Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Kily napisał:

    Wciąż założenie, że "pewnie by się dostał" gdyby nie ten uraz jest wzięte z końca pleców.

 

o to tak samo jak próba znalezienia koleracji między tym jak traktuję kwestię futbol amerykański vs futbol prawdziwy a tym jak traktowałem MMA vs inne sporty walki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

o to tak samo jak próba znalezienia koleracji między tym jak traktuję kwestię futbol amerykański vs futbol prawdziwy a tym jak traktowałem MMA vs inne sporty walki!

dobra Julek już się tam nie produkuj, dobierasz argumenty wg tego co Ci pasuje.

Pilka nożna najważniejsze bo najpopularniejsza,  reszta gowno przy piłce nożnej, ale w mma vs boks nieważne co popularniejsze i bardziej znane historycznie, ważne ze w MMa można kopać.

No i już nie dyskutuj tyle, tylko dawaj te simke puść bo wszyscy czekają na draft xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Qcin_69 napisał:

No i już nie dyskutuj tyle, tylko dawaj te simke puść bo wszyscy czekają na draft xd

ja bym mógł

ale @elwariato będzie płakał że nie będzie w prime time xD

25 minut temu, Qcin_69 napisał:

dobra Julek już się tam nie produkuj, dobierasz argumenty wg tego co Ci pasuje.

Pilka nożna najważniejsze bo najpopularniejsza,  reszta gowno przy piłce nożnej, ale w mma vs boks nieważne co popularniejsze i bardziej znane historycznie, ważne ze w MMa można kopać.

tak, bo w sportach walki ważne jest dla mnie to 'kto lepiej walczy' a nie 'kto lepiej boksuje'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, julekstep napisał:

ja bym mógł

ale @elwariato będzie płakał że nie będzie w prime time xD

tak, bo w sportach walki ważne jest dla mnie to 'kto lepiej walczy' a nie 'kto lepiej boksuje'

to czemu od razu nie zrobiliśmy kategorii piłka nożna :) 

Strasznie dziwne te Twoje rozumowanie, ale spoko, zobaczymy jak daleko Cię ro zaprowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

No i już nie dyskutuj tyle, tylko dawaj te simke puść bo wszyscy czekają na draft xd

to tak jakby pisać wszyscy czekaja na ruchanie w zad, naprawde Qcon nie sadź innych swoją miarą 😋 @julekstep mi to obojętne kiedy dasz bo i tak zazwyczaj sie wstrzelic nie mogę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.