Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, julekstep napisał:

 

spoko spoko

zaraz ignazz napisze że jest niska xD

Ma inne walory. Jeżeli potrafisz polizać swoją stopę nie odcinając jej Piła to dobrze trafiłeś. 
To świetna i piękna kobieta tylko w all time te epokowe maja bonusy. Salma to taki Durant. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gregorius napisał:

nie jeden ale też mi się nie chce szukać więcej bo widziałem listę 15-20 z absolutnego topu. Ale musiałbym o każdym poszukać  czy to fakt.  Swoją drogą i tak to wiecej na teze przeciwna. Ze każdy atleta może grać w NFL

Abstrahując od tego, że to nieprawda, to trochę zabawnym jest, że ta dyskusja toczyła się z @julekstep, czyli fanem MMA propsującym predstawicieli tego sportu w sportowym ATF. Bo w MMA na sam szczyt we współczesnych czasach doszedł Ngannou, który zaczął trenować MMA w wieku 27 lat. Wcześniej mistrzem wagi ciężkiej w UFC był Brock Lesnar, który w wieku 30 lat stwierdził, że się przekwalifikuje z WWE i z miejsca został mistrzem UFC. Ten sam Brock Lesnar, który 3 lata wcześniej próbował swoich sił w futbolu i został od razu zweryfikowany tak samo jak inni atleci bez techniki.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kily napisał:

Abstrahując od tego, że to nieprawda, to trochę zabawnym jest, że ta dyskusja toczyła się z @julekstep, czyli fanem MMA propsującym predstawicieli tego sportu w sportowym ATF. Bo w MMA na sam szczyt we współczesnych czasach doszedł Ngannou, który zaczął trenować MMA w wieku 27 lat. Wcześniej mistrzem wagi ciężkiej w UFC był Brock Lesnar, który w wieku 30 lat stwierdził, że się przekwalifikuje z WWE i z miejsca został mistrzem UFC. Ten sam Brock Lesnar, który 3 lata wcześniej próbował swoich sił w futbolu i został od razu zweryfikowany tak samo jako inni atleci bez techniki.

eeee a czy ja tam porównywałem MMA z piłką nożną?

Czy może jednak z innymi sportami walki (a moją główną narracją było to że MMA - ze wszystkich sportów walki - najlepiej weryfikuję 'walkę'?) 

@Kily

After his match with Goldberg at WrestleMania XX in March 2004, Lesnar sidelined his career in WWE to pursue a career in the National Football League (NFL) despite not playing football since high school.[258]

Lesnar had a great showing at the NFL Combine, but on April 17 a minivan collided with his motorbike and he suffered a broken jaw and left hand, a bruised pelvis and a pulled groin.[261][262][263] Several NFL teams expressed interest in watching Lesnar work out.[264] The Minnesota Vikings worked out Lesnar on June 11, but he was hampered by the groin injury suffered in the April motorcycle accident.[264][265] On July 24 it was reported that he was nearly recovered from his groin injury.[264] He signed with the Vikings on July 27 and played in several preseason games for the team.[266][264] He was released by the Vikings on August 30.[266][264] Lesnar received an invitation to play as a representative for the Vikings in NFL Europa, but declined due to his desire to stay in the United States with his family.[266] He had several football cards produced of him during his time with the Vikings.[11]

 

czyli 27-letni kolo który zrobił sobie 10cio letnią przerwę na totalnie inny 'sport' (który z futbolem amyerkańskim ma jakieś 10x mniej wspólnego niż z MMA) prawie dostał się do tej 'elitarnej' ligi i pewnie byłby w niej gdyby nie wypadek jakiego doznał na motorze?

mkay

ehh ci ludzie zamknięci we własnych bańkach :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

eeee a czy ja tam porównywałem MMA z piłką nożną?

Czy może jednak z innymi sportami walki (a moją główną narracją było to że MMA - ze wszystkich sportów walki - najlepiej weryfikuję 'walkę'?) 

@Kily

After his match with Goldberg at WrestleMania XX in March 2004, Lesnar sidelined his career in WWE to pursue a career in the National Football League (NFL) despite not playing football since high school.[258]

Lesnar had a great showing at the NFL Combine, but on April 17 a minivan collided with his motorbike and he suffered a broken jaw and left hand, a bruised pelvis and a pulled groin.[261][262][263] Several NFL teams expressed interest in watching Lesnar work out.[264] The Minnesota Vikings worked out Lesnar on June 11, but he was hampered by the groin injury suffered in the April motorcycle accident.[264][265] On July 24 it was reported that he was nearly recovered from his groin injury.[264] He signed with the Vikings on July 27 and played in several preseason games for the team.[266][264] He was released by the Vikings on August 30.[266][264] Lesnar received an invitation to play as a representative for the Vikings in NFL Europa, but declined due to his desire to stay in the United States with his family.[266] He had several football cards produced of him during his time with the Vikings.[11]

 

czyli 27-letni kolo który zrobił sobie 10cio letnią przerwę na totalnie inny 'sport' (który z futbolem amyerkańskim ma jakieś 10x mniej wspólnego niż z MMA) prawie dostał się do tej 'elitarnej' ligi i pewnie były w niej gdyby nie wypadek jakiego doznał na motorze?

mkay

Nie wiem jak Ci z tego tekstu wyszedł taki wniosek. W lipcu ustalono, że jego zdrowie jest już w sumie ok. W sierpniu dostał swoją szansę w szerokim przedsezonowym składzie. Przyszedł czas redukcji składu Vikings do 69 zawodników na sezon. Lesnar został ucięty i zaproponowano mu, że może sobie pograć w Europie i próbować tam dalszego rozwoju. Wniosek julka: prawie się dostał i pewnie byłby w NFL gdyby nie wypadek na motorze. Okay.

A że na combine miał dobre wyniki to po prostu dowód na to, że był atletyczny, tylko warunki atletyczne nie robią jeszcze z nikogo zawodnika NFL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kily napisał:

Nie wiem jak Ci z tego tekstu wyszedł taki wniosek. W lipcu ustalono, że jego zdrowie jest już w sumie ok. W sierpniu dostał swoją szansę w szerokim przedsezonowym składzie. Przyszedł czas redukcji składu Vikings do 69 zawodników na sezon. Lesnar został ucięty i zaproponowano mu, że może sobie pograć w Europie i próbować tam dalszego rozwoju. Wniosek julka: prawie się dostał i pewnie byłby w NFL gdyby nie wypadek na motorze. Okay.

kiedy masz do nadrobienia 10 lat przerwy w 4 miesiące to zakładam że połamanie szczęki i ręki na początku tego okresu ma dość wymierny impakt na końcowy rezultat lol

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

kiedy masz do nadrobienia 10 lat przerwy w 4 miesiące to zakładam że połamanie szczęki i ręki na początku tego okresu ma dość wymierny impakt na końcowy rezultat lol

    Wciąż założenie, że "pewnie by się dostał" gdyby nie ten uraz jest wzięte z końca pleców.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.