJ itd. Probka z 23 mecze, mieli TOP5 obrone w tym czasie, dlugi czas TOP3. Nie mieli biznesu zeby wygrywac, ale mieli swietna obrone i tym wygrali mecze mimo braku talentu, wyeliminowali z PO np Mavs, ktorzy przegrali z nimi dwa mecze pod rzad w waznym momencie.

Ale oczywiscie tak, bez Lamelo nie ma tej druzyny bo nie ma zadnego backupu. Lamelo byl glownie kontuzjowany rok temu, tak to nie bylo az takich dramatow z nim. Ale zdecydowanie obaj bracia Ball maja red flagi, ciekawe czy nie przez buty starego. Jednakze rok temu zagral 75 meczow, a te kontuzje w zeszlym sezonie to glownie skrecona kostka, by po powrocie skrecic kostke, by po powrocie skrecic kostke. Na maxa pechowe te kontuzje.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

I tak i nie. Rok temu po ASB Hornets byli dosc legitni, mimo ze Lamelo zagral 4 mecze i teoretycznie tankowali. Zrobili 0.500, mieli zajebista obrone grajac typami typu Mykhaliuk, DSJ itd. Probka z 23 mecze, mieli TOP5 obrone w tym czasie, dlugi czas TOP3. Nie mieli biznesu zeby wygrywac, ale mieli swietna obrone i tym wygrali mecze mimo braku talentu, wyeliminowali z PO np Mavs, ktorzy przegrali z nimi dwa mecze pod rzad w waznym momencie.

Ale oczywiscie tak, bez Lamelo nie ma tej druzyny bo nie ma zadnego backupu. Lamelo byl glownie kontuzjowany rok temu, tak to nie bylo az takich dramatow z nim. Ale zdecydowanie obaj bracia Ball maja red flagi, ciekawe czy nie przez buty starego. Jednakze rok temu zagral 75 meczow, a te kontuzje w zeszlym sezonie to glownie skrecona kostka, by po powrocie skrecic kostke, by po powrocie skrecic kostke. Na maxa pechowe te kontuzje.

Bulls też zrobili z bewerlym dobry bilans a potem Miami ich zweryfikowało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 minutę temu, Reikai napisał(a):

PJ przedluzyl, 48/3.

80/4 my ass, troche sie przejechal wraz z agentem. Swietny kontrakt dla Hornets, jesli utrzyma poziom z zeszlego sezonu.

Może nie oglądałem Hornets tyle co ty, ale czy PJ Washington, który miał zajebiste wejście do ligi, potem przez kolejne trzy lata nic nie poprawił?

Mnie on zupełnie nie przekonuje, dlatego zaskoczył mnie twój komentarz o utrzymaniu poziomu z zeszłego sezonu w formie spłacenia tej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Może nie oglądałem Hornets tyle co ty, ale czy PJ Washington, który miał zajebiste wejście do ligi, potem przez kolejne trzy lata nic nie poprawił?

Mnie on zupełnie nie przekonuje, dlatego zaskoczył mnie twój komentarz o utrzymaniu poziomu z zeszłego sezonu w formie spłacenia tej umowy.

Ciezko mi sie odniesc, bo ja go pierwszy raz widzialem tak mocniej rok temu dopiero, mial fajny okres od ASB, ogolnie Hornets wtedy byli bardzo legit mimo braku Balla, niby tankowali, a szrotem zrobili 0.500. 24 latek, stretch 4 ktora robi 15 ppg( a od lutego na pewno wiecej, koncowke sezonu mial na prawde mocna, w marcu 17.5 ppg). Fani Hornets na forach zachwyceni kontraktem, bo straszono 80/4. Inna sprawa, ze Bridges wraca do s5 i sam nie wiem co z jego rola bedzie.
 

 

Hornets wtedy niejednej ekipie walczacej o PO zrobili kuku. Mavs 2x, OKC na filmiku powyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak przegrywam to zycie ogladajac preseason Hornets z rezerwami Thunder I zastanawiam sie czy jest możliwe posiadanie gorszego backup PG niz duet Nikitina Summner. Tragedia jeden I drugi od poczatku sparingow, kompletnie nie wygladaja jak zawodnicy NBA. Strasznie szkoda mi tego DSJ, ze odszedl do Nets. Backup PG potrzebny na juz.

