Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, P_M napisał:

Nad Ivanem się zastanawiałem, ale finalnie po przeczytaniu co nieco, wyszło mi, że gość był raczej chory, aniżeli zły do szpiku kości, a i jego liczba ofiar nie robiła jakiegoś specjalnego wrażenia. 

Też go przeglądałem i nie wiem czemu wisi w tych wszystkich rankingach, to właśnie jeden z tych wyborów o których pisałem wcześniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Też go przeglądałem i nie wiem czemu wisi w tych wszystkich rankingach, to właśnie jeden z tych wyborów o których pisałem wcześniej 

Nie no normalnym jest pacyfikować całe miasta, w brutalny i wyszukany sposób zabijać oponentów i uwaga, tu unikalna sprawa, być dzieciobojcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Nie no normalnym jest pacyfikować całe miasta, w brutalny i wyszukany sposób zabijać oponentów i uwaga, tu unikalna sprawa, być dzieciobojcą.

W tamtych czasach to generalnie nic nadzwyczajnego, nie mówiąc o tym ile z tego jest niepotwierdzonymi legendami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

W tamtych czasach to generalnie nic nadzwyczajnego, nie mówiąc o tym ile z tego jest niepotwierdzonymi legendami.

To nie Drakula Palownik. Znakomita większość jest potwierdzona.

"Nic nadzwyczajnego" - większość, jak nie wszyscy anty z listy byli zwyrolami, ale każdy akurat o rodzinę dbał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto bierze miss Holandii do najpiękniejszych?

14 godzin temu, fluber napisał:

@Kily ale pod względem wstrząsów mózgu i tak są gorsze sporty niż amerykański futbol:

  1. Rugby (4.18/1,000 AE)
  2. Ice hockey (1.20/1,000 AE)
  3. American football (0.53/1,000 AE)
  4. Lacrosse (0.24/1,000 AE)
  5. Soccer (0.23/1,000 AE)
  6. Wrestling (0.17/1,000 AE)
  7. Basketball (0.13/1,000 AE)

Być może szum wokół wstrząśnień mózgu i CTE wśród futbolistów jest przesadzony. Być może chodzi o to, że to po prostu popularniejszy sport wokół którego są o wiele większe pieniądze niż w rugby czy hokeju, dlatego jest wokół tego tak głośno akurat tam. Niemniej jednak futbol jest z definicji bardzo kolizyjny i od dawien dawna (na długo przed badaniem CTE u futbolistów, pozwami zbiorowymi itd.) do gry w niego dopuszcza się dopiero nastolatków, a wcześniej dzieciaki grają w jego flagową odmianę, co w formie dużo bezpieczniejszej dla zdrowia zabawie daje im kontakt z piłką i podstawowymi technikami gry na większości pozycji.

BTW nie wiem co oznacza "AE" na tej liście, ale wg wikipedii futbol jednak "wygrywa" z hokejem pod względem wstrząśnień mózgu, przynajmniej wg danych z NCAA.

Rugby oczywiście w tych danych nie mogło zostać w ogóle uwzględnione (https://en.wikipedia.org/wiki/Concussions_in_sport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qcin_69 napisał:

śmieszne te wasze porównania 36-39 km/h 

krążek hokejowy potrafi lecieć z prędkością powyżej 400 km/h 

atletycznosc przy tenisie i piłce nożnej tez ma się nijak do tego jakiego skilla trzeba mieć żeby napierdalac w hokej - nieprzypadkowo hokej uważany jest za najtrudniejszy sport do uprawiania (z tych profesjonalnych).

poki co jeśli chodzi o sport:

1)Phelps

2)Bolt

3)Messi

4)Lebron/jordan

5)Gretzky

6)Maradona

7)Jordan/Lebron

8)Djokovic

9)Brady

10)Cristiano 

11)Gajusz Diokles

dopuszczam przetasowania względem tego który piłkarz na którym miejscu, ale sam szkielet już macie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Julek steal w c***. Nie dość ze koledzy wyżej ograniczyli się chyba do jednej rasy to Salma sama w sobie jest top. Rozpoznawalna jako symbol seksu na całym świecie. 

 

1 minutę temu, P_M napisał:

Bo wcześniej podałeś, że serialowa i to mnie zmyliło. Dobry pick :)

spoko spoko

zaraz ignazz napisze że jest niska xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

@julekstep

Nie ma jak to wziąć z #3 goscia, który dopłynął do Ameryki jako drugi :) To się nazywa lecenie po nazwisku i wybieranie wg list :)

a co

bierzesz Jana z Kolna ze swoim ostatnim pickiem i przygotowujesz pod to grunt? xDDD

a nvm teraz widzę że masz skandynawski odpowiednik tegoż xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.