Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

 (zanim jakies emo z NRD jej nie rozwalilo)

Jaka siła argumentu:) I to i to:) Wuj Juliusz w formie!

Dobrze, że kolega cię poratował i napisał o co ci chodziło:)

Nie przeszkadzam zatem. Miłej lektury "Międzynarodowego Żyda":(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fluber napisał:

Ford był 2 najbogatszym człowiekiem świata w swoich czasach.

 

30 minut temu, julekstep napisał:

 

36 minut temu, Pablo81 napisał:

W sensie, że nie zarobił więcej niż jego koledzy z USA np. :) Jak walisz takie argumenty, to może jako wynalazca by mógł iść? W biznesie wynikiem jest kasa.

 

35 minut temu, julekstep napisał:

ktorzy?

 

33 minuty temu, Pablo81 napisał:

 

Faktycznie nie patrzyłes na $$$:)

 

30 minut temu, julekstep napisał:

 

 znalazlem art ze dzis byl bylby nr 1-2 (era adjusted)

raczej niezly wynik (szczegolnie jako bonus do impaktu spolecznego)

 

27 minut temu, Pablo81 napisał:

To wybierasz a nie wiesz?

 

27 minut temu, fluber napisał:

Kogo masz na myśli poza Rockefellerem?

 

11 minut temu, Pablo81 napisał:

 

 

Rockefeller.

Ale chodzi mi o samo "niesprawdzanie $$$" przez pickujacego.

Kurtyna

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

 

 

 

 

 

 

Kurtyna

Faktycznie kurtyna:)

ATF jest bez ram czasowych, a ty na potrzeby dyskusji wprowadzasz te ramy:) Ja też stwierdzając, co pogrubiles nie pisałem o wyłącznie współczesnych Fordowi:)

Trochę obciach, bo Forda (przy oczywistym uwzględnieniu zmiany wartości $) nie ma w top10 jakiegokolwiek zestawiania najbogatszych Amerykanów.

Kurtyna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Faktycznie kurtyna:)

ATF jest bez ram czasowych, a ty na potrzeby dyskusji wprowadzasz te ramy:) Ja też stwierdzając, co pogrubiles nie pisałem o wyłącznie współczesnych Fordowi:)

Trochę obciach, bo Forda (przy oczywistym uwzględnieniu zmiany wartości $) nie ma w top10 jakiegokolwiek zestawiania najbogatszych Amerykanów.

Kurtyna:)

Pisałeś o jego kolegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Niemniej pomijając antysemityzm Forda, patrząc na $$$, nie łapie się w top10 USA->w naszym ATFie zatem końcówka stawki:/

Jakbysmy w tej kategorii wybierali tylko po $$$ to byśmy nie wybierali w ogóle przecież.

A o modelowych rozwiązaniach w biznesie forda uczy się studentów na uczelniach i poza nimi do teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Jakbysmy w tej kategorii wybierali tylko po $$$ to byśmy nie wybierali w ogóle przecież.

A o modelowych rozwiązaniach w biznesie forda uczy się studentów na uczelniach i poza nimi do teraz.

Nie twierdzę, że nie był świetnym wynalazcą/wizjonerem:) Nie zdziwionym się, gdyby bogatsi od niego ludzie biznesu korzystali z jego modelu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Kontynuujmy te karuzele śmiechu.

Mahomet to wynalazca islamu.

Skoro Ford wymyślił super model biznesowy, ale nie zrobił na nim na tyle dużo kasy, aby być top10 w USA, to znaczy, że zawiodły inne aspekty:)

Mahomet jako wynalazca też topka - więcej ludzi wyznaje Allaha, niż jeździ Fordem lub pracuje przy taśmie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Skoro Ford wymyślił super model biznesowy, ale nie zrobił na nim na tyle dużo kasy, aby być top10 w USA, to znaczy, że zawiodły inne aspekty:)

Żeby być top 10 w historii. Bo w swoim peaku był drugi.

No i to przecież nie jest wina forda że w jego peaku nie mógł zrobić wyniku na top 10 w historii, to przecież oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Żeby być top 10 w historii. Bo w swoim peaku był drugi.

No i to przecież nie jest wina forda że w jego peaku nie mógł zrobić wyniku na top 10 w historii, to przecież oczywiste. 

 

No Rockefeller jest #1, więc dla mnie nie jest oczywiste:) 

Plus Ford zdobył handicap u Nazistów dzięki swoim poglądom, a i komunistom też pomagał:)

Czasy jak czasy - dla niego raczej na plus:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

No Rockefeller jest #1, więc dla mnie nie jest oczywiste:) 

Dla mnie jest oczywiste że porównywanie szejków z Ellisonem czy Buffetem jest bez sensu tak jak Rockefellera z fordem.

Plus ford byl o pokolenie młodszy od Rockefellera i peak biznesowy Rockefellera był w lepszych czasach niż Forda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

 

Plus ford byl o pokolenie młodszy od Rockefellera i peak biznesowy Rockefellera był w lepszych czasach niż Forda.

Tak? Dzięki swojemu antysemityzmowi, który tak chcecie przemilczeć jako nieistotny dla jego biznesowej dzialnosci, zdobył aprobatę nazistów, konstruował dla nich, budował fabryki na terenie Niemiec (dostał nawet odszkodowanie od rządu USA za zbombardowanie jednej z fabryk przez,e, lotnictwo amerykańskie), miał świetny rynek zbytu. Ze swoimi antysemickimi poglądami, które pozwoliły mu na rozwinięcie biznesu, świetnie trafił w okienko czasowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Tak? Dzięki swojemu antysemityzmowi, który tak chcecie przemilczeć jako nieistotny dla jego biznesowej dzialnosci, zdobył aprobatę nazistów, konstruował dla nich, budował fabryki na terenie Niemiec (dostał nawet odszkodowanie od rządu USA za zbombardowanie jednej z fabryk przez,e, lotnictwo amerykańskie), miał świetny rynek zbytu. Ze swoimi antysemickimi poglądami, które pozwoliły mu na rozwinięcie biznesu, świetnie trafił w okienko czasowe.

Rozumiem, że nie uważałeś na historii, ale myślałem, że chociaż uważałeś na tym drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.