Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

nope - kazdy niech sobie wybiera co chce

mi sie termin polityka kojarzy jednoznacznie z postacia Machiavellego (i jeszcze paroma osobami) - przepraszam ze nie bazuje w tej zabawie na listach i AI !

Jak Tobie się Newton z filozofią kojarzy, to ja nic nie poradzę na Twoje skojarzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

odcinal sie od 'metafizyki' w swojej filozofii (nie on pierwszy i na pewno nie ostatni)

jak owner Sokratesa w tym drafcie powinienes wiedziec ze filozofia >< metafizyka

Jako owner Sokratesa po Twoim wyborze Machiavellego widzę że powinieneś docenić wartość fajnych powiedzonek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LAF napisał:

Wybór ściągnięty z poprzedniego ATF

ATF>>>>wszelakie rankingi.

 

17 minut temu, LAF napisał:

Czy ktoś odważy się wybrać Dereszowską ? ;D

Nie, bo musiałby później wrzucić ją na avatara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie wiedziałem gdzie tego Tamerlana dać, bo zarówno do władcy jak i antygoata pasował na rowni - wielki przywódca, ale skurwiel jakich mało xd 

Typ wyrżnął 5% ludzkości na świecie, układał czaszki na powierzchni dzisiejszych magazynów, no i niszczył największe miasta tamtejszych czasów jak by to były domki z papieru.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, julekstep napisał:

czy 'sukcesy polityczne' maja byc jedynym wyznacznikiem w tej kategorii

A czy To nie Ty właśnie atakowałeś wybór Churchilla za właśnie brak takowych ? Że UK straciło swoją mocarstwowość

Wiesz myślałem ,że już sportowy ATF i wybór kolesia znanego z tego ,że był na okładce gry komputerowej a nie z tego ,że był wybitnym sporotwcem nauczyło ciebie coś

Ale jak widać nie do końca i nadal wybierasz ludzie , którzy są znani z czegoś innego niż kategoria w której zostali wybrani

JAk chcesz sobie wybrać twórcę traktatu o polityce to ok Ale potem tylko nie płacz jak ostatnio ,ze ludzie wybiorą polityków wyżej od kogoś kto nawet nie umiał stosować własnych zasad w życiu. I swoje życie delikatnie mówiąc przegrał i jako polityk i jako człowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.