Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, P_M napisał:

W zależności od szacunków Rockefeller z Carnegiem mieli po +300 miliardów, gdzie Carnegie miał po przeliczeniu na obecne z 30 mld więcej od Rockefellera. 

No ale po pierwsze carnegie to Brytyjczyk, a po drugie jak Ford był w peaku to carnegie już nie żył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

No ale po pierwsze carnegie to Brytyjczyk, a po drugie jak Ford był w peaku to carnegie już nie żył.

Co ma pochodzenie Carnegiego, jak działał w USA? w wieku 12 lat wyemigrował z rodziną do USA.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Nie bądź wulgarny:)

Przepraszam, za oryginałem powinienem napisać "odwiedzał" a nie ruchał 9-latke, wybacz.

Teraz, P_M napisał:

Co ma pochodzenie Carnegiego, jak działał w USA?

Nie ma sensu się o to kłócić, skoro oprócz pochodzenia dochodzi fakt że w peaku forda był martwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Przepraszam, za oryginałem powinienem napisać "odwiedzał" a nie ruchał 9-latke, wybacz.

Nie ma sensu się o to kłócić, skoro oprócz pochodzenia dochodzi fakt że w peaku forda był martwy.

Myślałem, że mówiłeś o przeliczeniu majątku na teraz, że byłby w top 1-2, a nie byłby i o to mi chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

https://zarobkimajatek.pl/henry-ford-milioner-bez-matury/

200 miliardów dolarów ( na dzisiejsze) w peaku to chyba tylko Rockefeller miał więcej wtedy.

Carnegie miał jeszcze więcej 300-400 

Edit: widzę, że już wyszło w międzyczasie 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Myślałem, że mówiłeś o przeliczeniu majątku na teraz, że byłby w top 1-2, a nie byłby i o to mi chodziło :)

To  chyba Julek mówił i zakładam że chodziło mu o porownanie z majątkami żyjących teraz najbogatszych.

Ja pisałem że w peaku był 2 najbogatszym za Rockefellerem ( a wtedy carnegie już nie żył) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

To  chyba Julek mówił i zakładam że chodziło mu o porownanie z majątkami żyjących teraz najbogatszych.

dokladnie o to mi chodzilo, bo dyskusja (zanim jakies emo z NRD jej nie rozwalilo) zaczela sie od tego ze ludzie pickuja typow z 'dzis' co sa aktualnie na 5 czy 7 miejscach na liscie bogoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.