Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, julekstep napisał:

ZANIM GŁOSY PODLICZĄ TRZY RAZY SIĘ GO WYPRZESZ!

Konstantyna to pewnie nawet z pięć, to bust, chrześcijaństwo to zasługa Jezusa, a nie ustawiania religii przez Konstantyna:) po prostu nie mogłem sobie odnowić przyjemności zobaczenia gdzie ustawicie tego pionka na swoich listach i nie będę musiał dziesiąty raz czytać o Konstantynie w wątku o religii, co nie @Koelner?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Monroe to Kurnikowa tego draftu, myślałem o niej, ale drugi raz nie zrobię tego samego błędu.

Widzę ze boisz się wyrazistych kobiet;)

Sam wybrałeś delikatna osóbkę o pasie 51 cm i 47kg wagi ale z numerem buta 41 ;) 

o ile tak jak Pola Raksa ekran ja wykreował na zjawiskowa piękność aktorska to idac ulica byś raczej był zaskoczony ze to jakaś dziewczynka z gimnazjum idzie. 
 

rozumiem zauroczenie twarzą bo to był atut niesamowity ale w przypadku i Audrey jak i Poli „reszta ciała” nie dojechała. 
 

u osoby która mocno atakowała wybór młodej Roxy wbijanie się z drobniutka i dziecięca uroda jest zaskakujące. 
MM to pierwszy potężny symbol sexu 

 

w ATF liczą się przecież i uroda i siła zasięgu. Magiczne i wampiryczne wręcz oddziaływanie. 
 

przeciez to nie jest konkurs najładniejszej dupy tylko całej otoczki 

O Poli marzyli z Perfectu o MM caly świat przez ponad dekade. 
 

jasne ze mój wybór poszedł tez przez magię otoczkę i sile zasięgu globalnie 

Powtórzę. W kinie z magia ekranu twarzyczka AH czy PR są kultowe. Ale jako kobiety moim zdaniem brak „parametrów” aby na poważnie wbiły do kanonu. Fotos z filmu śliczny. Spotkanie na ulicy może być jednak niemiła niedpodzianka. 47 kg. 

Miseczka A tez raczej dla fetyszystów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ignazz napisał:

u osoby która mocno atakowała wybór młodej Roxy wbijanie się z drobniutka i dziecięca uroda jest zaskakujące. 
MM to pierwszy potężny symbol sexu 

przecież fluber chyba dał Raksę na 1szym miejscu :) 

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

widzę ze póki co tylko wybór Moniki Bellucci nie budzi zastrzeżeń szanownego gremium

Moniką Bellucci na tym forum wzgardzono na długo przed tym atfem

tam już nie ma co dodawać (czy tam odejmować)!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.