Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Koelner napisał:

ja stawiam kapsel z Kasztelana że smok mu dojebie

 

to byłby zajebisty pojedynek na rewolwery! 

Smoku - z duża doza prawdopodobieństwa- lepiej jezdzi konno! 

Przycwałuje odpowiednio i cyk, jak Indiana Jones!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

najpierw to musiałbyś wyjść z domu na ulice, ale tam możesz spotkać żula, więc ryzyko jest zbyt wielkie

to akurat niemożliwe, fluber mieszka na zadupiu w górach, jak wychodzi z domu to nie ma żadnej ulicy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

chciał się wyróżnić, coś jak bananowe dziecko w bluzie Polski Walczącej

I jeszcze jedno. Człowiek nigdy nie jest zły dobrowolnie. Ani bez powodu. W zaden sposób Cie nie prowokowałem, po prostu z dupy postanowiłeś sobie, że mnie obrazisz i to jeszcze epitetem, który dużo bardziej pasuje do Ciebie. 

1 minutę temu, Koelner napisał:

możesz być coachem 

ale to julek zaklepał 

Z coachami nie masz traumatycznych przeżyć, więc to nie będzie taka naturalnie wyczuwalna pogarda jak przy naukowcu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

I jeszcze jedno. Człowiek nigdy nie jest zły dobrowolnie. Ani bez powodu. W zaden sposób Cie nie prowokowałem, po prostu z dupy postanowiłeś sobie, że mnie obrazisz i to jeszcze epitetem, który dużo bardziej pasuje do Ciebie. 

ale co ja poradzę, że Ty nie potrafisz w internet? jak sam nazwałeś Jaśka pionem używając zręcznej metafory, to nie poczułeś się podle?

"a jakbyś Ty się czuł gdyby tak Tobie..."

goń się, hipokryto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Człowiek nigdy nie jest zły dobrowolnie. Ani bez powodu.

A to akurat ciekawe, ostatnio na YT słyszałem takie zdanie. Człowiek jest z natury zły i między innymi dlatego uczymy dzieci jak być dobrym, zła nie trzeba uczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale co ja poradzę, że Ty nie potrafisz w internet? jak sam nazwałeś Jaśka pionem używając zręcznej metafory, to nie poczułeś się podle?

"a jakbyś Ty się czuł gdyby tak Tobie..."

goń się, hipokryto

Nie, bo to był żart, sarkazm, ironia. Pisanie gon się hipokryto, czy bananowy chłopiec, to jest zwykle chamstwo bez polotu. Popatrz na @Qcin_69 

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

nie jest tak rozpoznawalny jak Fluber!

Dowcipnie punktuje moja pychę i zarozumiałość - to jest coś co jest na poziomie, dowcipne i też można powiedzieć, że mi dopiekl, ale to jest porządny trash-talk, zabawny który warto docenić. Na teksty na poziomie bananowego chłopca można reagować tylko na tym samym poziomie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

wytłumaczcie o co mu chodzi 😀

 

5 minut temu, P_M napisał:

A to akurat ciekawe, ostatnio na YT słyszałem takie zdanie. Człowiek jest z natury zły i między innymi dlatego uczymy dzieci jak być dobrym, zła nie trzeba uczyć :)

13 minut temu, julekstep napisał:

2 kapsle na flubera!

3 kapsle dla tego, kto policzy ile jeszcze randomowych cytatów z Sokratesa wpierdolilem losowo do tego wątku w tym tygodniu i nikt do tej pory nie zauważył;) fani filozofii;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.