Jak dodamy do tego czolowke moich hejt to watch graczy JT Thor, to ze dalej w tej druzynie jest Rozier, Lamelo dalej musi jebnac sobie 4x w meczu z 10 metrow przez recently w 7 sekundzie akcji totalnie bez powodu, to stwierdzam ze czeka mnie swietny do ogladania zespol.

Z pozytywow, Lamelo gdy nie bawi sie w Currego za mocno(takze w D! jest effort wyjatkowo), genialny dzis PJ Washington(31 pkt w 24 min), Mark dalej kryje pol boiska, NSJ i Miller powinni byc bardzo fajni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clifford to jest kwintesencja patologii  trenerki na kazdym szczeblu w kazdym sporcie. "Mlody jest, niech patrzy i sie uczy"

Przez caly preseason nie dal trojce draftu pilki w dlonie, nie ustawil ani jednej zagrywki. Nic. Wrzucil go do rogu/na 45 stopni I tam ma robic spacing. Serio, rok po roku to samo z nim jest, rzygac sie chce.

Pomyslec ze rok temu Kenny mial byc HC 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No I dzialo sie, 52 faule w 48 min. Jezusie...

Pistons bronili bardzo dobrze, ale jednocześnie grali tak mocno fizycznie ze sedziowie w pewnym momencie tak sie pogubili, ze sami nie wiedzieli jak chca sedziowac ten mecz. Raz mozna bylo napierdalac po lapach, a raz taka apteka ze glowa mala. 

 

W rezultacie dwoch centrow Hornets mialo na poczatku 3 kwarty 4 faule, Cade tez wygwizdany. O ile obie druzyny sie stawily, fajna mloda rywalizacja tak sędziowie karny kutas za gwizdki w obie strony. Zabili ten mecz.

1:1, spodziewalem sie takiego wyniku, choc myslalem ze bedzie L z Hawks I W z Pistons.

PS. Milo patrzec na takiego Haywarda

PS2. Coraz bardziej lubie Brandona Millera. Ma w sobie tego psa, hehe.

PS3. Lamelo tragedia poki co, mam nadzieje ze to ze wzgledu na rdze pooperacyjna, ale wyglada jak rookie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

No I dzialo sie, 52 faule w 48 min. Jezusie...

Pistons bronili bardzo dobrze, ale jednocześnie grali tak mocno fizycznie ze sedziowie w pewnym momencie tak sie pogubili, ze sami nie wiedzieli jak chca sedziowac ten mecz. Raz mozna bylo napierdalac po lapach, a raz taka apteka ze glowa mala. 

 

W rezultacie dwoch centrow Hornets mialo na poczatku 3 kwarty 4 faule, Cade tez wygwizdany. O ile obie druzyny sie stawily, fajna mloda rywalizacja tak sędziowie karny kutas za gwizdki w obie strony. Zabili ten mecz.

1:1, spodziewalem sie takiego wyniku, choc myslalem ze bedzie L z Hawks I W z Pistons.

PS. Milo patrzec na takiego Haywarda

PS2. Coraz bardziej lubie Brandona Millera. Ma w sobie tego psa, hehe.

PS3. Lamelo tragedia poki co, mam nadzieje ze to ze wzgledu na rdze pooperacyjna, ale wyglada jak rookie.

 

jo, podobne odczucia

Lamelo wyglada kiepsko, lepiej się ich ogląda bez Balla w składzie- ale to dopiero 2 mecze wiec ciężko wyrokować.

Brandon kot, jeszcze fizycznie nie dojechał ale już robi roznice, liczę ze będzie grał jeszcze więcej na piłce, podoba mi się tez jego współpraca w D z Williamsem- w O tez spoko, ten pass Marka z Hawks zajebisty przykład.

W ogóle Hornets fajny team do oglądania, mógłby wrócić jeszcze Bridges i by się w okolicach tych Playinow na pewno zakręcili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.