Skocz do zawartości

Atlanta Hawks 2023/24


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Reikai napisał(a):

Murray jest ze 2x lepszy w PO niz w RS, jakiekolwiek jego staty z RS sa bezuzyteczne.

Jest strasznie silny,  nie jest tak undersized. Nie mowie, ze to dpoty obronca, ale na pewno zaden mismatch jak Trae.

Wiem o tym ze stawia sie w PO ale moze to jednak temat systemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Po jednym tytule Jam już widzę bogiem koszykówki.  Lubię go ale dane nie są tak łaskawe jak opinia o nim. Ale kicker za tytuł dostawał każdy Hakeem Dirk i teraz Jam 

Nie jeden tytul, Murray zawsze sie stawia w PO.

Do tego wybrano gownostaty do oceny.

Teraz, ignazz napisał(a):

Wiem o tym ze stawia sie w PO ale moze to jednak temat systemu 

No jasne, ze gra sie fajnie z Jokiciem I taki Mitchell czy inny Trae tez by skorzystal.

Po prostu teza "Murray nie broni" jest nieprawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Zwlaszcza, ze wybrano najgorsze mozliwe staty do oceniania grajkow.

Kopiowałem tylko jeden z kontekstu dyskusji w której podniesiono temat że może Trae nie taki zły tylko system Hax vs system Denver i składy z Jokiem i bez Joka. A kontekst to spurs z Wemby 

Murray jest ujemnym obrońcą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Kopiowałem tylko jeden z kontekstu dyskusji w której podniesiono temat że może Trae nie taki zły tylko system Hax vs system Denver i składy z Jokiem i bez Joka. A kontekst to spurs z Wemby 

Troche nie rozumiem

Trae jest dziura w obronie, choc mniejsza niz kiedys - fakt

Hawks fatalnie obudowuja Trae - fakt

Murray nie jest dziura w obronie - fakt

Przy systemie Jokiciowym za Murraya wsadzisz kilku innych grajkow z podobnym rezultatem - fakt.

Troche nie rozumiem o czym jest dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
18 minut temu, wiLQ napisał(a):

W styczniu ta sonda wydawala sie kontrowersyjna, a teraz sluchajac podcasty mam wrazenie, ze to najbardziej popularna opinia ;-]

Bo oddawanie Trae i pozostanie z Murrayem jest głupie, obniża sufit i generalnie skazuje Hawks na bylejakość. 

Ja już straciłem po tym sezonie jakąkolwiek wiarę, że Atlanta będzie normalną organizacją i szczerze liczę na to, że Hawks zdecydują się zrobić twardy reset. Inna sprawa, że nie mam na to wielkich nadziei, bo Ressler lubi liczyć pinionc, a ludzie w Atlancie chodzą na Trae, jak go zabraknie i Hawks pójdą w rebuilding, to Ressler straci kasę. Także chciałbym się mylić, ale Hawks moim zdaniem wymienią Younga dopiero wtedy, jak ten złoży trade request.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał(a):

Bo oddawanie Trae i pozostanie z Murrayem jest głupie, obniża sufit i generalnie skazuje Hawks na bylejakość. 

Z Trae w skladzie graja na byle jakim poziomie, wiec jak go zamienia za cos sensownego to wlasnie im sie podwyzszy sufit.

Przeciez mielismy wydluzony okres jakby to wygladalo bez Trae i IMO Dejounte, Bogdan, wing pozyskany za Trae, JJohnson i OO/Capela to duzo lepsza druzyna niz status quo z Trae.

4 minuty temu, karpik napisał(a):

szczerze liczę na to, że Hawks zdecydują się zrobić twardy reset. Inna sprawa, że nie mam na to wielkich nadziei, bo Ressler lubi liczyć pinionc, a ludzie w Atlancie chodzą na Trae, jak go zabraknie i Hawks pójdą w rebuilding, to Ressler straci kasę.

Nie moga wejsc w przebudowe bo nie maja swoich pickow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wiLQ napisał(a):

Z Trae w skladzie graja na byle jakim poziomie, wiec jak go zamienia za cos sensownego to wlasnie im sie podwyzszy sufit.

Przeciez mielismy wydluzony okres jakby to wygladalo bez Trae i IMO Dejounte, Bogdan, wing pozyskany za Trae, JJohnson i OO/Capela to duzo lepsza druzyna niz status quo z Trae.

Na byle jakim poziomie grają zarówno z Trae jak i bez niego. Drużyna jaką opisujesz bez Trae, wciąż nie wchodzi do PO na wschodzie.

2 minuty temu, wiLQ napisał(a):

Nie moga wejsc w przebudowe bo nie maja swoich pickow.

Mogą tak wymienić Trae, żeby mieć te picki z powrotem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał(a):

Na byle jakim poziomie grają zarówno z Trae jak i bez niego.

To po co bronic sie przed oddaniem go? Zwlaszcza uwzgledniajac ze jest najdrozszy w druzynie.

1 minutę temu, karpik napisał(a):

Drużyna jaką opisujesz bez Trae, wciąż nie wchodzi do PO na wschodzie.

Tu sie nie zgodze, zalezy jaka paczke by dostawali w zamian, a duzo latwiej zalatac dziure na SFie niz odzyskac picki...

1 minutę temu, karpik napisał(a):

Mogą tak wymienić Trae, żeby mieć te picki z powrotem ;)

... tylko pod warunkiem, ze Spurs na to pojda. A czemu mieliby to klepnac gdy juz maja Wemby i raczej nie beda zdesperowani po bieda gwiazde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wiLQ napisał(a):

To po co bronic sie przed oddaniem go? Zwlaszcza uwzgledniajac ze jest najdrozszy w druzynie.

No to chyba nie jest do mnie pytanie, bo ja na miejscu Hawks oddałbym ich obu i zaczął wszystko od nowa.

3 minuty temu, wiLQ napisał(a):

tylko pod warunkiem, ze Spurs na to pojda. A czemu mieliby to klepnac gdy juz maja Wemby i raczej nie beda zdesperowani po bieda gwiazde?

Bo dostaliby gracza, który by im pomógł przyspieszyć proces, a przy tym nie oddaliby prawdopodobnie nikogo ze swojego core. Spurs mogą teoretycznie zgarnąć Trae na promce, inne ekipy muszą zapłacić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie organizacje jak Hawks nie pozbywają się graczy jak Trae jeżeli nie są do tego zmuszone. Facet robi za dużo show, generuje zbyt duże zainteresowanie i zysk by go odpalić kosztem Murraya. Ty bardziej, że postawienie na tego drugiego niczego lepszego pod względem sportowym ci tak naprawdę nie gwarantuje a jedynie spowoduje ogólne wkurwienie miejscowych kibiców po utracie ich największej gwiazdy. Zresztą przypominam, że Hawks postawili Trae Younga ponad Doncica, więc będą z nim iść all in dopóki się tylko da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.