Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, P_M napisał:

Jakby na to spojrzeć od technicznej strony, to Judasz nie miał wpływu na te wydarzenia był jedynie pionkiem "w grze" bez własnej woli i stało się tak jak zostało to przepowiedziane. 

czyli Jezus też był tylko pionkiem tylko takim trochę większym, jaki frajer dałby się pojmać, schłostać a potem ukrzyżować będąc na kierownicy w tej historii? 

14 minut temu, P_M napisał:

Edit: nie doczytałem, że Judasza wziął LBS do antygoata xDD no to już bust jak z Waynem, w avatarze braknie miejsca xD

da się zrobić z tym avatarem, stay tuned

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

czyli Jezus też był tylko pionkiem tylko takim trochę większym, jaki frajer dałby się pojmać, schłostać a potem ukrzyżować będąc na kierownicy w tej historii? 

Jak zrozumiesz odpowiedź, to zapraszam do mojego kręgu biblijnego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

czyli Jezus też był tylko pionkiem tylko takim trochę większym, jaki frajer dałby się pojmać, schłostać a potem ukrzyżować będąc na kierownicy w tej historii? 

To zależy, jeżeli Jezus jest Bogiem jak Jahwe, czyli jego ucielesnieniem na ziemi, to był autorem gry, więc nie, ale jeżeli Jezus jest synem Boga, takim odpowiednikiem Heraklesa czyli herosem/półbogiem to już był pionkiem. 

Edit: jeżeli traktować Jezusa jako Boga to trochę pojadę rasizmem, ale chyba nie powinien brać udziału w zabawie wśród ludzi. 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

To zależy, jeżeli Jezus jest Bogiem jak Jahwe, czyli jego ucielesnieniem na ziemi, to był autorem gry, więc nie, ale jeżeli Jezus jest synem Boga, takim odpowiednikiem Heraklesa czyli herosem/półbogiem to już był pionkiem. 

Mógł też być autorem gry który dobrowolnie zgodził się zostać pionkiem.

Coś jak Jasiek w begm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

W kategorii biznes poszli aktualnie ( na dziś) 4, 5 oraz 7 najbogatszy człowiek na świecie. 

ale przeciez ilosc $$$ to nie jest jedyny mozliwy wyznacznik w tej kategorii

ja np nawet nie wiem jak bogaty byl Ford w peaku ale wzialem go bo jego dzialalnosc biznesowa byla katalizatorem wielu przemian splecznych (5/40 work week, samochody jako ogolnodostepny towar itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

ale przeciez ilosc $$$ to nie jest jedyny mozliwy wyznacznik w tej kategorii

ja np nawet nie wiem jak bogaty byl Ford w peaku ale wzialem go bo jego dzialalnosc biznesowa byla katalizatorem wielu przemian splecznych (5/40 work week, samochody jako ogolnodostepny towar itp)

+1 ten Ford mimo ze się nie łapie pod względem hajsu tak jeśli chodzi o „biznes” to bdb wybór- w przeciwieństwie do picku Reikaia który jest wtf trochę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

+1 ten Ford mimo ze się nie łapie pod względem hajsu tak jeśli chodzi o „biznes” to bdb wybór- w przeciwieństwie do picku Reikaia który jest wtf trochę :D 

e no sprawdzilem jakies arty i jakby zrobic era adjustmemt to w 2023 bylby ciut ponizej nr 1 :P

wiec sporym bogolem tez byl!

no Mansa Musa smiechowy pick xD typ co zostal wladca panstwa ktore mialo w ciul kopalni zlota - ciekawe jak sie dorobil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

ale przeciez ilosc $$$ to nie jest jedyny mozliwy wyznacznik w tej kategorii

ja np nawet nie wiem jak bogaty byl Ford w peaku ale wzialem go bo jego dzialalnosc biznesowa byla katalizatorem wielu przemian splecznych (5/40 work week, samochody jako ogolnodostepny towar itp)

ja jestem fanem Forda, easy top 3 w kategorii, jak nie wyżej.

Wrzuciłem jako ciekawostkę po prostu, że podobnie jak w polskim znowu jest dużo wyborów aktualnych miliarderów.

Ale to jest właśnie ten subiektywizm w glosowaniu. Nie został wybrany jeden ziomek którego mam w top 3 w tej kategorii, ale skoro do tej pory nie poszedł, tzn że nam go pewnie wyżej niż wszyscy inni grający, więc pewnie to żaden steal, mimo że na to liczę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał:

@julekstepjak już jesteś na forum to czemu nie zupdatujesz pierwszego postu? :)

bo no mam dostepu do kompa a na tel to strasznke duzo jebania

moze cos sprobuje postrugac, bo patrzac po wyborach Maryjki, Mansy i Judasza to jednak sobie nie radzicie!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, julekstep napisał:

ale przeciez ilosc $$$ to nie jest jedyny mozliwy wyznacznik w tej kategorii

ja np nawet nie wiem jak bogaty byl Ford w peaku ale wzialem go bo jego dzialalnosc biznesowa byla katalizatorem wielu przemian splecznych (5/40 work week, samochody jako ogolnodostepny towar itp)

Antysemickie poglądy Forda zwróciły uwagę Adolfa Hitlera, dla którego Ford stał się inspiracją[4]. Po dojściu do władzy Hitlera obaj zostali przyjaciółmi[potrzebny przypis]. W 1939 roku Ford przekazał Hitlerowi prezent urodzinowy w wysokości 35 tysięcy marek[5]. Hitler odznaczył Forda wysokim orderem III Rzeszy – Orderem Orła Niemieckiego. Przywódca NSDAP posiadał w gabinecie tylko jeden portret i był to portret Forda[5].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

Antysemickie poglądy Forda zwróciły uwagę Adolfa Hitlera, dla którego Ford stał się inspiracją[4]. Po dojściu do władzy Hitlera obaj zostali przyjaciółmi[potrzebny przypis]. W 1939 roku Ford przekazał Hitlerowi prezent urodzinowy w wysokości 35 tysięcy marek[5]. Hitler odznaczył Forda wysokim orderem III Rzeszy – Orderem Orła Niemieckiego. Przywódca NSDAP posiadał w gabinecie tylko jeden portret i był to portret Forda[5].

W sensie ze dzis odkryles ze Ford byl antysemita? Czy o co chodzi? xD

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

W sensie, że podkreślasz argumenty poza-$$$, a o tym zapomniałeś :)

a jaki ma to zwiazek z kategoria biznes?

i tak w opisie nie zapomne wspomniec o tym ze przez jego niefajne poza-biznesowe poglady pewnie nie jest dzis tak 'pompowany' jak byc powinien - nie boj nic @Pablo81 przyjacielu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.